Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Powstał zespół monitorujący Grabarczyka. Dają mu miesiąc

Powstał zespół monitorujący Grabarczyka. Dają mu miesiąc

Wyświetlaj:
Wacuś Młody Europejczyk / 83.29.14.* / 2011-01-07 23:10
ZniewolOOne LEMINGI - dużo taniej by wyszło gdyby od razu gościa w pieeereedelu umieścić zamiast monitorować, byłby gwiazdą wśród wiernego elektoratu
asdfadsfads / 213.77.81.* / 2011-01-07 23:09
CO SLD I PIS ROBI KIEDY NIE JEST W RZĄDZIE??? CZY ONI COKOLWIEK ROBIĄ, CZY TYLKO SZUKAJĄ KRZYŻY?
wmz / 83.29.14.* / 2011-01-07 23:17
tee, gutenberg o klechach zapomniałes dodać
Hans Kloss / 178.37.131.* / 2011-01-07 19:24
Cale szczęście,że zlikwidowaliśmy stocznie,fabryki,kopalnie,przedszkola,PGRy,monopol spirytusowy.porodówki,flotylle rybackie i statki Żeglugi Morskiej.Okazało się ,że państwo może świetnie prosperować z podatków od emerytów i płac minimalnych, o radarach nie wspomnę.
mirwojski / 178.36.181.* / 2011-01-07 19:12
Pan Liberadzki - były minister, pamiętacie kiedy ministrował, co mówił i co robił wtedy zanim trafił do struktur europejskich? Co działo się z koleją gdy on ministrował? Jakie były nakłady i jak to uzasadniał? Kogo powołał? I co zrobili ci których powołał i mianował?A ja mam dobrą pamięć. C.D.N
residenzpalast / 89.78.32.* / 2011-01-07 19:01
1.03 ma powstac zmodyfikowany rozklad jazdy IC :-) czy kiedykolwiek i bedzie pociag ktory ruszy z Gdyni przyjedzie na czas do Krakowa?
do tej pory nie ma mowy i ma byc bo m.in. ich bedzie mniej ale za to dluzsze.... kompletny idiotyzm!
dgen / 2011-01-07 17:16 / Tysiącznik na forum
wyborcy peło tym się nie przejmują.........
pani pohanke kilka dni temu, relacjonując sytuację w PKP skontrastowała ją ze zdjęciami ze sparaliżowanego przez śnieżyce nowego jorku - całość została "okraszona" komentarzem: "...jak państwo widzicie, z tegoroczną zima nie radzi sobie nawet światowe mocarstwo..."
EURO STUDENT / 2011-01-07 18:57
takie STRATY w 2008, 2009, 2010 i wszystko przez 3 miesiące zimy?

czy raczej przez 3 lata Bandy Prezesiaków i Ministrów od Tuska
zcz2 / 2011-01-07 18:23
Pani Pochanke nie jest obiektywna dziernikarka i przestała pretendowac do nagrod dziennikarskich.Puściła sie i została zarażoną wirusem TVN.Dlatego nie ma sie nią co zajmować
rosinek / 83.17.65.* / 2011-01-07 16:30
TEN RZĄD NIE WYKORZYSTA OKOŁO 60% DOTACJI UNIJNYCH NA PRZEBUDOWĘ I ROZBUDOWĘ KOLEI. Przez ostatnie 3 lata nic nie robił w kolejnictwie. Nawet nie chciało mu się pozmieniać niekompetentnych zarządów spółek kolejowych. Z budową autostrad jest tak samo dobrze. Ile kilometrów autostrad oddano w 2010 roku. Kto zgadnie. Będą się chwalić ile to podpisano umów z wykonawcami. Tutaj pytanie JAK TO PRÓWNAĆ Z OBIETNICAMI I HARMONOGRAMAMI KRÓR RZĄD SAM WYKONAŁ. Co z płatnością za obwodnice autostradowe dużych miast. Czy tak będzie jak we Wrocławiu? Jestem przekonany, że będziemy płacić za takie obwodnice. Mieliśmy ZIELONA WYSPE. Gdzie ona jest teraz. Podateki podnoszą. Patrz VAT i brak waloryzacji progów podatku dochodowego.
A co się dzie w platformerskiej Warszawie z opłatą za użytkowanie wieczyste. Podwyżka 1400%. A warszwiacy zagłosowali na HG-W i PO. Teraz bez kontroli opozycji mogą robić co chcą. Dobrze że już wyprowadziłem się na wieś.
race12 / 188.108.214.* / 2011-01-07 16:00
Byłem pewny, że Grabarczyka monitoruje Tusk, ale on jest tylko za słupki odpowiedzialny :)
uipfhwerh / 79.186.29.* / 2011-01-07 15:37
komuna jak rządziła to jakoś nie miała czasu zajmować się reformowaniem koleji bo wolała zajmować sie głównie okradaniem państwa poprzez upchanych gdzie tylko bylo mozna kolesiów.
.
sceptyk / 2011-01-07 15:26 / Tysiącznik na forum
A kiedy money.pl, tuba propagandowa (nie)rządu Tuska skomentuje artykuł nt, tegoż (nie)rządu w "The Economist", tygodniku branżowym jak najbardziej, mainstreamowym i politycznie POprawnym?
Binarek / 2011-01-07 14:51 / Tysiącznik na forum
Liberadzki komunisto program naprawczy to mogliście stosować jak rządziliście.
Teraz spółki zostały rzucone na głęboką wodę i muszą się nauczyć pływać albo utoną.

Wy przez naście lat je dotowaliście i utrzymywaliście ten bur_del
DareckiLodz / 46.113.192.* / 2011-01-07 14:24
Wyglada na to, ze nie ma mocnych na Grabarczyka. Miesiac tu, miesiac tam i do dojedzie na tej furmance do konca kadencji.

A z kazdym dniem my wszyscy placimy za te tracone miliardy. Teraz okazuje sie nie tylko na kolei, ale rowniez drogi. To jaka jest szansa, ze energetyka jest pod kontrola?
anty PO / 193.19.125.* / 2011-01-07 13:49
Szkoda że Ci co popieraja PO nie umieją czytać i wyciagać wnioski .

"The Economist": Polska jest jak gmach, co pęka za różową fasadą


Z pozoru wszystko idzie po myśli rządu i zanosi się na to, że Donald Tusk będzie pierwszym premierem wybranym na dwie kadencje, ale różowa fasada skrywa to, co mniej atrakcyjne - pisze brytyjski "The Economist".
Tygodnik wylicza: deficyt finansów publicznych na poziomie 7,9 proc. PKB (w 2010 r.) jest czterokrotnie wyższy niż w 2007 r. Dług publiczny jest tylko nieznacznie poniżej konstytucyjnego progu 55 proc. PKB. Wygląda na to, że Ministerstwo Finansów wspiera złotego, by denominowany w polskiej walucie dług zagraniczny był możliwie najmniejszy.

"Wielu podatników nie widzi korzyści z hojnych wydatków rządu (choć rolnicy i policjanci wciąż korzystają z socjalistycznych przywilejów w postaci ulg podatkowych i wczesnej emerytury). Mimo pewnej poprawy, jak np. lepszych dróg i połączeń kolejowych z Warszawy, stan infrastruktury w wielu rejonach kraju jest tragiczny" - zauważa opiniotwórczy magazyn.
NO cóż tylko gratulować POLAKOM wyboru . Bądźcie dumni.
DareckiLodz / 188.33.87.* / 2011-01-09 09:02
"NO cóż tylko gratulować POLAKOM wyboru . Bądźcie dumni."

Jestem Polakiem i jestem z tego bardzo dumny. Od 1980 roku my Polacy mozemy dokonywac naszych wlasnych wyborow. Lepszych, gorszych, ale wlasnych, POLSKICH i nikomu nic do tego!

W tym roku dokonalismy nastepnych wyborow. Za rok dokonamy nastepnego. Jakie by te wybory nie byly, te wybory sa dokonywane w Polsce i przez Polakow, a nie w Moskwie. I ja Polak jestem z tego bardzo dumny i gratuluje tych wyborow sobie i wszystkim Panstwu. Bez wzgledu na to kogo Panstwo wybieracie.

Cytowany artykul z Economist jest bardzo slaby i tendencyjny. Przemieszanie ogolnie znanych statystyk z plotkami, przeklamaniami i pomowieniami.
poprzecie / 81.190.145.* / 2011-01-07 13:21
Tuskowe partacze jak nie rozkradną to poniszczą wszystko.
No i bardzo dobrze. Może ludkowie w końcu pójda po rozum do głowy.
no_masz / 79.163.40.* / 2011-01-07 13:12
Znaczy się, że PR mocno działa...

Najnowsze wpisy