POMOCY!!!

bla107 / 2008-04-16 15:19
Witam wszystkich.
Mam wielki problem. Jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej na temat analizy efektywnosci funduszy inwestycyjnych w Polsce w latach 2005-2007. Moj problem polega na tym ze nie moge nigdzie (w internecie) znalezc zestawien rocznych, kwartalnych, miesiecznych funduszy inwestycyjnych. Jakis raportow czy sprawozdan. Moze ktos zna jakies adresy stron gdzie takie oraz inne (np. wykresy, tabele, opisy, inne) wiadomosci uzyskam. Bede bardzo wdzieczny. To jest bardzo pilne bo mam malo czasu a pracy jest wiele.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Wyświetlaj:
mateusz017 / 2008-04-16 16:22
http://www.arka.pl/11951 na tej stronie masz sprawozdania finansowe funduszy ARKA
Najlepiej wejdź na strony towarzystw funduszy i tam popatrz.
doradca IDF / 89.76.173.* / 2008-04-16 15:57
na stronie www.idf.com.pl sa rozne fundusze mozesz sobie wejsc na profil kazdego z nich i zobaczyc wykres za rozne okresy. Ale stronka ma chwilowe problemy wiec moze nie dzialac. Proponuje jak nie w tym to w przyszlym tygodniu na nia wejsc i zebrac informacje
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy