Forum Forum inwestycyjneForex

Poszukuje osoby z wiedzą o rynku FOREX do współpracy

Poszukuje osoby z wiedzą o rynku FOREX do współpracy

aliorforex / 89.79.35.* / 2012-01-24 21:46
Poszukuje osoby, która zna się oraz bardzo dobrze ale również radzi na rynku FOREX a nie posiada wystarczających własnych funduszy do inwestowania.

Chce zaoferować współpracę. Ja inwestuje częśc moich oszczędności od 30 000 zł w górę, partner inwestuje swój czas, wiedzę w celu uzyskania zysku.

Jak w każdej inwestycji, ryzyko straty przejmuję na siebie bez konsekwencji, natomiast oferuję udział % w wypracowanym zysku.

Docelowo mogę zapewnić biuro, komputer, dostęp do internetu.

Szukam osoby na dłuższą współpracę, być może spółkę parnterską, generalnie założeniem jest wypracowanie zysku i dalsze reinwestowanie.

Szukam osób z dużym doświadczeniem, chęciami zarobienia pieniędzy, szczególnie mile widziane osoby z czołówki zeszłorocznego lub tegorocznego XTFC.

Proszę o kontakt drogą mailową na skrzynkę aliorforex@gmail.com proszę o krótką informację o sobie, dotychczasowych wynikach.
Wyświetlaj:
aliorforex / 91.218.211.* / 2012-01-25 21:10
Dziekuje za komentarz.

Ad1. gracz na demo nie ma presji straty.
Ad2. do przedyskutowania.

Zgodze sie z toba, ze jesli ktos gra na FOREXie to powinien zarabiac i miec wlasne pieniadze, a tym samym moze nie byc zainteresowanym moja oferta.

Ale z drugiej strony dlaczego mamy wiec domy maklerskie? Prywatne firmy, ktore zrzeszaja na kilku pietrach swoich budynkow graczy gieldowych, ktorzy nie zawsze tylko ryzykuja pieniedzmy klientow firmy, ale bardzo czesto samymi funduszami danej spolki?

Owszem, szukam osoby, ktora dzieki moim finansom nie tylko sama zarobi wiecej, (szybciej o ile) ale rowniez w konsekwencji czasu przyczyni sie i do mojego zysku.

Ja zapewniam start z wiekszym budgetem, niz kiedykolwiek ma inny gracz, a moze sie po prostu myle?

Zainteresowanych prosze o kontakt email jak wyzej.
Michal Chodakowski / 93.190.191.* / 2012-01-26 23:28
Ja tylko chce Cie ostrzec przed powierzeniem pieniedzy komus, kto sie na tym nie zna, a tylko bedzie sprawial takie wrazenie. Zapewne jestes osoba inteligenta i kogos takiego porzadnie sprawdzisz zanim podejmiesz decyzje.
W kazdym badz razie zycze powodzenia...
Michal Chodakowski / 93.190.191.* / 2012-01-25 00:31
"szczególnie mile widziane
osoby z czołówki zeszłorocznego lub tegorocznego XTFC."
Stanowczo nie polecam osob z konkursu: gra witrualnymi pieniedzmi to nie to samo co prawdziwymi. W konkursie mozna zarobic tysiące procent w okresie jednego miesiąca, co jednak w późniejszym okresie nie przekłada się na zyski na realnych rachunkach. Dlaczego? Otóż inwestor grający na demo wykształca w sobie po pewnym czasie złe nawyki, np. zbyt duża ilość pozycji, lub wartość, zbyt agresywna gra. Na demo brak tego czegoś, bo przecież nic się nie stanie jeśli stracimy cały depozyt wirtualny. A po drugie, ktos kto naprawde zajmuje sie na powaznie forex'em i sie na tym zna, ma co inwestowac - bo gdyby nie mial to oznaczaloby to, ze nie umie grac. Ludzi naprawde zyjacych z forex'a jest ok 5% i na pewno nie beda sie parac takimi rzeczami jak ta, ktora oferujesz. Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy