Forum Polityka, aktualnościKraj

Poncyljusz: Ustawa o dostępie do infomacji zła

Poncyljusz: Ustawa o dostępie do infomacji zła

Wyświetlaj:
felini / 31.63.204.* / 2011-09-27 14:55
W dniu 26 tego miesiąca, dziennikarze TVNu postawili hipotezę, że Antoni Macierewicz jest ukrywany przez prezesa. Osiem minut relacji pokazywane było z telefonów komórkowych kręconych potajemnie, konspiracyjnie na zamkniętych spotkaniach. Tymczasem Antoni Macierewicz jest jedynym z politykiem Pis promujących i jedynym politykiem Pis występującym w filmie Lider, o Jarosławie Kaczyńskim, który będzie puszczany na spotkaniach wyborczych w całej Polsce. Po pierwsze domagam się sprostowania wczorajszego zakłamania. Po drugie domagam się ośmiominutowego reportażu o tym jak Tusk ukrywa Grabarczyka. Od miesiąca nie widziałem jego "twarzy" w waszym pseudo wydaniu informacji. Ponadto chciałbym zaznaczyć, że główne wydanie informacji TVN jest jedynym dziennikiem informacyjnym w Polsce, który nie promuje wszystkich kandydatów startujących w wyborach. Wszystkie inne dzienniki zachowują równość względem pozostałych komitetów. Proponuję TVNowi wprowadzenie kodeksu etycznego, za pomocą którego mógłby wrócić do odpowiedniego poziomu przekazywania informacji, bowiem teraz wyraźnie odstaje od reszty w kwestii obiektywizmu. Najbardziej cierpi na tym PSL, który z głównych partii nie pojawia się prawie w ogóle. W ciągu ostatnich trzech miesięcy, tylko jako dodatek do wypowiedzi posła Hofmana. Poniżej zamieszczam kilka linków przedstawiających to odstawanie. http://www.youtube.com/watch?v=JD-LKUrc2mQ&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=z0Qjovd-bSQ http://www.youtube.com/watch?v=gxpQYDFUKS8&NR=1
kaczorek ma motorek / 2011-09-26 20:08 / Tysiącznik na forum
Ta poprawka do tej ustawy w ostatniej chwili to oczywisty wałek poniżej pasa . To duży krok w tył od demokracji. Prezydent wiedział jaki będzie scenariusz przepchnięcia tej ustawy ,teraz robi pozory że coś robi ,a dlaczego nie zawetuje całej ustawy? Co ustawa ma jakiś czas funkcjonować by Tusk z PO dalej Naród mógł czarować bajerami rowerami
foks / 89.73.169.* / 2011-09-26 17:03
Obłudniku ! Nie tak nie dawno TY i twoja koleżanka z PJN - JAKUBIAK - krzyczała w mediach, że JEST PRZECIWNA podwyższeniu NAJNIZSZEJ PŁACY. Pan Kaczyński (nie mój kandydat) wnioskował o KONIECZNE PODWYZSZENIE płacy minimalnej !
Zatem - kto - ty obłudniku żądał poprawy zycia biednych ?
bezpartyjna / 87.207.132.* / 2011-09-26 15:10
człowieku wszystko negujesz tak jak twój poprzedni przywódca - gdyś był wykształcony w tym kierunku, miał doświadczenie - to może bym zaakceptowała twoje wypowiedzi, ale w takim przypadku jest to nie do przyjęcia.Nakręcasz się facet - kto będzie cię chciał przytulić, jaka partia - kiedy sam robisz sobie reklamę - a dzieci trzeba wychować - znowu będzie winny TUSK.Zacznij myśleć facet - głową facet,glową!!!!!!!
Entuzjasta SLD / 83.25.29.* / 2011-09-26 11:16
A ja jednak bym obstawał za "modelem Bondaryka".Nowymi urządzeniami LRAD do ogłuszania obywateli(zwykle używane do walki z somalijskimi piratami),"dziwnymi głośnikami" zainstalowanymi na wszystkich placach Warszawy.
francoreza / 2011-09-26 12:38 / portfel
Serio zamontowali LRADy w Warszawie? Gdzie na przykład?
stomatologia wyborcza / 79.188.238.* / 2011-09-26 11:02
gdybyście wleźli do Sejmu zaraz przemalujecie się na rózne barwy, jak można miec do was ZAUFANIE.

po wyborach miejcie pretensje do tej waszej byłej szefowej.
ajhbergen / 2011-09-26 10:53 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Panstwo dziala coraz bardziej w ukryciu, i coraz bardziej sledzi obywateli. Jest to model pisowski, Kaminskiego i Swieczkowskiego. Jest to tajne panstwo policyjne, pochodzace z tradycji PRLu.
bezpartyjna / 87.207.132.* / 2011-09-26 15:12
a co ty masz do ukrycia? - a to co chcę i mogę wiedzieć to wiem - interpretuję sobie tak jak mi wygodnie - reszta - niech za mnie decyduje - ich wybrałam i mam zaufanie - Pozdrawiam PO
EU.Geniusz / 213.25.195.* / 2011-09-26 11:22
Model pisowski realizowany przez PO.

Najnowsze wpisy