Forum Klub gospodarczy - tematy użytkowników

Porozumienie służy Ludziom

Porozumienie służy Ludziom

skomentuj
piechocinski / 83.31.184.* / 2007-09-01 09:58
PSL = Lepsza polityka
PSL chce przywrócić pokój w polskiej polityce i w relacjach między ludźmi.

Polityka pokoju, to najważniejsze przesłanie. Działania polityczne muszą dawać konkretne efekty dla kraju i ludzi.
Ostatnie działania PiS są awanturnicze i powodują niekorzystny wpływ na gospodarkę. A Stronnictwo, to 112 lat gwarancji odpowiedzialnej i poważnej polityki.
PSL mówi: Nie boimy się wyborów. Jesteśmy zdecydowani i gotowi na wybory. Chcemy zakończyć kłótnie i retorykę wojenną, która kilka lat temu pojawiła się na polskiej scenie politycznej. Polacy zasługują na to co najlepsze po ostatnich latach nieustannych afer, komisji. U schyłku III RP mieliśmy rządy komisji śledczych, IV RP otworzyły kłótnie o koalicje i podsłuchy.
Polskie Stronnictwo Ludowe od dwóch miesięcy prowadzi przygotowania do wyborów. Odbywają się konwencje wyborcze. W sobotę zatwierdzone zostaną pierwsze listy wyborcze. Do przyszłej soboty PSL będzie miało zatwierdzonych kandydatów w całej Polsce.
Chcemy zaproponować Polsce inną rzeczywistość. Chcemy przekonać Polaków, że Porozumienie Służy Ludziom (PSL). Porozumienie a nie kłótnie. Porządek współpracy, porozumienia i rozsądku jest możliwy. Od kilku lat realizuje się w samorządach i organizacjach pozarządowych. Mając największe doświadczenie samorządowe proponujemy rozwiązania zaczerpnięte z pracy z ludźmi w terenie i skierowane ku ludziom.
Janusz Piechociński wiceprezes PSL
skomentuj

Najnowsze wpisy