Forum Forum inwestycyjneFundusze

portfel inwestycyjny

portfel inwestycyjny

hubcio_k / 2007-09-22 12:57
patrzyłem na roczną stopę wzrotu funduszy.mój pomysł na portfel jest taki:
mam 2 tys.:50%Legg Mason akcji,50%Arka stabilnego wzrostu,dla każdego po 1tys.Co wy na to,oceńcie,wprowadzajcie,poprawki
Wyświetlaj:
miki3d / 91.142.207.* / 2007-09-24 15:30
Myślę, że są ludzie dla których ten portfel jest bardzo odpowiedni. Mam też klientów, którym w zyciu nie poleciłbym czegoś tak agresywnego. To sprawa bardzo płynna.
KoP / 2007-09-22 16:55 / Bywalec forum
zamiast stabilnego wzrostu postawiłbym na obligacje. Strata jest zawsze stratą, nieważne jaką kwote inwestujesz, dlatego ostroznie z akcyjnymi, idą niepewne czasy.Dla nie wprawionych inwestorow dobrym rozwiazaniem fundusze parasolowe są dobrym rozwiązaniem.
styropian / 2007-09-22 14:20 / Tysiącznik na forum
to zależy jak na to spojrzeć. JA bym jednak wstrzymał się jeszcze ten tydzień z inwestycją i zaczekał na dane makro z przyszłego tygodnia. Jeżeli będą pozytywne wsadziłbym 100% w akcyjny. Generalnie zastanów się ile jesteś skłonny stracić i na jak długo planujesz inwestycje.
hubcio_k / 2007-09-22 15:32
generalnie 2-3lata,myślisz że taka opcja wchodzi w grę że mogę coś stracić?
styropian / 2007-09-22 15:51 / Tysiącznik na forum
cięzko powiedzieć, sytuacja jest jeszcze niepewna. Możliwe, że w ciągu 2-3 lat przyjdzie bessa. Generalnie wybierz bank, gdzie nie trzeba płacić żadnych prowizji. Zawsze jak przyjdą ciężkie czasy możesz sprzedać na czas jednostki.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy