Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Pomoc dla uchodźców. Szwecja to raj dla imigrantów, ale może rozczarować bezrobociem

Pomoc dla uchodźców. Szwecja to raj dla imigrantów, ale może rozczarować bezrobociem

Wyświetlaj:
AntyTurban / 46.230.217.* / 2018-05-13 16:28
Turbanizm w Szwecji jest straszny. Jeszcze na dalekiej Północy, gdzie pracuje sześć miesięcy w roku można uwolnić się od turbanów. W tym roku postanowiłem nie wracać do Sztokholmu.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Expert od nietzschego / 91.208.150.* / 2016-02-02 08:04
Postępowe (lewackie) władze, chcą zastąpić narodowe społeczeństwa rodzin zatomizowanymi, pojedynczymi ludźmi.
Z takimi można zrobić co się zechce. A co siedzi w głowie lewactwu?
Patriota666 / 31.179.53.* / 2015-09-20 06:22
Jak ich przyjmiemy;
-Mówi się ,że oni uciekają przed wojną.Nazywajmy rzeczy po imieniu.Są dezerterami = tchórzami.Nie chcą walczyć o swój kraj!!!Chcą nasz Europejski dobrobyt zrodzony z I i II wojny światowej.Tchórz ,będzie płodził tchórzliwe dzieci.Ja się pytam co to k**** ,będzie za społeczeństwo!!!
-Nie stać Polski na biedne głodne dzieci. Ale obcym nielegalnym emigrantom zapewnimy byt; pomoc socjalną,mieszkanie,opiekę zdrowotną,edukację dzieci,kursy językowe,pomoc psychologa,nasze miejsca pracy...Z naszych podatków!!!
-Niże pensje
-Niższe emerytury
-Większe bezrobocie
-Ryzyko terroryzmu
-Ryzyko rozprzestrzenienia się Eboli
-Ryzyko rozprzestrzenienia się HIV
-Oni się nie asymilują z nami.Przez inną religię i kulturę!!!
-Ryzyko krwawych ataków na nich
-Ryzyko krwawych ataków na nas
-Ryzyko gwałtów na nas
-Oni są brudni.Nie mają pojęcia o higienie
-Śmierdzi od nich
-Nie znają języka Polskiego
Po co jest wiza?Po co są granice?Po co jest straż graniczna?Po co straży granicznej broń?Czy praca straży granicznej służy na wyławianiu topielców i transport do unii?Jak tak to ma działać to na ch** ona w ogóle jest?
Nie o taką Polskę walczyła moja rodzina podczas II wojny światowej,oraz komunizmu!!!
Deportować ich do środkowej Afryki ,żeby mieli daleko do morza!!!
USUWACIE MOJĄ WYPOWIEDŹ.STOSUJĄC CENZURĘ JAK CHINY,KTÓRE NIE RAZ ZA TO POTĘPIACIE.CZEMU NIE CHCECIE,ŻEBY PRAWDZIWE ARGUMENTY TRAFIŁY DO SPOŁECZEŃSTWA?MAM DOŚĆ PROPAGANDY I CENZURY.MAMY WOLNOŚĆ SŁOWA CZY NIE?
TO NIE JEST SPAMOWANIE,TYLKO FAKTY NA TEMAT!!!
sagitarius / 91.192.89.* / 2015-09-16 17:43
Bandyckie bojówki barbarzyńców islamskich atakują Węgierską granicę unii Europejskiej. Powinniśmy zmobilizować wojsko do obrony wolnych ludzi.
HERRGOTT / 78.11.151.* / 2015-09-16 16:04
W Szwecji panuje względnie wysokie bezrobocie? A czy ci "uchodźcy" jadą tam, żeby PRACOWAĆ?
jjo / 109.241.222.* / 2015-09-16 14:21
nie ważne w jakim kraju dostana azyl, ważne by to był kraj z UE. Potem pojadą gdzie zechcą. Czy to nam się podoba czy nie to jest to również nasz problem. Taki Szwed będzie mógł przyjechać do Polski. Prawda jest też taka, że jest to pierwsza taka fala uchodźców. Nie chcę straszyć , ale jak faktycznie poziom mórz podniesie się to będzie trzeba tych uchodźców liczyć w milionach, a nie w tysiącach. Pierwsi Holendrzy pójdą szukać suchego lądu.
a tak / 109.243.71.* / 2015-09-16 14:47
ntegracja z ludźmi to jedno a Takija to coś zupełnie innego. Wiecie co to jest Takija ?Integracja z ludźmi to jedno a Takija to coś zupełnie innego. Cytuje " Wiecie co to jest Takija w Islamie? Co to są 3 etapy dżihadu? Czytaliście Koran, Hadisy, Sunny ? To co oni robią to jest właśnie Takija - święte kłamstwo Islamu...Już w Polsce mamy pierwszy etap Dżihadu...we Francji drugi... na Bliskim Wschodzie toczy się 3ci... Przeczytajcie coś, dowiedzcie się...jestem świeżo po lekturze Koranu- strach się bać. Amerykanie zaczęli czytać Koran po 11 wrześnie (nie żebym ich bronił bo wpieprzają się wszędzie) zmądrzeli i nie są tak tolerancyjni. Islam to ustrój, nie religia. Dlaczego pędzą do UE po socjał a nie innych krajów Arabskich pytają ludzie? Nie czytaliście Koranu ? tam to jest napisane - niemoralne jest żyć na koszt innego muzułmanina. Co innego na koszt niewiernego! Oni już traktują część UE jako swoje terytorium w rozumieniu Islamu....a kraje płacące im zasiłki płacą im Dżiziję...podatek od niewiernych..
MarcinzOliwy / 86.22.190.* / 2015-09-16 13:32
Najlepiej wychodzi im integracja ze skandynawskimi kobietami i dziewczynkami ale to temat Tabu w europejskich mediach :-)
mm8 / 88.199.162.* / 2015-09-16 13:03

Przybywającemu do Szwecji zapewnia (...) udział w zajęciach integracyjnych.

i co, z jakim skutkiem?
a właściwie :((( / 178.36.247.* / 2015-09-16 09:15
Co tak skromnie o statystykach kryminalnych:)))

Najnowsze wpisy