Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Pomysł na biznes -50 tyś?

Pomysł na biznes -50 tyś?

Agra / 2007-11-03 12:33
Jak w temacie,co z tym zrobić?Jaki można za to rozkręcić biznesik?
Wyświetlaj:
Maks123 / 193.106.131.* / 2018-06-26 12:55
ostatnio czytalem ten artykuł http://www.lista-firm.com.pl/blog/jak-zalozyc-firme-pozyczkowa , polecam przeczytac
OlgaaS / 193.109.244.* / 2018-06-21 13:22
Ja współpracując z szwalnią www.elastic.com.pl zajmuję się produkcją ubrań i akcesoriów. Bardzo fajny biznes dla osoby która interesuje się modą i szyciem. Może w tym kierunku byś poszła?
Krzysiek80462 / 193.109.244.* / 2018-06-21 10:16
A może własna drukarnia? Wydaje mi się, że starczyłoby Ci na start. Sam niedawno otworzyłem taki biznes, nawiązałem współpracę z firmą www.edycja.net.pl, która dostarcza mi artykuły poligraficzne w dobrych cenach i idzie mi całkiem nieźle.
DominiikaPk / 193.109.244.* / 2018-06-21 10:03
Zastanów się co sprawia Ci przyjemność, na czym się znasz i czy jest jakaś nisza w Twoim regionie. Mi w rozwijaniu biznesu pomagał doradca z www.dobryimpuls.com.pl. Mam swój startup i zarabiam na swoim hobby.
PaulinaIOC / 89.78.188.* / 2018-06-06 15:54
Ze wspomnianym kapitałem można spróbować wdrożyć własną markę produktów - np. suplementów diety lub kosmetyków. Jeśli kogoś interesuje ten temat, polecał artykuł dotyczący kosztów produkcji kosmetyków pod własną marka oraz potencjalnych zysków:
http://producentkosmetykow.pl/produkcja-kosmetykow-na-zlecenie/produkcja-kosmetykow-pod-moja-marka-ile-to-kosztuje-jakie-mozna-osiagnac-zyski/
Arturek392 / 78.88.138.* / 2018-06-04 23:47
W takiej kwocie na pewno zmieści się własna myjnia samochodowa bezdotykowa. Pewnie dużo z was korzysta w takiej właśnie myjni. A pomyślcie, że to mogłaby być wasza myjnia i to do was przyjeżdżaliby ludzie, by korzystać z waszej myjni. Aspera to fajna firma, która może wybudować taką myjnię. Czytałem już niejeden artykuł, jak i opinię o tej firmie i szczerze mówiąc - mnie przekonali.
sandra4122 / 5.174.186.* / 2018-05-29 10:55
To musisz sam wiedzieć w czym jesteś dobry nikt tutaj nie doradzi ci bo cię nie zna. Zastanów się w czym jesteś najlepszy i w tedy coś działaj. Sprzęty i potrzebne rzeczy zawsze można wziąć w leasing online jest to bardzo dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców.
dddooommmaaa / 188.146.100.* / 2018-05-23 12:21
Moim zdaniem możesz pomyśleć nad otwarciem małego hotelu :) Ja tak zrobiłam i biznes kręci się świetnie ! :) W tej branży świetnie sprawdza się http://www.chart.pl/news/gastro/zwiekszyc-zyski-dodatkowych-uslug-znajdujacych-sie-hotelu/ - program do rezerwacji hotelowych, dzięki któremu można pozyskać jeszcze więcej klientów ! : )
aspagnito / 195.136.40.* / 2018-05-12 17:50
Pomysł jest prosty, a nawet trzy. Kiedyś, jeszcze 15 lat temu wiadomo było, że przyszłością są usługi. Dziś jest są to "branże niszowe", a więc w niedalekiej przyszłości ludzie będą zainteresowani siecią sklepów, w której są produkty, których nigdzie indziej nie kupią, bo produkty te będą unikalne. Czyli handel, produkcja i usługi tego typu.
Dwa pomysły są z tej grupy. Nikt jeszcze w Polsce, a może i na świecie nie wpadł na pomysł, aby robić gotowe skalne moduły ścienne, a jest na tego typu rzeczy ciśnienie. Taki moduł byłby oczywiście prostokątny, powiedzmy 70/110 cm i składałby się z dwóch mniejszych prostokątów jakby sklejonych razem, ale jeden byłby przesunięty względem drugiego. Żeby to opisać, może powiem, że mamy pierwszy prostokąt o wysokości 35 cm i szerokości 110 cm, a jego dolny bok jest jakby sklejony z takim samym prostokątem, ale przesuniętym o kilkanaście centymetrów. Oczywiście całość jest jednym modułem, ale takie rozwiązanie sprawia, że możemy dowolnie kształtować "kamienie" składające się na panel i nie będzie wrażenia, że wszystkie je ogranicza kwadrat, albo prostokąt. Powinniśmy mieć jakieś 7-11 takich modułów i powinny być ze styropianu, który można dociąć. Kolorystyka od szarej, po brązową.
Innym pomysłem jest kurtyna paskowa do ubikacji. Często, zwłaszcza na poddaszu nikomu nie potrzebne są drzwi do ubikacji, a harmonijkowe drzwi to stare i niemodne rozwiązanie, które w praktyce jest bardzo tandetne i kłopotliwe. Kurtyna paskowa składałaby się tylko z dwóch pasów ciężkiego materiału lekko zachodzących na siebie u góry i odpowiedniego karnisza zgodnie ze stylem. Stąd wchodząc do ubikacji tylko przebijalibyśmy się przez szparę, a ta kurtyna paskowa zaraz za nami zasłaniałaby wejście.
Trzeci pomysł jest trochę inny. To sklep w małej miejscowości od 4000 do 25000 mieszkańców. Potem rozbudowa do sieci takich sklepów. W dużych miastach i na wsiach ludzie kupują przeważnie albo produkty najtańsze, albo najdroższe. Stąd masówki w dużych miastach i sklepy z produktami luksusowymi. W takich miejscowościach ludzie kupują przeważnie rzeczy ze średniej półki, a najbardziej są zainteresowani produktami markowymi z marek najtańszych. Czyli taki sklep powinien mieć wszystkie tego typu rzeczy, prócz jedzenia, włączając w to zegarki, odzież, obuwie itp. Licząc, że zegarek powinien kosztować od 100PLN do 150PLN. Po prostu w takich miejscowościach i tak ludzie nic takiego nie kupią i muszą się wybierać do dużych miast, albo kupować w Internecie, a w obu przypadkach to są zbyt duże koszty, jeśli liczyć cenę 100-150 PLN.
kaskak / 94.254.162.* / 2018-04-19 20:33
50 tyś to nie jest mało pieniędzy,myśle,że mały biznes dasz rade rozkręcić. W późniejszym etapie pomyśl o systemie ,który pomoże Tobie w zarządzaniu firmowymi sprawami. Ja korzystam z tego systemu https://ax-dynamics.com/microsoft-dynamics-ax
Mariusz1989568 / 89.64.15.* / 2018-02-27 23:43
Nie jest to jakaś duża suma, ale na otworzenie punktu z odkurzaczami parowymi Green steam wystarczy. Zainteresowałem się tego typu biznesem i otworzyłem taki punkt, bo zobaczyłem jakim zainteresowaniem cieszy się on w sąsiednim mieście. Ludzie chętnie przyjeżdżają z niego korzystać, zwłaszcza alergicy, bo czyszczenie par zabija wszelkie zarazki, roztocza i niweluje zapachy. Zorientuj się może czy w Twojej okolicy jest taki punkt. Jeśli nie, to śmiało otwieraj, opłaci się.
ZnakiTowarowe-blog.pl / 89.64.15.* / 2018-02-18 10:57
To od siebie dodam jeszcze, że jeżeli ktoś ma świetny pomysł na biznes to powinien pomyśleć nad jego ochroną. Można do tego wykorzystać metody darmowe jak tajemnica przedsiębiorstwa, oraz płatne - zastrzeżenie w Urzędzie Patentowym.

Po więcej szczegółów odsyłam do obszernego artykułu na ten temat: https://znakitowarowe-blog.pl/pomysl-na-biznes-ochrona-prawna/
Maruusz2 / 178.42.71.* / 2018-01-31 23:50
Należy zapytać ludzi, którzy prowadzą biznes od lat i dzielą się informacjami z innymi ludźmi z biznesami na przykład na spotkaniach http://spotkajbiznes.pl/idea/ .Towarzysko i biznesowo to główne założenie.
danka346 / 188.146.36.* / 2018-01-31 01:19
Ja bym poszła w gastronomię.

__________________
systemy przywoławcze - http://gastro.pl/lrs/
michalem / 89.64.62.* / 2017-12-12 20:24
Od jakiegoś czasu myślałem o branży stemplarskiej. Maszyny do produkcji pieczatek widziałem w modico w całkiem dobrych cenach, w sumie jak działa się online nie trzeba mieć wynajętego lokalu, wystarczy odpowiedni sprzęt i strona internetowa. Może się zdecyduję, nie przekonam się czy warto dopóki nie spróbuję.

Najnowsze wpisy