Forum Forum finansoweBanki

pozew zbiorowy przeciw Amber Gold

pozew zbiorowy przeciw Amber Gold

molendziorka / 2012-09-04 09:47
Do Sądu Okręgowego w Gdańsku trafił w piątek pozew zbiorowy klientów Amber Gold. W imieniu ponad 700 poszkodowanych, którzy żądają zwrotu ponad 41 mln złotych. Ciekawa jestem czy zostana zwrocone im pieniadze...
Wyświetlaj:
Kamil Te / 95.50.165.* / 2012-09-10 15:44
ja jestem jednym z pierwszych chyba, który przyłaczył się do pozwu. Byłem na wstępnej konsultacji w kancelarii Chałas i Wspólnicy i jak dla mnie argumentacja tamtejszych prawników wydała się być z sensem - w mediach rożnie mówili, jedni byli za zbiorowym, inni nie. Opinia Chałasa wydała mi się być bardzo racjonalna. Mam nadzieję, że to się uda. Gdybyśmy wszyscy nie wierzyli, to nie byłoby sensu tego robić.
on7372 / 2012-09-05 11:13 / Bywalec forum
podobno ten prezes plicht moze wyjsc z aresztu, mam nadzieje, ze do tego nie dojdzie...za te przekrety co zrobil powinien do konca zycia siedziec w wiezieniu, a Wy jak wuazacie?
bacior / 2012-09-04 11:13 / Bywalec forum
i slusznie tez bym chciala odzyskac swoje pieniadze...41mln to duzo, ale to pan plicht bedzie musial oddac pieniadze czy panstwo? bo u niego chyba w mieszkaniu nic nie znalezli
das / 79.191.93.* / 2012-09-04 23:24
Dlaczego państwo ma oddać pieniądze? Zgadzasz się na to żeby najpierw zabrano Ci pieniądze w postaci podatków, a potem z tego wypłacono naiwnym ludziom? Zabrać cały majątek Plichtowi i to powinno być jedyne źródło, a nie państwo, ludzie obudźcie się...

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: