Forum Forum finansoweKredyty

Pomocy! Otrzymałam list windykacyjny

Pomocy! Otrzymałam list windykacyjny

kiniax88 / 2021-12-05 08:32
Hej! Dzisiaj w skrzynce znalazłam list windykacyjny od nadawcy Best S.A. niestety z długiem do spłacenia. Napiszcie mi, co to jest za firma?
Wyświetlaj:
pieknakaska / 2021-12-22 14:15
Hej, miałam z nimi raz do czynienia. Na całe szczęście dla mnie, nie robili mi problemów z warunkami splat. Placilam ile mogę. Dużo im zalegasz? U mnie chodziło raptem o kilka stówek, więc może dlatego było łatwiej się dogadac
rafalpilch / 2021-12-19 17:48
Cześć. A może zacząć od wpisania odpowiedniego hasła w wyszukiwarce? Po coś ten internet jest, nie?. Jak wpisłem w gogle BEST S.A. to pokazało się coś takiego, że to ‘’jedna z wiodących firm na polskim rynku usług finansowych – jeden z liderów w branży windykacyjnej w Polsce. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie.” Chyba więcej dodawać nie trzeba;)))
Taliczan / 2021-12-17 10:57
Jeśli to pierwszy taki list to nie tak źle:)
Bezpłatne informacje uzyskasz na stronie:
http://albertkredyty.pl/atykomornik.html
Lub wpisz w Google Antykomornik Albert
aldonka67 / 89.70.189.* / 2021-12-14 18:38
Hmm, czyli piszą nie tylko do mnie. Wydaje mi się, że jak się z nimi skontaktujesz, to szybko zrozumiesz, co to za firma. W skrócie: prawdopodobnie kiedyś zaciągnęłaś dług, którego do dziś nie spłaciłaś.
EUROsraka / 2021-12-07 08:22
To firma która skupuje długi od innych firm pożyczkowych, telekomunikacyjnych itp. niestety musiałabyś napisać kiedy ten dług powstał, aby ktoś mógł Tobie pomóc. podjąć decyzję o spłacie bądź olaniu ich. Poleconym to przyszło? Zwykłym?

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: