Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Pomóżcie! Kto wie jak szybko uruchomić działalność związaną z opieką nad dziećmi?

Pomóżcie! Kto wie jak szybko uruchomić działalność związaną z opieką nad dziećmi?

zrozpatrzona / 82.210.174.* / 2007-08-09 10:32
Mam piękny budynek z przeznaczeniem na przedszkole, ale mnożące się co dnia trudności z załatwieniem formalności związanych z otwarciem tego przedszkola grożą mi tym, że nie ruszę z działalnością od września. Mam zapisane chętne dzieci, w jaki sposób uruchomić działalność związaną z opieką nad nimi, zanim uda mi się otworzyć przedszkole. Chcę zapewnić dzieciom warunki identyczne jak w przedszkolu, ale nie mam jeszcze działalności oświatowej, jak zamienić ją tymczasem w działalność gospodarczą? Jakie muszą być spełnione warunki i gdzie to załatwić? Błagam, pomóżcie!
mirgag - com-text / 83.142.72.* / 2007-09-12 09:42
OK. Masz budynek. Co masz jeszcze? Masz:
- biznes plan,
- roczne, miesięczne, dzienne zestawienie działań w przedszkolu,
- dokumentację biurową,
- opiekunki kwalifikowane,
- pielęgniarkę,
- umowę z lekarzem,
- przygotowane pomieszczenia pod względem sanitarnym, p.poż, kuchnię (to wszystko będą Ci sprawdzać),
- oraz wiele innych rzeczy, które nie sposób tutaj opisać.

Mówi się, że błyskawiczny sukces wymaga 15 lat przygotowań. Otóż ja przygotowuję materiały do utworzenia przedszkola dla klientki i... robię to już półtora roku.
A Ty chcesz szybo informacji...

Może tak. Potrzebujesz wspólniczki do interesu? Zawodowa opiekunka, w dodatku dyplomowana pielęgniarka - "a więc dwa w jednym". Ja natomiast przygotuję materiały do stworzenia takiego przedszkola (będę "cichym wspólnikiem" w interesie", co oznacza, że będę później brać procent od zysków).

Pomyśl.

Kontakt: mirgag@gmail.com

Najnowsze wpisy