Forum Forum finansoweBanki

Poszkodowani i ich Ratownicy. Cios w serce.

Poszkodowani i ich Ratownicy. Cios w serce.

mądra po szkodzie / 2008-02-01 12:11
Dla mojej samotnej nauczycielskiej kieszeni, strata 9 tys na funduszu stabilnego wzrostu, to był strzał w serce. Dziękuję pani z Bph, że mnie we wrobiła.
Do dzisiaj słyszę jej zapewnienia, że będę miała zabezpieczenie środków.
Pani szybko przeszła do meritum aby roztoczyć przede mną świetlaną przyszłość. Owszem zaznaczyła, że może nie będę taka "ustabilizowana" jak dotąd, kiedy miałam zagwarantowane 6% odsetki na 5-letnich obligacjach. Dodała jednak, że warto czasem troszkę zejść z "procentu" , bo można zarobić więcej. Pokazała tabelę z 13% zyskiem z jakiegoś tam wcześniejszego roku.
Uśpiona przez lata czujność, kiedy moje środki leżały na obligacjach - zaufałam.
Dostałam parasolkę jako nagrodę !!!

A potem już sami wiecie..Spadki.
Kiedy zobaczyłam pierwsze straty, zrobiłam oczy jak balony. Uczknęło mi trochę kasy. Zadzwoniłam do pani. Przecież miałam mieć zabezpieczenie moich pieniędzy.
"To wszystko przez ten amerykański rynek" - powiedziała. Dodała mi otuchy i odwołała się do mojej cierpliwości i przedsiębiorczej osobowości.
Wytrwałam do stycznia, po czym na stracie 9 tys. zamknęłam interes. Nie będę czekała dwa lata (to był warunek pani dla mojego wzbogacenia się o dobre odsetki), jeśli nie umiem posługiwać się tymi narzędziami.

Trzy ostatnie dni i noce poświęciłam na lekturę forów, które znalazłam w sieci. To lektura lepsza niżnajlepszy film. Dlaczego nie znałam tych forów wcześniej?
Teraz chcę bezpiecznie ulokować moje oszczędności z całego życia. Szukam rozwiązania.
Pomóżcie.
Z Bph nie chcę mieć nic wspólnego. Już sama prowizja 9,99 zł za prowadzenie konta jest problematyczna, skoro Toyota na przykład ma zerowe opłaty.
PKO BP oferuje 6% lokatę ale jak poszperasz, to doczytasz, że na czas do 17 marca pieniądze nie będą oprocentowane.
Haki, kruczki, socjotechnika, manipulacja. Dla laika to trudne do ogarnięcia.
Czytam zwierzenia poszkodowanych i aż żal duszę ściska. Jak można tak traktować człowieka?
Proszę o radę: jakie konto osobiste wybrać i którą lokatę. Teraz mam pieniądze na koncie Srebrny Sezam. Bez sensu jest je tam trzymać.
Przepraszam za ten długi tekst. Pozdrawiam serdecznie

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: