Forum Polityka, aktualnościKraj

Powstanie księga błędów i wypaczeń PiS

Powstanie księga błędów i wypaczeń PiS

Money.pl / 2007-12-26 09:47
Komentarze do wiadomości: Powstanie księga błędów i wypaczeń PiS.
Wyświetlaj:
es36 / 88.199.190.* / 2008-02-21 10:55
A może należałoby rozpocząć od: "MOJA CULPA" : dowiedzielibyśmy ile kosztowała polaków chamska - zamiast konstruktywnej - propaganda opozycja za czasów PIS-u, ile się sprawdziło z karkołomnych prognoz p. TUSK i jego klakierów - galopująca inflacja, rozkład gospodarki, wzrost przestępczości itp? Panie TUSK podobno jest Pan katolikiem, chociaż wątpię bo do tego trzeba mieć honor a brak jego wykazał Pan już w 1992r.
waran / 2008-01-31 19:08 / Twardy dziadyga
Tak, tak i jeszcze raz tak !!!! Tylko wytkniecie błędów i wypaczeń , Towarzysze , zapewni Narodowi Polskiemu spokojny sen. Tylko nazwanie po imieniu , tego co Naród Polski dręczy , pozwoli rozkwitać Naszej Socjalistycznej Ojczyźnie. Nareszcie poznamy wrogów Naszej Dumnej Socjalistycznej Ojczyzny . Nareszczie okaże się , skąd sięgają macki , duszace Zdrowe Ciało Polskiego Robotnika i Chłopa. Nareszczie spełni się sen Młodych z ZMS-u , poznają źródła nienawiści bijace we wrogich Polsce Ludowej umysłach.
Tak , dumna Platformo Obywatelska !!!!
Silni Twoją siłą , mężni Twoją walecznością . Prowadź nas , Naród do lepszej przyszłości . Tylko poznanie przeszłości zapewni nam dobrobyt. Tylko wiara w cuda , tak głoszona przez usta wielkiego Donalda , pomoże Narodowi Polskiemu na stworzenie drugiej , trzeciej czy czwartej Japonii , Chin , Irlandii , czy innego kraju .
Zaczynam mieć mdłości , jak słyszę Platforma czy PiS.
marek19.53 / 83.24.4.* / 2007-12-26 09:47
No, nareszcie. W końcu wiemy czym zajmują się
Wszyscy ministrowie w rządzie Donalda Tuska

Odetchnąłem z ulgą, bo już myślałem, że Tusk po cichu ich wywalił. A oni ciężko pracują i odwalają kawał roboty by żyło się lepiej.
mari007 / 2007-12-26 19:42 / portfel / HARM
No pięknie po 4 latach ciężkiej pracy pokażą raport i quwno więcej. Brawo PułTusk!!!

Najnowsze wpisy