Forum Forum inwestycyjneForex

Pomoc użytkownikom Forum

Pomoc użytkownikom Forum

Janek321 / 87.206.134.* / 2009-11-26 20:12
Witam

Kilka miesięcy wchodziłem tu na forum podobnie jak wielu innych, licząc że dzięki temu znajdę informację, które pozwolą mi zarabiać, chciałbym zaznaczyć że nic podobnego się nie zadziało. Chcą zarabiać na rynku pieniądze i przede wszystkim chcąc nauczyć się tego, natrafiłem na stronę internetową http://signals-forex.eu/ . I tam tak naprawdę nauczyłem się rynku, osoby które liczą że nauczą się tego na forum chciałbym oświecić iż nie tędy droga. Zarazem, osobiście polecam tego typu serwisy. Troszkę się naszukałem zanim znalazłem odpowiedni serwis z sygnałami. Tutaj natrafiłem na serwis gdzie analityk on-line prowadzi codziennie sesję podawając swoje wejścia i wyjścia z rynku. Nie wiedziałem jak będzie to wyglądać i czy to faktycznie działa ale po 7 bezpłatnych dniach nie miałem już wątpliwości.
Mam nadzieję że uda mi się pomóc chociaż kilku z uczestników forum.

Pozdrawiam
Wyświetlaj:
tudor / 83.26.9.* / 2009-12-01 13:27
skąd wiedzieli???

http://www.gpwpolska.pl/indeksyprognozy/sekcja-analiz-gpw/7577-lotos-exclusive

http://je.pl/e0ct
suv / 87.205.205.* / 2009-11-26 22:20
Pobierałem sygnały od tego gościa. Klient się bardzo mota . Tworzy własne wizje. Stworzył nową stronę, Zalistopad podaje inne wyniki (lepsze) niż na starej stronie. Kiedyś nazywał się mathias rothbard z izraela, a teraz nie podaje już żadnych danych. Chwalił się kiedyś jak to przcuje na średnią 4000 pips miesięcznie. Teraz ledwo 1800 pips. Na czterech parach po dwie pozycje - zatem całość trzeba podzielić na 8 co daje ok. 250 pipsów na miesiąc - mierniota. Sam nie gra na forexie, sprzedaje leszczom swoje wizje za 250 zł od łebka miesięcznie. Łebków ma sporo - ponad stu. Czysta kasa wedruje do izraela.
suv / 87.205.205.* / 2009-11-26 22:26
Uwaga na oszusta: Mathias Rotbard
~Olo / 95.40.194.* / 2010-04-18 20:37
Hm, ja pobieram te sygnały, do własnej analizy, i nie wiem o co chodzi poprzednikom, ale są poprawne, jeśli uważasz zysk mies 250 jako marny wynik to coś nie halo, ilu zarabia chociaż regularnie 250 pips miesięcznie?
ogorek / 2010-04-18 21:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

lu zarabia chociaż regularnie 250 pips miesięcznie?

jest taki kolo na forexie -bax -robi spoko 100 dziennie
;)
teresa_mn / 87.227.83.* / 2010-04-18 22:35
Co tam jakies marne 100 dzienne ? cała ta ekipa od Baxa -
Sierota, Maniek, Max, Eddek, Greenstar i inni siedza na walucie
i robia jakies podejrzane transakcje - ładuja kasę aż miło a
informacje i namiary to sobie poczta posylaja, nigdy
publicznie nawet na tym ich forum Szemrane i dziwne interesy
robia od dawna co widac po dawnych postach, bo czasem
sie im cos wymksnie choc z wiekszosci i tak nic zrozumiec
nie mozna Podejrzewam cale to towarzystwo od dawna, to
wszystko smierdzi jakąs agenturą finansową albo i gorzej
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy