Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pozorne podwyżki dla lekarzy?

Pozorne podwyżki dla lekarzy?

Money.pl / 2006-04-14 09:43
Komentarze do wiadomości: Pozorne podwyżki dla lekarzy?.
Wyświetlaj:
ulaulaulalala / 78.8.59.* / 2008-12-03 11:06
Lekarz powinien zarabiać dużo! jest odpowiedzialny za nasze życie! Ale STOP!!! nie każdy z tych, którzy mają studia medyczne zasługują na swój tytuł. Większość z nich to maszynki do brania pieniędzy i krzyczenia: więcej! Tylko co setny lekarz jest lekarzem, który leczy! Ten jeden na stu powinien zarabiać wielokrotność tych pseudo-lekarzy!! Nie umiecie przez rok kataru wyleczyć i macie śmiałość mówić o podwyżce? Paranoja kretynów.
złośliwy rak / 78.146.170.* / 2008-01-11 13:59
To jakaś paranoja z naszą służbą zdrowia.Po co płaćić składki ZUS skoro chcąc się dostać do lekarza specjalisty trzeba czekać miesiącami,a jak ktoś nie może czekać to umiera albo musi płacić.Ja ostatnio musiałam wywalić za różne badania i lekarzy ponad 1000zł. i plus skłatki zus z ktorych nie skorzystałam! Jak dla mnie niech prywatyzują służbe zdrowia przynajmniej każdy będzie wiedzial za co płaci i że tylko za siebie!!! Dlaczego tylko podwyżki dla lekarzy wszyscy chcą dobrze zarabiać i godnie żyć !!! Każdy kto pracuje w jakiś sposób pomaga ludziom nie tylko lekarze np.sprzedawcy,osoby sprzątające,kierowcy i inni ale na nich się tylko narzeka!!! Opanujcie się panowie posłowie!!! przestańcie się tak pieścić ze służbą zdrowia!!!
co za dużo to niezdrowo!!!!! / 85.89.190.* / 2008-01-03 14:16
Lekarze!! Czy wy macie sumienie?? Za czyje pienądze się wyksztalciliście ? Dlaczego chcieliscie zostać lekarzami??
Otwórzcie wreszcie oczy !! Nie jesteście na zachodzie!! Oddajcie pieniądze za Wasze wykształcenie i jedzcie gdzie chcecie!!!
Moze wtedy zostaną tu ludzie ,którzy będą mieli prawo nazywać się lekarzami!!!
Powiedzcie skad mamy wziąć pieniądze na te Wasze tak wygórowane podwyżki???
Pracujecie po godzinach?? Macie za to płacone!!
Mój syn i wielu młodych ludzi pracuje dziennie po 12-14 godzin i nikt mu nie płaci za godziny nadliczbowe ,a umowę ma na najniższą pensję. Powiecie tak może wyjechać!
To prawda ,ale kto wtedy zajmie się swoimi starymi rodzicami -rodzinami i kto będzie wtedy pracował na Wasze wygórowane /w naszwj Polsce/ ambicje?.
gość / 193.46.68.* / 2007-12-07 15:31
lekarze opanujcie się ! kto zarabia więcej od was?!murarze?!ja mam 8 zł/h BRUTTO! i też muszę żyć jakoś
Pabloos / 15.195.185.* / 2007-11-12 13:39
Jeszcze do niedawna twierdzilem ze naleza sie podwyzki w sluzbie zdrowia , ale od niedawna moj dziadek jest w szpitali oraz wyladowala tez w szpitali mama mojej zony .. i teraz jak widze jak sobie pielengniarki i lekarze to olewaja , brak jakiejkolwiek opieki .. postawia sparalizowanej osobie talerz z kleikiem i niech sama to zje ... za sie piesci zaciskaja ..nic nic nic ani grosika tym nieroba nie dawac !!
reformator / 81.15.143.* / 2006-04-14 16:45
Ja bym im nic nie dał. Całe pieniadze powinni dać mnie i ja bym was wszystkich wyleczył w Niemcach albo w Szwajcari. Dla reszt mam ekstra kliniki na Białorusi. Na pewno wystarczy dla mnie tego szmalu.
alalalalalalalalalalalalalal / 213.238.123.* / 2006-04-14 13:05
Kto widział biednego lekarza?
koyot_77 / 193.243.147.* / 2006-04-14 09:43
Ja bym im (lekarzą) niedał ani grosza!! Zobaczcie pod szpitalem jakim autami oni jeżdzą i jeszcze płaczą że mają źle! Znam kilku i żaden nie lkepie biedy za niby te półtora tyś złotych tylko mają auta za 100 tyś złotych....
Na domiar złego planują zeby Ci co ich na to stać płacili za usługi a biedni nie. Więc tak ja zapłace składkę zdrowotną i jeszcze do tego przy wizycie u lekarza bede musiał odpalićdziałe. Skoro tak to niech moja składka nie idzie do wspólnego wora tylko na moje indywidualne konto zdrowotne i niech tym sie zajmą firmy które pomnoża te kase!!
lekarz / 195.177.196.* / 2006-11-10 17:56
Jakbyś pracował po 100 godz. tygodniowo to też byś może miał auto za 100 tys.
lekarz / 195.177.196.* / 2006-11-10 17:56
Jakbyś pracował po 100 godz. tygodniowo to też byś może miał auto za 100 tys.
BONZO / 2006-04-16 23:28
Dlaczego wszystkich ciągniecie pod jedną ,,linijkę".W każdym zawodzie są ,,kanalie".Czy u Was wszyscy są uczciwi?Jeśli chodzi o składki zdrowotne to uważam ,że każdy powinien zbierac forsę do swojego worka a nie dzielić się z chorymi alkoholikami , którzy niejednokrotnie w swoim życiu pracą się nie skalali a w/g naszego prawa są bardzo chorzy mają renty socjalne i ciągle korzystają z naszego worka ubezpieczeń.Sami też niejednokrotnie mówią ,że im się wszystko należy.Nawet bogate kraje świata nie są tak rozrżótne jak nasz kraj.Jednym słowem dwukrotnie łożymy na ludzi którzy wypracowali sobie chorobę jaką jest alkoholizm.Chyba trzeba zacząć pić .

Najnowsze wpisy