Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Poszukuję pracy dla osoby niepełnoletniej (16 lat).

Poszukuję pracy dla osoby niepełnoletniej (16 lat).

daredevilmk / 2010-06-13 16:42
Witam!
Mam na imię Michał, mam 16 lat. Poszukuję pracy, która umożliwi mi zarabianie na własną rękę, ponieważ nie chcę obciążać kosztami rodziców. Mieszkam w Łodzi, dysponuję własnym środkiem transportu (skuterem), oraz kartą motorowerową. Jestem w trakcie kursu na prawo jazdy kategorii A1. Posługuję się poprawną polszczyzną i nie lekceważę obowiązków edukacyjnych, przez co uważam się za osobę odpowiednią do pracy na wielu stanowiskach. Jestem skrupulatny i mogę zapewnić, że swoje obowiązki będę spełniał należycie. Interesuje mnie każdy rodzaj pracy, szczególnie taka, która ma miejsce w domu. Posługuję się językiem angielskim na poziomie podstawowym, oraz nie mam problemów z programami takimi jak Excel, Word, Power Point, biegle korzystam z internetu, działam na wielu forach, więc szybko jestem w stanie wyszukiwać informacje, przedstawiać jej w postaci wykresów i tworzyć temu podobne rzeczy. Jestem w stanie szybko doedukować się w zakresie wymagań potencjalnego pracodawcy. Interesuje mnie każda oferta pracy, od składania komputerów, przez pisanie podań i wypełnianie dokumentów, aż po dostarczanie przesyłek, czy też żywności. Jestem w stanie poświęcić dużo czasu na pracę, ponieważ zależy mi na uzbieraniu dużej sumy pieniędzy na wymarzony motocykl. Cechuję się zdolnością przekonywania, kulturą osobistą i pewnością siebie. Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji dzięki zrzeszeniu w MOPR działającym na terenie mojej szkoły. Potrafię obsługiwać różnorodne urządzenia RTV, czyli podłączać je i obsługiwać, na przykład sprzęt nagłośniający w czasie różnorodnych imprez, dyskotek. Potrafię adaptować się i uczyć nowych rzeczy w krótkim czasie, co czyni mnie wszechstronnym, tym samym serdecznie proszę o składanie wszelkich ofert pracy.

Kontakt ze mną pod e-mailem: daredevil.mk@gmail.com, oraz gadu-gadu: 1076045.
Wyświetlaj:
DariuszLDZSonoko / 77.254.124.* / 2010-06-15 22:59
Pracownicy są zadowoleni. Ważne aby mieć dobra kadrę a nie debili.
DariuszLDZSonoko / 77.254.124.* / 2010-06-15 22:08
Ja p****.... dłuższego sie nie dało napisać.Jako pracodawco powiem tyle gówno kogo to interesuje na co zbierasz i ze potrafisz się wysłowić.
daredevilmk / 2010-06-15 23:06
Odniosłem dziwne wrażenie, że zatrudnia Pan/Pani/-sz najwyżej na stanowisko sprzątacza w barze z kebabem. Dziwi mnie Pana/Pani/Twoja nienawiść, bo nie ma do tego powodu. Jeśli człowiek czuje się sfrustrowany, to powinien sobie zaparzyć meliskę, a jak to nie pomoże, to już tylko psychiatra :)

Pozdrawiam i dziękuję za poprawę humoru! Polecam również kurs pisania po polsku.

Najnowsze wpisy