Forum Polityka, aktualnościKraj

Powstanie speckomisja ws. inwigilacji dziennikarzy

Powstanie speckomisja ws. inwigilacji dziennikarzy

Wyświetlaj:
ts_robson / 62.87.191.* / 2010-10-09 00:24
Ja chcę do takiej komisji...
Kupę (dosłownie i w przenośni) będą tam robić, a darmowa kasiura leci, - darmozjady i nieroby.
Za robotę nieroby dla RP by się wzięli, a nie wymyślali kolejne komisje, które są tak potrzebne jak grzebień łysemu.
zby79 / 79.163.235.* / 2010-10-08 21:36

- Kiedy pojawia się cień podejrzenia, że służby specjalne mogły wykorzystywać swoje uprawnienia niezgodnie z prawem, w sposób nieuzasadniony i dotyczy to dziennikarzy, mamy poczucie zagrożenia i źle funkcjonującego państwa - ocenił Krasoń na konferencji prasowej w Sejmie.

Czyli PO zacznie od siebie i podsłuchiwania dziennikarza przez pułkownika ABW Jacka Mąkę? Oraz gromadzenia wrażliwych danych? A może jeśli to nie dotyczy dziennikarzy GW lub TVN to nie ma sprawy?
jt / 87.105.66.* / 2010-10-08 20:35
Następny temat zastępczy wyciągnięty przez Tuska i PO.Tylko zagorzali zwolennicy PO nadal
wieżą w bajki o podsłuchach przez PiS,o dzieleniu Polaków przez Kaczyńskiego itp. brednie
PR-owców PO.
Po pierwsze, na podsłuch musi wydać zgodę niezależny sąd,który stwierdza czy jest taka
potrzeba.Nic tu nie ma do gadania taka czy inna partia.
Po drugie,społeczeństwo polskie jest podzielone od dawna,i nie tylko polskie.Tak jest w
demokracji.Jedność już przerabialiśmy za komuny.Czyżby pan Tusk nie zauważył że
demokracja nastała?.To ja się pytam o jaką wolność pan walczył za komuny?.Chyba tylko o
taką gdzie "my",lub nam podobni mogą egzystować,reszta to oszołomy,ekstrema i mąciciele
,którzy chcą zniszczyć państwo.Ja na takie rozumowanie o demokracji się nie
zgadzam.Premier wygadujący takie brednie jest maluczkim człowieczkiem.Wyobraźcie sobie
jaka byłaby nagonka na Kaczyńskiego,gdyby to on tak gadał będąc premierem.Panie Tusk panu
już dziękujemy.A dla wszystkich zwolenników PO życzę fest kopa ekonomicznego w przyszłym
roku.Może to Was obudzi z drim-PO.
badacz_netu / 2010-10-08 17:29
Może tak nasz rząd się weźmie za deficyt budżetowy, zamiast wymyślać kolejne odwracacze uwagi ?
Zdaje się że kilka śledztw w tej sprawie sądy (pod rządami PO!!!) umorzyło i nikomu nawet nie postawiono zarzutów.
m-53 / 83.24.36.* / 2010-10-08 18:15
To śledztwo też zostało umorzone.
w maju br. umorzyła, nie stwierdzając przestępstwa, zielonogórska prokuratura.

Klasyczna zabawa nazywana gonieniem króliczka.
Idą wybory. Trzeba powyciągać na światło dzienne wszelkie "przestępstwa strasznych kaczorów"

Najnowsze wpisy