Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Posezonowa wyprzedaż prywatyzacyjna

Posezonowa wyprzedaż prywatyzacyjna

Sabre / .* / 2004-03-15 12:56
Komentarze do wiadomości: Posezonowa wyprzedaż prywatyzacyjna.
Wyświetlaj:
Edyta / .* / 2004-03-21 18:52
Hej pesymisci. Przeciez to dobrze, ze sprzedadza. Nawet jesli MUSZA sprzedac. Troche ubedzie lapek politykow i kolesi z gospodarki :)
ek / .* / 2004-03-20 18:39
Zwykłe ciule. Ten majątek wypracowany i własm\nością jest obecnych emerytów, stąd won jego dysponowania w budżecie. Niech sobie sam zarobi, a nie żeruje na cudzym.
wrafal / .* / 2004-03-19 18:17
a cóż to za lenistwo Was napadło , Drodzy Czytelnicy, już wam się nie chce mnie atakować... :)ps. dziekuje Sabre - bede sie staral - w poniedzialek zapowiadam tekst o Andrzeju L. - będą plusy i minusy - postaram się nie dołączyć do nagonki...
Skromny / .* / 2004-03-20 12:50
Zacznij pan pisac o faktach. Wowczas bedzie dyskusja. Na razie to same dyrdymaly i wywysly. Koles chyba jestes strasznie zadufany w sobie. A tak na marginesie, to kim ty jestes, ze tak sie wymadrzasz? Jakos nazwisko mi nnic nie mowi.
wrafal / .* / 2004-03-22 09:38
sam sobie wystawiles opinie "koles"...
Reglamentacja / .* / 2004-03-17 11:08
A kiedy ten sklep bywa otwarty to dowiedza sie tylko znajomi kierownika sklepu.
Sabre / .* / 2004-03-15 12:56
Brawo panie Rafale. Kolejny dobry artykuł i cenne spostrzeżenia. Dla mnie, jako dla "krajowego drobnego ciułacza", postępowanie naszych rządzących woła o pomstę do nieba. Coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu, że jedynym ich celem jest pokrycie bieżących wydatków (zgodnie z zasadą "po nas choćby potop"). Pozdrawiam i mimo niewesołych konkluzji, życzę kolejnych udanych publikacji.

Najnowsze wpisy