Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Poniedziałek zepsuł cały tydzień

Poniedziałek zepsuł cały tydzień

Money.pl / 2009-06-26 18:17
Komentarze do wiadomości: Poniedziałek zepsuł cały tydzień.
Wyświetlaj:
JB / 2009-06-29 02:50
Własnie oglądam najnowszy Top Gear.
I okazuje się, że do rujnowania brytyjskiej gospodarki przyczyniają się ichniejsze firmy ubezpieczeniowe. Otoź jeśli 17latek chce ubezpieczyć samochód warty 2tyś GBP musi zaplacić 8tyś GBP ubezpieczenia... co ciekawe 17latka tylko 4tyś. I kulva gdzie to równouprawnienie?
Ale warto zauważyć, że to własnie nastolatkowie kupują samochody nie przejmując się głupotami jak bezpieczeństwo czy ekologia jak to mają w zwyczaju starsi, których uwiodła kobieta szukająca utrzymania i którzy panikują że cokolwiek może się stać ich dziecku.

Nie dość więc,że są szykanowani przez pałki to jeszcze przez ubezpieczycieli.

Cóż pozostaje mieć nadzieję, że Koreańczycy znukują Londyn i na jego gruzach powstanie państwo szanujące podstawowe prawa człowieka.
JB / 2009-06-29 03:02
Pięknie. Jak rodzić ubezpieczy samochód na siebie ale na stałe jeździ nim dziecko i to dziecko spowoduje wypadek to nie tlko nie wypłacą odszkodowania ale jeszcze wytoczą sprawę sądowa.

Brytyjczycy zapraszamy do Polski, tu prawo będzie po waszej stronie a wasz rząd niech sobie znajdzie sposób na zdobycie podatków... na przykład wybór Clarksona na premiera.
JB / 2009-06-29 02:54
ROTFL
ale im challange dali. Zaimponować kobiecie samochodem...
Po pierwsze jeśli już mająimponować to najlepiej nie wygląde samochodu ale prędkością, a tego w UK się nie da zrobić.
Ale generalnie to powinni ostrzegać przed kobietami a nie zachęcać do imponowania im co się musi skonczyć tym, że ich jakaś uwiedzie zabawi nimi, wykożysta i oleje... jak to kobieta.
lelkum polelkum / 83.24.199.* / 2009-06-29 00:16
dziś Madoff dostanie karę 150 lat więzienia
JB / 2009-06-29 00:53
Co będzie jednoznacznymn znakiem dla innhych oszustów, ze nie warto iść naugodę z amerykańskimi pałkami.
lelkum polelkum / 83.24.199.* / 2009-06-29 00:17
dobranoc
bebe / 2009-06-29 00:19 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Pa....
Don Kenobi / 83.5.64.* / 2009-06-29 00:03
Warto zwrócić uwagę na niepokojącą wiadomość, że Dresdner Kleinwort Securities wycofał się z grupy wiodących dilerów rządowych papierów dłużnych w Stanach (primary U.S. government scurity dealers), co jest złą wiadomością dla rynku obligacji. Pozycja takiego dilera jest uprzywilejowana i daje mu zarabiać, ale jest tam warunek, że musi aktywnie uczestniczyć w przetargach, więc rezygnacja jest sygnałem, że albo jest zapakowany po dziurki od nosa towarem i ma trudności, albo nawet brak możliwości uzyskania korzystnego spreadu, albo obawia się pogorszenia sytuacji na rynku, co narazić mogłoby go na straty materialne.
The "Chosen" or "Protected" dealers will of course never withdraw but if the changes made to reporting of indirect bid are in fact concealing deteriorating demand and these folks have detected a potential problem in the offing we are fixing to get a severe spanking in our government debt issuance in the near future.

Beware.
cyrk / 77.223.196.* / 2009-06-29 00:22
Ok. a co ze znienawidzonym sektorem motoryzacyjnym?
Wiem , nie ma dla niego ratunku.
Spółki rosną czy spadają?
JB / 2009-06-29 00:52
Jest prosty ratunek.
Likwidacja ograniczeń prędkości.
Do tego mozna wykożystać istniejące fotoradary do zrobienia konkursu na najszybszego kierowcę miesiąca, który dostanie refundację zakupu samochodu, który pobił rekord prędkości. Ludzie zaczną kupowac nowe szybkie samochody.
lelkum polelkum / 83.24.199.* / 2009-06-29 00:00
Recesję w widać USA wszędzie. Nawet za przyjemność zjedzenia lunchu z inwestycyjnym guru i jendym z najbogatszych ludzi na świecie Warrenem Buffetem (40 mld dolarów majątku na ostatniej liście Forbesa) zaoferowano w tym roku o pół miliona dolarów mniej niż w 2008 r.

Tradycja ma już dokładnie 10 lat. Warren Buffett oferuje na eBayu możliwość spędzenia z nim dwóch godzin i zjedzenia krwistego steka w luksusowej manhattańskiej restauracji Smith & Wollensky. Licytacja zaczyna się od 25 tysięcy dolarów, a zebrane przez Buffetta pieniądze idą w całości na cele charytatywne. W tym roku zwycięzca aukcji, którego nazwiska jeszcze nie ujawniono, zaoferował 1,68 miliona dolarów. To mniej od ubiegłorocznego rekordu. Biznesmen z Hongkongu Zhao Danyang, prowadzący fundusz inwestycyjny Pureheart China Growth Investment Fund zapłacił wówczas 2,11 miliona dolarów.
_____________________________________________________________________
Nie jest dobrze jak widać:-))))
JB / 2009-06-29 00:48
To może ja zorganizuję taką akcję. Za zjedzenie lunchu z guru unikania kobiet jak ogniem zorganizuję aukcję, a całośc dochodu pójdze na promocje mojego bloga, żeby dotarł do większej ilosci potencjalnych ofiar.
Cena wywoławcza 2500PLN.
lelkum polelkum / 83.24.199.* / 2009-06-29 00:09
przy okazji pozdrawiam naszego forumowego Łorrena:-)))
lelkum polelkum / 83.24.199.* / 2009-06-28 23:49
W piątek będziemy strzelać slepakami bo giełdy w USA nie pracują:-) Wprawdzie zostanie Euroland ale to mała pociecha bo oni też nie będą wiedzieli co robić. Może by zamkanąć w piątek gpw?:-)))
cyrk / 77.223.196.* / 2009-06-29 00:03
zrobi się :-)
JB / 2009-06-28 23:49

2009-06-28 15:04:00 | Am-igo11 [ Bokononista ]
Re: Poniedziałek zepsuł cały tydzień [16]
W czasie Zgromadzenia Narodowego w Wersalu 23 czerwca Nikolas Sarkozy powiedział: "Burka
nie jest już mile widziana na terytorium Republiki Francuskiej! Kobiety, które zmusza się
do jej noszenia są odcięte od życia społecznego, pozbawione osobowości. Nie tak Republika
Francuska wyobraża sobie godność kobiety" oraz "Nie możemy dłużej akceptować faktu, że
kobiety traktuje się jak przedmioty i podporządkowuje całkowicie mężczyznom. Nikab to
swego rodzaju więzienie

Sarko dobrze gada, powinien tylko pójść dalej, burka i wszystkie arabskie dziwactwa
powinny być niemile widziane nie tylko na terytorium Republiki Francuskiej ale i całej
Unii.


No tak dziwię się dlaczego nie przeszło.. a przecież autor to słowo nie akceptowalne przez serwis...
No to jeszcze traz.
Kobiet w burkach nie trzeba omijać jak ognia bo ich rodzice potrafili je wychować tak by nie uwodziły mężczyzn. To ich rodzice decyduja za kogo mają wyjść, przez co nie ma problemów że szukają sobie księcia z bajki i ranią normalnych mężczyzn.
Nasza cywilizacja doprowadza do coraz większej ilości singli i coraz mniejszej ilości dzieci... za 100 lat białych ludzi juz nie będzie nasze miejsce zajma cywilizacje, które potrafią kontrolować kobiety. Które niepozwalają na spotykanie się kobiet z mężczyznami bez nadzoru kogoś z rodziny, które wiedza, że w komunikacji publicznej muszą byyć osobne przedziały fdla mężczyzn i kobiet.

A w Szwecji jak widzę kobietę z dziećmi to albo jest w burce albo jeszt czarna... no OK są jeszcze Turczynki one nie maja ani burek ani nie są czarne... ale wiadomo o co chodzi.

A Sarkozy nie rządzi Francją... on robi co mu żona każe. Co innego Berlusconi... on ju zrozumiał że kobiet są złem i to on jest najlepszym politykiem w UE... no poza Jarkiem Kaczyńskim... on jest moim idolem.
życzliwy / 86.41.188.* / 2009-06-29 01:27
lecz sie człowieku bo z tobą jest coraz gorzej.....lekarz jak najszybciej jest ci potrzebny...
JB / 2009-06-29 01:30
To chyba 1/4 Polaków, którzy są singlami.
A może Polkom które same nie wiedzą czego chcą... a populacja Arabów się zwiększa i to do nich nalezy przyszłość.
tabaluga / 2009-06-29 01:41
J>B nie chodzi o singli, bo każdy ma swoj kawałek. A Arabowie to mają nawet cztery jeśli ich stać. Co do polek to wystarczy żebyś pojechał na kolonie do Włoch. A to że kobiety nie wiedzą czego chcą no chyba norma. pieprz i wanilja?
JB / 2009-06-29 01:50
Fajnie. Ale kraje zachodniej europy mają problem z ujemnym przyrostem naturalnym rdzennego społeczeństwa. U nas też się to zaczyna. I kombinują nad polityka prorodzinną w stylu becikowego czy wspólnego rozliczania podatków rodzin... ale skutki są marne. A w Arabii Saudyjskiej czy Indiach nie ma problemu ujemngo przyrostu naturalnego tak jak w Europie nie było jeszcze przed wojną... sprawa jest prosta. Kobiety nie radza sobie z równouprawnieniem. Ranią siebie i wszystkich dookoła. Równouprawnienie to polityka antyrodzinna.
We Włochach (dzielnicy Warszawy) mieszkam... no jestem zameldowany, bo mieszkam to na Mokotowie.
A skoro normą jest, że kobiety nie wiedzą czego chcą to znczy, że są jak dzieci i to rodzice muszą za nie decydować.
tabaluga / 2009-06-29 02:06
w Norwegii dużo blondynek chłopcy natomiast jak historja uczy już dawno się wypylili bo w szkocji chociażby byli ale ... hyyy
JB / 2009-06-29 02:13
W Oslo byłem miesiąc temu. Tam jest więcej klorowych nz białych, a pewnie i wśród białych spora część to emigranci. W Sztokholmie jest niewiele lepiej.
Tu w Lund to przynajmniej Szwedzi stanowią z 70% ludności. Ale t się zmieni... bo kobiety w burkac prowadzą całą gromadkę dzieci a białe przeważnie chodzą same czasem z kolorowym dzieckiem (popularne jest adoprowanie dzieci z krajów trzeciego kraju przez singli) a już bardzo żadko z jednym białym dzieckiem.
tabaluga / 2009-06-29 02:01
jakie równouprawnienie chodzi o to że na siłe próbiją być, pełnić role w jakiej się nie spełnia. Wiesz to jak z motoryzacją. Historja się zaczeła od słońca, tarcza okrągła ale że się kreci. Tak koło man opatentował nie namalował puźniej do konia przypioł a pużniej samo sie toczy ale ktoś załważył itd.
tabaluga / 2009-06-29 01:54
s kąd to pytanie i dlaczego nie śpisz
JB / 2009-06-29 02:02
Jakie pytanie?
A nie spię bo nie mam ochoty jeszcze spać. Jak się nie ma zony to można sobie dłużej nispać. Zwłaszcza jak w pracy w ramach oszczędności zlikwidowali śniadania trzeba wyrazić swoją oinię spóźniając się o półgodziny.
tabaluga / 2009-06-29 02:17
coś bym napisał ale jak się nie zna ludzi to lepiej gębe...
tabaluga / 2009-06-29 01:41
J>B nie chodzi o singli, bo każdy ma swoj kawałek. A Arabowie to mają nawet cztery jeśli ich stać. Co do polek to wystarczy żebyś pojechał na kolonie do Włoch. A to że kobiety nie wiedzą czego chcą no chyba norma. pieprz i wanilja?
Don Kenobi / 83.5.64.* / 2009-06-28 23:36
Tradycyjnie w piątek po sesji, żeby za wcześnie nie dobijać rynku, ukazały się informacje o upadku kolejnych, tym razem pięciu banków w Stanach, najwięcej jednorazowo od początku kryzysu, co zwiększa ich liczbę w tym roku do 45, najwięcej od 1993 roku.
Romi / 2009-06-28 23:25 / portfel / Koci Tata
witam jaki film lepszy terminator czy transformers na wielkim ekranie ?
lelkum polelkum / 83.24.199.* / 2009-06-28 23:24

2009-06-28 00:10:57 | b a r a k u d a [ Tysiącznik na forum ]

Re: Poniedziałek zepsuł cały tydzień [31]
Jestem po kilku głebszych ...wybaczcie...
może dlatego mam dziś takie skojarzenia...?
Sa wśród nas tacy , którzy czytaja i rozumieją kontekst forum , ale też i tacy , którzy
niezależnie od kontekstu wpisują swoje "mądrości " nie dbając o to co było przed...
Nie winię ich o to , ale mam żal...
Nie chce mi się gadac z ludźmi , którzy przedmiotowo i beznamiętnie traktują forum-
załóżcie sobie bloga i piszta co chceta...
Chciałbym , żeby ( jak kiedyś) wątek był poświęcony tematowi , który go rozpoczynał i
kończył się jakąś konkluzją....
Sorry , mam marzenie....:-(

2009-06-28 03:05:13 | b a r a k u d a [ Tysiącznik na forum ]

????????//
o żadnym kącie nie było mowy...!!!
Przygotuj na wszelki wypadek kajdanki, mały pejczyk( wiesz o co chodzi) i różowe
stringi ( szt. 2...męskie i żeńskie ofkorseeee...)
....aha ....nie do kąta , idź do sypialni....:-))))))


Dostrzegam pewną niekonsekwencję w działaniu barakudy:-)
Chodzi mi oto że najpierw piszę że to forum powinno jako rozwinięcie wątku o giełdzie i całej jej otoczce a później pisze o majtkach:-)))
może to coś wyjaśni :-) / 77.223.196.* / 2009-06-29 00:07

Jestem po kilku głebszych ...wybaczcie...
Don Kenobi / 83.5.64.* / 2009-06-28 23:19
Jutro znów poniedziałek zepsuje tydzień.
California's Default Is Certain
JB / 2009-06-28 23:41
http://www.youtube.com/watch?v=-pyC7WnvLT4
Wsłuchać się w tekst... kolega co od 2 miesięcy nie ma pracy i nie ma asy na nastepna ratę kredytu ostatnio lubi ta piosenkę i zwrócił mi uwage, że ona nie jest o ładnej pogodzie... fakt nigdy wcześniej nie wsłuchiwałem się w tekst.
MoretaCvetans / 2009-06-28 23:03 / _
Jutro giełda wynagrodzi wasze starania.
Uczciwość i szczerość.
tzn. można by jeszcze wleić parę uczonych bełkotów,ale kto to ma siłę?
Zrobiliście ,co mogliście.

odpoczywajmy. Dobranoc.
JB / 2009-06-28 22:32
Kobiety jednak maja swoje zalety
W zeszłym roku byłem na wakacjach z kolegą i jego żoną... ona miała coś takiego jak krem, który całkiem nieźle działał na popażenia słoneczne...
a dziś sobie pojechałem do Landskrony i na wyspę Ven... a wszelkie chmury ze Skandynawi są chwilowo w polsce...
Moje biedne czoło... ;(
szymon / 2009-06-28 23:08 / Uznany Gracz Giełdowy
nie przejmuj sie, moze na opalone czolko jakas poleci, wreszcie Ci sie powiedzie i przestaniesz sie tak mazac :)
JB / 2009-06-28 23:30
AAAAAA!!!!
Czy jest jakiś wybielacz do czoła?
Tylko, żebym nie skończył jak Jackson...
Niknejm / 2009-06-28 23:04 / Zatwardziały hobbysta giełdowy
Stosuj krem z filtrem w lecie, bo bedzie bieda. Mozna dostac raka skory. Osobiscie w PL uzywam Olaya na dzien 15SPF, a jak jestem na wakacjach w 'cieplych krajach', stosuje krem z filtrem 30SPF.
JB / 2009-06-28 23:34
No właśnie to jest zaleta posiadania żony... ewentualnie bycia na wakacjach z żonatym kolegą.
JB / 2009-06-28 23:33
Ja na ogół stosuję siedzenie w domu.... 100% skuteczności... dałem się nabrać na prognozę pogody że będą chmury...
Niknejm niezalogowany / 94.246.126.* / 2009-06-28 23:27
Aha, a na teraz mozesz wziac krem wlasnie na poparzenia - np. na bazie Aloesu... A na slonce krem z filtrem.
Zona mnie wyedukowala i od lat nie zaliczylem poparzen slonecznych. ;-) Nawet bywajac w piekielnie naslonecznionych krajach.
u2mart / 2009-06-28 22:41 / Tysiącznik na forum
Hej
A propos kobiet
Nie wiem czy ostatnio doczytałeś wśród tych postów ale pozwolilem zapodać linka który powienien Ci się spodobać.
Tak na wszelki wypadek
http://www.youtube.com/watch?v=TmYm1fASNkA
pzdr
Amigo11 / 2009-06-28 22:40 / SAMA PRAWDA
to nie kobiety to krem :D
MoretaCvetans / 2009-06-28 22:26 / _
co Wy tu chłopcy za obrazki pokazujecie sobie ukradkiem?
tomtay / 2009-06-28 23:20 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
aa takie tam wykresy i inne , ale nic z nich nie wynika - tak mówią w telewizji :)
dociekliwy / 2009-06-28 22:39 / portfel / Tysiącznik na forum
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a4fc62211f1df566.html
max303 / 2009-06-28 22:09 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/242c6d6f8675c352.html
szymon / 2009-06-28 22:14 / Uznany Gracz Giełdowy
tez na to zwrocilem uwage :)
max masz cos z tym wspolnego ? smigasz jak batman ?
Amigo11 / 2009-06-28 22:23 / SAMA PRAWDA
to jakiś dzieciak chyba, no chyba że maxio taki drobniutki :)
max303 / 2009-06-28 22:31 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
to syn,lat 8
szymon / 2009-06-28 22:34 / Uznany Gracz Giełdowy
ale co, syn tak lata jak wariat ? :)))
max303 / 2009-06-28 22:37 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
tylko nosi tą bluzkę (:-))
Amigo11 / 2009-06-28 22:33 / SAMA PRAWDA
Taki młody i już na forum :)
issuer / 2009-06-28 21:26 / Tysiącznik na forum
czy MoretaCventas ma coś wspólnego z byłą Jugosławią?
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy