Forum Polityka, aktualnościKraj

Ponad 1,2 miliona rodzin nie ma własnego mieszkania

Ponad 1,2 miliona rodzin nie ma własnego mieszkania

Wyświetlaj:
Wapniak / 2013-03-06 13:00 / Tysiącznik na forum
Hmmm... a za Gierka niektórzy mieli nawet po kilka... Ja też. Pracowałem, składałem, płaciłem, kupiłem, mieszkałem i żyłem całkiem spokojnie i dostatnio. Jedynie nie mogłem tak jak inni jechać do H...meryki na ... szkoda gadać. Starsi wiedzą kto jeździł, po co i za co... Nawet ich teraz widać. Fachowcy - celebryci.
Banalnie / 2013-03-06 15:30
Czemu nie podaję się statystyk ilu młodych ludzi jest zmuszonych , nadal mieszkać z rodzicami , bo po prostu nei stać ich na mieszkanie? Czemu o tym się nie mówi?
podwojny obywatel / 89.242.229.* / 2013-03-05 21:44
wreszcie normalnosc, nie kazdy musi miec, kazdy mial za komuny niedobrej,dzisiaj kazdy moze sobie kupic nawet 5,ale nie musi.wszyscy przeciez walczyli o kapitalizm, no i jest,trzeba korzystac i kupic co sie chce, a nie jak za komuny gdzie kazdy na sile dostawal i darl gebe ,ze zz male czy jakies tam,dzisiaj do wyboru do koloru, poza tym zagranica tez wiele rodzin nie ma swojego mieszkania, a z czego zyliby kapitalisci. viva kapitalizm!
casablanca1041 / 82.210.153.* / 2012-09-12 20:53
Nadchodzą czasy, kiedy posiadanie kredytu na długi okres (20-30 lat) to samobójstwo. Ludzie zaczeli myśleć a Ci co nie myśleli 2-3 lata temu teraz będą największymi dziadami. Do Polski przychodzi fala kryzysu z Hiszpani, Portugali, tak więc nieruchomości za kilka lat będą o połowę tańsze. Dlaczego? Dlatego, że płace w Polsce maleją, bezrobocie rośnie i ludzie nie mają zdolności kredytowej (no i dobrze, że nie mają). Oznacza to, że Ci co wzieli kredyt teraz dopiero dostaną po d__ie. Tak więc lepiej najbliższe lata przekoczować u Mamusi, niż podpisać wyrok biorąc kredyt. Mieszkania będą stać puste bo nikogo nie będzie stać na opłaty jakie w tym momencie trzeba płacić na utrzymanie. Wynajmuję mieszkanie w Warszawie i niedługo wracam na wieś, 50 km i będę dojeżdzał do pracy. I Jestem Szczęśliwy, że nie wziołem kredytu bo teraz bym dopiero płakał. Znajomi mają kredyt 350.000 zł ROdzina na Swoim i teraz bieda im się wkrada. A mieszkanie to będzie warte za kilka lat 200.000 zł a oni oddadzą 650.000 zł. Jeżeli oczywiście spłacą ten kredyt. Tak więc Aleluja dla tych co nie wzieli kredytu i Arivederci tym co wzieli. hehe
Lomion / 31.11.177.* / 2012-11-24 14:00
Dojeżdżanie codziennie 50 km do pracy, czyli w dwie strony 100km, to powiedzmy 6 litów benzyny dziennie, czyli 900 złotych miesięcznie. A twoi znajomi którzy wzięli kredyt w RnS na 350 000 mają ok. 1500 PLN raty, z czego obecnie 1000 to odsetki i kwota ta będzie się z każdą ratą zmniejszać.

Cóż, dobre że mimo tego jesteś szczęśliwy, bo to najważniejsze :)
baron84 / 2012-09-13 10:29 / Bywalec forum
a będzie jeszcze gorzej, bo coraz trudniej o kredyt i to jest głównym powodem, dla którego ludzie nie mają własnych mieszkań przecież
jakpodniesczdolnosckredytowa.pl / 83.11.188.* / 2012-06-08 14:20
Nie ma ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ - nie ma mieszkań. Możesz podnieść swoja zdolność. Więcej o możliwości podnoszenia ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ znajdziecie w poradniku – ebooku 77 SKUTECZNYCH SPOSOBÓW NA ZWIĘKSZENIE ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ autorstwa Krzysztofa Rzymskiego – doświadczonego niezależnego doradcy kredytowego ( ponad 9 lat praktyki) oraz wykładowcy akademickiego z zakresu finansowania nieruchomości, dostępny na http://jakponiesczdolnosckredytowa.pl lub setkach księgarni internetowych.
Edward Mocarny / 2012-06-08 14:24 / Bywalec forum
Ale z drugiej strony , po co brać kredyt w tym Państwie na zakup mieszkania? Przecież to kajdany!! Najlepiej uciekać z tego kraju i tam zakupić sobie mieszkanie i tam spokojnie żyć , godnie, a nie w Państwie Policyjnym jakim jest teraz Polska!!
katarina86 / 2012-06-08 14:34 / Bywalec forum
a myślisz, ze poza granicą tego naszego państwa policyjnego, jhest aż tak kolorowo? tam są inne państwa prawie nie różniące się od naszego

Najnowsze wpisy