Forum TechnologieIT i Telekomunikacja

Poszukuję programu do obsługi gabinetu lekarskiego

Poszukuję programu do obsługi gabinetu lekarskiego

mserbinowicz / 2014-07-21 12:21
Witam serdecznie,
poszukuję programu do prowadzenia gabinetu lekarskiego, czy ktoś może mi polecić jakiś dobry program?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Dominik34.]
Wyświetlaj:
beata_barbara / 2022-05-31 01:33
A ja z doświadczenia polecam Mednote.
Przejrzysty, czytelny i intuicyjny interfejs
nie jest przeładowany zbyt wieloma funkcjonalnościami, które są rzadko używane lub tez kompletnie zbędne. Jak do tej pory nie zacina się :)
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - beata_barbara.]
bjorn78 / 89.69.58.* / 2022-05-25 21:19
Optimed NXT, jeśli szukasz apki która może ,,rosnąć” razem z Twoim gabinetem - nie ma problemu żeby poszerzać działalność o kolejne placówki, aplikacja ogarnie nawet funkcjonowanie szpitala jeśli jest taka potrzeba. Poza tym jest wygodna w użytkowaniu -
intuicyjna i przejrzysta.
Milianna / 89.69.58.* / 2022-05-22 16:22
Optimed NXT jest super opcja do obsługi gabinetu, wszystkie informacje masz w jednym miejscu, dokumenty tworzysz na podstawie gotowych szablonów dostępnych w apce. Uważam że cen atez jest konkurencyjna w stosunku do innych apek dostępnych na rynku.
johanna89 / 89.69.58.* / 2022-05-21 20:46
Korzystaliśmy zawsze z innej apki, po angielsku i trochę irytowaliśmy się na jej fochy, dokumenty dziwntym trafem się gubiły, same przerzucały się między kartotekami, raczej była to apka-utrudnienie niż ułatwienie. Do Med Note podchodziliśmy z dużą rezerwą ale niepotrzebnie bo apka fajnie nam się sprawdza, ma duże wsparcie, wystarczy telefon aby zgromadzić wszystkie niezbędne dane w jednym miejscu.
InnaMil / 91.145.156.* / 2022-05-10 12:59
Co do wyboru oprogramowania do gabinetu lekarskiego który daje spore możliwości zarówno w zakresie obiegu dokumentów, umawiania wizyt, wystawiania e-recept z bazą leków czy nawet wideokunsltacjami to mogę polecić Klinika24. Naprawdę sprawnie poszło jego wdrożenie i od razu mam wizytówkę na MojeZdrowie24 skąd udaje się zyskać nowych zadowolonych pacjentów :)
Smylkowska / 89.69.58.* / 2022-05-09 21:49
Optimed NXT jest bardzo wygodny w użytkowaniu, nie muszę pamiętać o danych z kartotek, wystarczy że zeskanuję dane pacjenta z opaski i mam wszystkie niezbędne dane. Byłam bardzo przeciwna wszelkiej cyfryzacji danych pacjentów ale teraz widzę jakie to wygodne.
beata_barbara / 2022-05-07 19:38
Hej!
Ja z polecenia znajomych zdecydowałam się na do optimed nxt. najlepsze, że oboje z tatą jesteśmy lekarzami, a on jest "antykomputerowy" i wszystko sprawia mu trudność, a mnie doprowadza do białej gorączki. Całkiem nieźle sobie radzi z tą aplikacją, co chyba jest najlepsza rekomendacja ;d
DominikaGrusz / 188.33.240.* / 2022-04-24 14:49
Jeśli prowadzisz własny gabinet lekarski to zadbaj o jego wystrój. Świetnym sposobem na podwyższenie standardu jest pokrycie jednej ze ścian w poczekalni roślinami. Takie instalacje wykonuje firma Zielone Ściany. Uwierz, że na pacjentach robi to pozytywne wrażenie.
Krzysztof506 / 46.134.105.* / 2022-04-08 09:01
Niedawno mieliśmy okazję przetestować w naszej klinice program Optimed NXT. Przyjaciel - doktor, bardzo pozytywnie wypowiadał się o tym programie, dlatego zdecydowałem się na zakup. Na razie jestem pozytywnie zaskoczony. Myślę, że niedługo będę mógł powiedzieć coś więcej na ten temat. Pozdrowienia.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
AgnieszkaWalczak / 89.25.227.* / 2022-03-31 13:55
Dzięki programowi Comarch Optimed NXT całkowicie zrezygnowałam z prowadzenia karotek. Teraz kartoteki prowadzę w formie online. Oprogramowanie posiada przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs, z którym nie będą mieli problemu nawet niedoświadczeni pracownicy czy starsi wiekiem lekarze. To oprogramowanie jest dla mnie ogromnym wsparciem.
Zdzisław65 / 5.184.244.* / 2022-03-30 08:29
W gabinecie korzystam z MEDchart. Fajnie to wygląda, jest dużo funkcji, a użytkowanie jest naprawdę proste.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Renata236 / 89.25.227.* / 2022-03-29 14:55
Zakupiłam Optimed NTX i cenię sobie to oprogramowanie za prostą i łatwą obsługę. Ma wszystkie potrzebne dla mnie funkcję. Oprócz rejestracji pacjentów i wizyt, najczęściej korzystam z usług: e-skierowanie, e-zwolnienie e-recepta czy generowaniu różnego typu raportów. Jestem bardzo zadowolona z tego programu. Jest bardzo funkcjonalny. Polecam.
aliex / 197.221.205.* / 2022-03-27 14:49
Ja używam tego właśnie program do gabinetu lekarskiego https://www.rsqdoctor.com/ jest intuicyjny i znakomicie dopracowany.
Hubert Gziut / 46.215.101.* / 2022-03-06 18:50
Czy tylko ja mam wrażenie, że wszystkie odpowiedzi to reklama?
Konrad88 / 89.25.227.* / 2022-02-25 10:35
Zawsze starałem się, aby mój Szpital dobrze funkcjonował. Zdecydowałem się na usprawnienie pracy personelu medycznego i po dobrych opiniach postanowiłem zakupić oprogramowanie Optimed NTX i mówiąc szczerze nie wyobrażam sobie pracy bez tego oprogramowania. Bardzo usprawnia koordynację procesu opieki medycznej. Polecam

Najnowsze wpisy