Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Pomoc Prawna w Wielkiej Brytanii

Pomoc Prawna w Wielkiej Brytanii

Pomoc Prawna w UK / 212.180.168.* / 2009-10-18 20:23
Nasza firma pośredniczy w rejestracji działalności gospodarczej w Anglii: LTD, PLC, LLP, self empolyed. Jesteśmy firmą doradczą działającą zarówno w Polsce, jak też na terenie Wielkiej Brytanii. Z nami szybko, profesjonalnie i tanio zarejestrujesz swoją firmę na terenie Wielkiej Brytanii.

Nie tylko pomożemy Ci wybrać najlepszą formę działalności gospodarczej, dostosowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań, ale też udzielimy niezbędnych informacji o prowadzeniu firmy, pomożemy w uzyskaniu wymaganych licencji lub zezwoleń.

Co najważniejsze, uzyskasz pomoc i fachowe porady zarówno w Polsce, jak też w Anglii. W obu państwach współdziałamy z krajowymi kancelariami adwokackami.

Poza profesjonalną pomocą w założeniu działalności gospodarczej w Anglii, uzyskasz u nas wszelką fachową pomoc na tematy prawne. Jeśli np. uległeś wypadkowi np. na terenie Wielkiej Brytanii, tylko dzięki nam uzyskasz pomoc prawną na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii. Jeśli po wypadku wróciłeś do kraju i uważasz, że należy Ci się odszkodowanie, skontaktuj się z nami niezwłocznie.
Kim jesteśmy

Jesteśmy niezależną firmą doradczą działającą zarówno w Polsce, jak też w Anglii. Jako młodzi ludzie, łączymy nasz entuzjazm i energię z wieloletnim doświadczeniem adwokatów, z którymi współpracujemy. W Polsce działamy na terenie województwa mazowieckiego, lecz w miarę możliwości świadczymy nasze usługi na terenie całego kraju. W Anglii, nasze usługi świadczymy przede wszystkim na terenie Londynu.

* Zarówno w Polsce, jak też w Anglii ściśle współpracujemy z kancelariami adwokackimi, wraz z którymi zagwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę prawną.

W ramach naszych usług dla przedsiębiorców zapewniamy Państwu:

- pomoc w założeniu działalności gospodarczej w każdej formie,
- bieżąca obsługa prawna przedsiębiorców,
- opinie i konsultacje prawne,
- obsługa w zakresie negocjowania i opracowywania kontraktów handlowych, innych umów, porozumień, listów intencyjnych,
- reprezentacja w postępowaniach cywilnych i gospodarczych w każdej instancji, a także w postępowaniach przed organami administracji,
Jeśli na stałe mieszkasz w Polsce, dzięki nam wszelkie formalności związane z powyższymi czynnościami załatwisz w kraju.

Dochodzenie odszkodowań:
Naszą specjalnością jest ochodzenie roszczeń z tytułu szkód na osobie oraz szkód majątkowych powstałych w wyniku m.in.:
- wypadków komunikacyjnych,
- wypadków przy pracy oraz w drodze do i z pracy,
- wypadków podczas uprawiania sportów,
- śmierci osoby bliskiej. Jeśli uległeś wypadkowi np. na terenie Wielkiej Brytanii, tylko dzięki nam uzyskasz pomoc prawną na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii. Jeśli po wypadku wróciłeś do kraju i uważasz, że należy Ci się odszkodowanie, skontaktuj się z nami niezwłocznie.

Pozdrawiam

Michał Murawski
michal.murawski@pomocprawnauk.pl
best1 / 79.163.153.* / 2023-07-05 13:31
Kontaktuj się http://4sight.pl/najlepsze-porady-prawne/ wybitny fachowiec.

Najnowsze wpisy