Forum Forum dla firmOprogramowanie

Poradnik: Jak reklamować się w internecie

Poradnik: Jak reklamować się w internecie

Money.pl / 2008-05-12 11:00
Komentarze do wiadomości: Poradnik: Jak reklamować się w internecie.
Wyświetlaj:
AdamPiechocinski / 31.2.111.* / 2014-01-22 13:39
ja z kolei musiałęm rozreklamowac kampanię społecznościową, celując w grupę docelową 25-35 lat. Doszliśmy do wniosku, że najskuteczniejsze będą social media ale też spoty reklamowe kampanii, dośc krótkie, ale chwytliwe, które będą przyciągać uwagę. Nawiązlaiśmy współprace ze studiem filmowym Imperia Studio i efekty były lepsze, niż sie spodziewałem, bo spoty cieszyły sie uznaniem internautów. Oczywiście rozreklamowanie produkty czy danej usługi zależy od wielu czynników, w nnaszym wypadku sprawdzila sie własnie reklama internetowa.
Garry1983 / 95.41.67.* / 2014-01-07 14:53
U nas w firmie Babilon Media robiło te sprawy., W tej chwil zamawiamy u nich kalendarze. Jesteśmy zadowoleni, pieniądze w granicach rozsądku, bezproblemowa współpraca.
markietka / 95.40.153.* / 2014-01-07 14:27
Kto zna agencję [ najchętniej Warszawa i okolice, ale może być cała PL], która zrobi newslettery plus identyfikację wizualną, od podstaw, łacznie z logo we względnie przystępnej cenie. Portfolio mile widziane.
Jan1004 / 89.72.181.* / 2013-10-20 19:21
Faktycznie opinie Ministerstworeklamy.pl ma dobre. Skoro tak mówisz, że skuteczne, to chyba się z nimi skontaktuje. Nie chce działać przez AdWords, ale bardziej organicznie - mam nadzieję, że pozycjonowanie wykonają rzetelnie.
EMOH / 89.65.183.* / 2013-08-06 13:07
Osobiście możemy polecić dobrą agencję z Torunia- 8k. Panowie robią dobrą robotę jeśli chodzi o promocję online- i to nie tylko na polskim rynku, ale również na rynkach niemieckim oraz Wielkiej Brytanii.
xabiso / 2023-10-02 13:21
Jesteśmy bardzo zadowoleni https://www.paczkonado.pl/reklamy-podswietlane-sprawdzona-inwestycja/ szczerze polecam.
MusicON / 46.22.171.* / 2013-05-02 14:18
Radio www.music-on.xaa.pl Zapraszam do słuchania! Nasza przyszłośc zależy tylko od Ciebie :)
stra / 83.142.186.* / 2012-11-30 09:51
Internet jest bardzo dobrym narzędziem do tego, żeby się poznać. Ma największy zasięg, żeby dotrzeć do potencjalnych klientów daje nam sporo możliwości. Można zarówno zająć się budowaniem wizerunku poprzez działania w Social Media, można też pomyśleć o pozycjonowaniu. Ale myślę, że jeśli myślimy o tym, żeby dać się poznać warto pomyśleć o zatrudnieniu specjalistów. Advanced Art jest bardzo dobrą i skuteczną firmą. A z doświadczenia wiem, że jak się działania prowadzi nieumiejętnie to można sobie zaszkodzić, a nie pomóc.
Karolbiz / 95.50.168.* / 2012-06-25 17:52
Zdecydowanie najlepszą i najtanszą opcją są katalogi branżowe. Na tym polu przoduje portal www.ryder.pl dzięki darmowym wpisom i szerokiej bazie firm. Klienci mogą wybierac spośrod wielu sprawdzonych firm i oceniać wykonane usługi. A co najważniejsze nie potrzebują dużo czasu, zeby dotrzeć do oferty firmy i ustalić cenę usługi.
Jabłuszko / 83.4.79.* / 2012-01-04 23:45
Polecam kompleksową współpracę z profesjonalistami, którzy znają najlepsze strategie i potrafią taką reklamę zorganizować odpowiednio w czasie i w odpowiednim zasięgu- ministerstworeklamy.pl mogę polecić z własnego doświadczenia jako jedna z firm, które świetnie się na tym znają
Blue Vision / 83.31.104.* / 2011-04-29 15:44
Najważniejsze w reklamie internetowej to spojrzenie na nią kompleksowo. Dobra reklama nie może opierać się tylko na pozycjonowaniu albo tylko na linkach, banerach czy social media. Najlepszy efekt osiąga się poprzez współgranie wszystkich możliwości jakie daje internet. Dlatego firma Blue Vision oferuje kompleksową obsługę reklamy w internecie. Zapraszam na blog.bluevision.pl do obejrzenia naszych puzzli reklamy internetowej.
rafek / 212.160.100.* / 2009-09-16 10:37
Jedno jest pewne: reklama w Internecie schodzi na psy [ http://www.devblogi.pl/2009/08/jak-nie-reklamowac-sie-w-internecie.html ]
gostek123 / 89.250.197.* / 2008-05-16 17:17
najlepiej to blokować te "spowalniacze sajtów"
flow / 194.116.130.* / 2008-05-13 06:27
czyli np takie firmy jak InteliWise
damo / 89.174.169.* / 2008-05-12 21:47
Ten raport mówi o reklamie a nie o promocji w internecie. Pozycjonowanie się w wyszukiwarkach to nie reklamowanie się.
mixer2004 / 87.199.37.* / 2008-05-13 08:20
Pozycjonowanie to tak samo jak zająć odpowiednie miejsce w autokarze wycieczkowym. Wszyscy jadą na jedną imprezę, ale nie wszyscy widzą to samo. Tak samo z pozycjonowaniem. Odpowiednie pozycjonowanie jeden z elementów atrakcyjności strony. Gdy poszukuję informacji wyszukiwarka podaje mi ich .....setki, tysiące miliony. Uzytkownik internetu wykorzystuje tylko ... 2-3 no moe 5 ale juz na przejrzenie 10 -ciu stron nie starcza czasu. Żle spozycjonowana strona powoduje to, że nawet jak tam są super informacje to nie każdy interneuta może do nie j dotrzeć.
( Zdanie internauty, ale nie specjalisty)
Aneta J. / 83.14.41.* / 2009-12-03 12:33
Źle wypozycjonowana strona - i źle zoptymalizowana, na dobrą sprawę - to w sumie przepis na pogrzebanie całego interesu, nawet jeśli wyda się na reklamę niemałe fundusze. Bez dobrego pozycjonowania reklama nie będzie tak skuteczna, jak by być mogła. O wiele lepiej reaguje się na firmy, które mają swoje bannery i linki na portalach, ale które też wysoko wyskakują w wyszukiwarkach. Dla internauty to poniekąd sygnał, że warto się stroną - i firmą - zainteresować. Problem tylko w tym, że firmy nie zawsze wiedzą, co to jest dobre pozycjonowanie. Dobrym pomysłem jest zapytanie agencji zajmujących się pozycjonowaniem o wykonanie audytu. W obecnej chwili trwa na przykład promocja agencji Adseo, w której taki audyt można otrzymać za darmo. Trzeba wypełnić formularz na www.adseo.pl/promocje, a za kilka dni przyjdzie informacja zwrotna na temat stanu strony i strategi, jaką obrać, żeby przystosować ją do klientów i Google. W internet i w pozycjonowanie naprawdę warto inwestować, bo bez dobrej wizytówki w sieci przedsiębiorstwom po prostu trudno zaistnieć.
jooo72@o2.pl / 213.158.196.* / 2008-05-12 16:06
Typowy artykul sponsorowany....
Lubimy reklamy w internecie tak samo jak w telewizji - to znaczy wcale.
Co do reklamy w internecie...kto slyszal o takiej stronie jak Allegro? Chyba nie ma takich co nie slyszeli. A nie rekamowali sie przez dluuuuugie lata.
Niejaki Bill Gates powiedzial: "Internet jest narzedziem stworzonym pod slowo mowione".
Zapraszam do kontaktu.
Jarkt / 83.238.224.* / 2008-05-12 18:18
To nie tak...
1.Spora część reklam internetowych prowadzi do wartościowych tematycznie stron i stanowi doskonałe żródło informacji.
2.Nie lubisz reklam nachalnych. Ja też, ale czy przeszkadzają Ci np. reklamy AdWords w Googlu? Są po prawej stronie wyników wyszukiwania- jak nie chcesz, w ogóle na nie nie spojrzysz.
3.Czasy "siedź w kącie a znajdą cię" skończyły się w internecie dawno temu.
4.Bill powiedział w swoim życiu wiele mądrych sentencji, palnął też ewidentne głupstwa. Nie słowo mówione, lecz przekaz video staje się w internecie najbardziej popularnym środkiem przekazu.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy