Forum Polityka, aktualnościKraj

Posłowie o zmianie szefa klubu PiS: Bez rewolucji

Posłowie o zmianie szefa klubu PiS: Bez rewolucji

świadek historii / 79.188.238.* / 2010-01-07 09:45
będąc dzisiaj rano na basenie, z włączonego telewizora ział nienawiścią TVN a w rozbawienie wprowadził mnie lektor, który mówił że nie wie od czego zacząć czy od Gosiewskiego, czy od palentologów, oczywiście wybrali Gosiewskiego i swoja nieprawdziwą bajke o powodach zmian. Sam zainteresowany zaprzecza ale ci ida w zaparte jak zostrali nauczeni.
Na koniec dodał jeszcze "panie Edgarze niech sie pan trzyma". Od razu przypomniała mi sie scena z filmu "walka o ogień" , tych dwóch aborygenów siedzących na suchym drzewie a pod nim wielki lew.

ale judaszowskie zawołanie !

pragne doradzić dziennikarzom tej stacji, ze jak mają problem z tematem, no bo o czym pisać jak wszędize sa pełowcy , to możecie swoich widzów zainteresować sprawą:
1/SAWICKIEJ
2/MIRA, GRZECHA, ZBYCHA, RYCHA
3/SOPOTEM I JEGO PREZYDENTEM
4/PODSŁUCHAMI DZIENNIKARZY WASZEJ STACJI
5/MOŻECIE SIE WCZUĆ W ROLE PACJETA I SLEDZIĆ JAK TEN OBIECANY PRZEZ KOPACZ SZMAL IDZIE ZA NIM. MOŻECIE POKAZAĆ TE PUSTE SALE W SZPITALACH
6/MOŻECIE OPOWIEDZIEĆ O SWOICH POCZATKACH, JAK WASI ZAŁOŻYCIELE OTRZYMALI GLEJST NA PRZESYŁKI ZAGRANICZNE KURIERSKIE W STANIE WOJENNYM

MOŻECIE POINFORMOWAĆ KIEDY ROZPOCZYNACIE LOBBYING NA RZECZ ABORCJI, EUTANAZJI, ZWIĄZKÓW HOMOSEKSUALNYCH W WASZEJ TZW STACJI RELIGIA TV

MACIE WIELE MOZLIWOŚCI

Na Anecie Krawczyk kilka miesiecy robiliście wasze newsy, na laptopie Ziobry podobnie

obiektywna stacja
na szczęście już od 2 lat ja wywaliłem z zestawu satelitarnego, lepiej się zyje zdecydowanie.

Najnowsze wpisy