Forum Forum inwestycyjneForex

Powstała pierwsza regulowana giełda Bitcoin w USA

Powstała pierwsza regulowana giełda Bitcoin w USA

Wyświetlaj:
wald987 / 83.31.207.* / 2017-03-19 09:03
Po co piszesz bzdury ,-miała być zarejestrowana przez odpowiednika naszego KNF,ale wniosek o powstanie ETF Bicton został odrzucony.Nie ma takiego ETF-u i długo nie będzie.
tomson85 / 79.191.199.* / 2015-02-01 23:19
Super wygląda tak szybki rozwój Coinbase, który z tego co się orientuję niecałe 107 milionów $ zdobył w 4 rundach finansowania ;) takie fundusze w 2,5 roku od założenia? Well done ;) Odnośnie samego BTC. Mam nadzieję, że w końcu zobaczymy takie stabilne, mocne odbicie się od dna. Jestem zdania, że bitcoin zmienia świat. Potwierdza to również powstawanie coraz to większej ilości biznesów i startupów związanych z btc. Dla przykładu, poza oczywiście Coinbase, można podać fajnie działająca platformę pożyczek p2p www.bitbond.com, która umozliwia dokonywanie miedzynarodowych transakcji.
usavseu / 77.253.216.* / 2015-01-27 12:49
te bitcoin-y przypominają mi naciągaczy typu łańcuszkowego. Zarabiają tylko ci co kupili/zamienili na samym początku.
MeWhite / 188.146.10.* / 2017-02-20 19:16

tak szybki rozwój Coinbase, który z tego co się orientuję niecałe 107 milionów $ zdobył w 4 rundach finansowania ;) takie fundusze w 2,5 roku od założenia? Well done ;) Odnośnie samego BTC. Mam nadzieję, że w końcu zobaczymy takie stabilne, mocne odbicie się od dna. Jestem zdania, że bitcoin zmienia świat. Potwierdza to również powstawanie coraz to większej ilości biznesów i startupów związanych z btc. Dla przykładu, poza oczywiście Coinbase, można podać fajnie działająca platformę pożyczek p2p www.bitbond.com, która umozliwia dokonywanie miedzynarodowych transakcji.


No i tu się grubo mylisz ponieważ sam się zajmuje BITCOIN od 2 lat i zarabiam
jakotakwie / 79.185.135.* / 2015-01-27 15:38
Zarabiają inteligentni i odważni. Jak zwykle.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy