pomóżcie...

AM_o1 / 2007-07-19 10:20
FON,PGNiG, może KOPEX ,na longa ?? Wszelkie opinie mile widziane.

pozdr.
A
Wyświetlaj:
gienz / 85.193.250.* / 2007-07-20 00:10
FON to śmieć. To tylko aby kupić dzisiaj i sprzedać jutro. Nic więcej. Spekulacja na maksa. Dwie nastepne są fundamentalnie dobre ale dosyć drogie (chociaż co do PGNiG to nie chcę mówić z całą pewnością). Co do Próchnika polecanego przez PatrycjęN to za 1,80 zł to gruba przesada, ludzie poczekajcie, on będzie jeszcze za 1,40. A stalówka (STX) to Ok ale po wezwaniu. Póki co to Włosi będą milczeć na temat spółki aby nie podbijac sobie ceny. Ale po wezwaniu to faktycznie może byc dobry pomysł. Szukajcie tanich fundamentalnych papierów (PGS, DGA, PLT,MON-choć on aż tak tani nie jest, ale szybko się rozwija). Z bardziej spekulacyjnych polecam kupno praw poboru ADV po ok. , 0,30 goszy i skorzystanie z nich kupując po dwiw akcje spółki po 1,18 zł. To choć nieco ryzykowna, to wydaje mi się, że opłacalna sprawa.
fazik / 2007-07-19 14:31 / "Gpw-racer"
FON - nie
PGKiG - najprawdopodobniej
KOPEX - być może
miriam / 2007-07-19 19:45
Doradzanie to trudna i niebezpieczna zabawa.Podziwiam zadufanie tzw. fachowców bo wychodzi im to jak prognoza meteo.W moim wypadku mając gotówkę niezależną to PGNiG oraz KGHM.Pozdrowienia.
fazik / 2007-07-19 20:06 / "Gpw-racer"
ałć

miało być "wszelkie" więc sę wypowiedziałem i zaznaczę że to jedynie MOJA własna opinia

FON-a znam z autopsji, dał zarobić ale i powiózł .... nie ufam temu papierkowi, dobry na DT a i to mało przewidywalnie

PGKiN bo chłopaki w garści paliwo dla ropopochodnych alternatywne mają no i kolos było nie było...

KOPEX? - nie mam pewności , czasem spekulują, czasem coś sensownego o niej się w newsach pojawi, nie skreślam spółeczki ale sam jej nie mam (z różnych powodów)

nic we mnie zadufania, mówię raczej wprost, może czasem bez ogródek ale taka ma natura...

pzdr
Patrycja.N / 2007-07-19 22:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja wierzę w Próchnik i STX :)
Patrycja.|\| / 83.31.97.* / 2007-07-19 22:40
Ja wierzę w Próchnik i STX :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy