Forum Forum dla firmOprogramowanie

pozycjonowanie strony

pozycjonowanie strony

brateks / 193.151.114.* / 2011-07-18 12:41
Jak sądzicie czy agencje, firmy zajmujące się pozycjonowaniem stron hurtowo, mogą wy pozycjonować moją stronę?
Już wyjaśniam skąd moje pytanie.
Szukając informacji o pozycjonowaniu wszedłem na stronę jednej z tego typu agencji dokładnie tylkomilion.pl i tam jest informacja o możliwości pozycjonowanie strony poprzez dodanie do niej linku i opisu kosztuje to śmieszne pieniądze ale nie chcę ryzykować ponieważ ta strona istnieje zaledwie kilka dni.

Proszę o odp.
Wyświetlaj:
katarzynaprowska / 185.192.243.* / 2021-02-22 13:26
Jeśli chodzi o pozycjonowanie strony to warto zainwestować w dobrą agencję marketingową. Sam osobiście korzystam z pomocy od E-promu i jestem bardzo zadowolony z współpracy.
https://e-prom.com.pl/
agat6ss / 83.24.70.* / 2020-12-16 13:39
zobacz sobie ofertę www.daob.pl
kaczor9321 / 185.192.243.* / 2020-09-02 09:20
Moja strone pozycjonuje firma Marketingowa e-prom https://e-prom.com.pl/pozycjonowanie/ jestem bardzo zadowolony z współpracy z nimi. Profesjonaliści którzy wiedzą co robią. :D Polecam
Tadik / 89.75.100.* / 2020-05-29 16:34
Jasne, że mogą wypozycjonować. Niestety od momentu zadania pytania przez autora pozycjonowanie stron zmieniło się diametralnie. W związku z tym zmienił się też budżet potrzebny na przeprowadzenie efektywnej kampanii. Kiedyś płaciłem za pozycjonowanie swojej strony firmowej grosze w porównaniu do tego co muszę płacić dzisiaj. Nie zmieniło się jednak to, że pozycjonowanie stron w dalszym ciągu przynosi mojej firmie najwięcej klientów. Tak więc polecam pozycjonować stronę. Gdyby ktoś był zainteresowany to obecnie korzystam z usług agencji marketingowej OnRise i jestem zadowolony ze współpracy. Pozdrawiam.
Mchał_s90.pl / 185.46.169.* / 2018-04-13 11:22
Problemem jest często wykonywanie usług by je wykonywać. Np. na niektórych stronach są pakiety abonamentowe pozyskiwania linków i np. te najbardziej profesjonalne oferują... pozyskiwanie np. 60 linków z katalogów miesięcznie.
To ja się pytam... do jakich? W Polsce jest może 100-150 katalogów wartych uwagi. To po 3-4 miesiącach już gdzie dodają? Do sztucznych tworów-śmieci i usługa super premium jest klepaniem bezsensowych linków... o ile te wszystkie katalogi od samego początku nie są śmieciowo-jakościowe.
Rozliczanie się za działania w stosunku do osób które nie mają większego pojęcia o SEO jest kompletnym nieporozumieniem. Rozliczeniem powinien być efekt działań.
Taką wyznaję zasadę i takie też przyjmuje kryterium rozliczenia http://www.s90.pl/pozycjonowanie/ - zachęcam osoby które chcą mieć efekty a nie tylko obietnice.
RoiExperts / 89.64.5.* / 2018-04-12 14:33
Pozycjonowanie strony jest bardzo ważną częścią działań marketingu online. Przeglądarki takie jak Google posiadają swoje własne algorytmy, na podstawie, których oceniają jakość stron internetowych. Działania podejmowane w celu uzyskania wysokiego wyniku można podzielić na zgodne z wytycznymi Google (white) oraz takie, które stoją w sprzeczności z ich polityką (black). Jeśli oczekujemy szybkich i tanich efektów możemy trafić na agencje, które pozycjonują poprzez mechaniczne dodawanie linków na forach i stronach. Teoretycznie duża liczba odnośników do naszej strony powinna działać na jej korzyść jednak jeśli Google zidentyfikuje ich przyrost jako działanie nienaturalne - a spamowanie linkami przez roboty jest za takie uznawane - to może czasowo lub permanentnie zablokować w ten sposób pozycjonowaną stronę. Dlatego warto powierzyć prowadzenie takich działań sprawdzonej agencji.
Tomasz441 / 94.254.141.* / 2018-04-08 20:26
Jesli prowadzisz dzialalnosc internetową, to pozycjonowanie jest szczegolnie ważne.. Ale pamiętaj by zlecić je firmie, która faktycznie się na tym zna. Ja współpracuję w tym zakresie z agencją Nakatomi
Olga570 / 2015-07-27 11:09
Jeśli chodzi o skuteczne pozycjonowanie to radzę skorzystać z pomocy fachowców, żeby po prostu sobie nie zaszkodzić. Ja korzystam z oferty pozycjonowanie.com, są skuteczni i mogę ich polecić.
Weste / 83.5.130.* / 2015-07-17 11:51
http://mediaclick.pl - Ja korzystam z usług tej firmy.
JacekWW / 79.185.48.* / 2011-11-21 12:48
Jeżeli chodzi o skutecznie pozycjonowanie to ze swojej strony mogę polecić program Adder. Pozycjonuje od 2 lat i jestem bardzo zadowolony. Osiągam dobre wyniki.
Iwona_P / 2011-07-18 13:36
No nie wiem, ja bym chyba nie zaufała takiej firmie. Chyba lepiej zatrudnić kogoś sprawdzonego, kto w tym siedzi i wtedy może będzie drożej, ale efekt powinien być.
barteksbarteks(czas się zarejestrowac0 / 193.151.114.* / 2011-07-18 13:05
Zależy mi na dwóch rzeczach raz by było to tanio a dwa dobrze zrobione.
Jakiś czas temu zleciłem pozycjonowanie strony poprzez zleceniaprzeznet i po dwóch miesiącach słodkiego gadania zleceniobiorcy i straceniu sporej ilości kasy powiem tak nigdy więcej. zależy mi na odpowiedzi dotyczącejtego typu systemów czy są one skuteczne, jak przeczytałem że strona miała parę tysięcy odsłon a strony uzytkowników (naliczyłem trzech ;p) po około 170 unikalnych odwiedzin to. Jestem ciekaw tego?
Don Arturro / 2011-07-18 12:49 / Bywalec forum
A nie lepiej kogoś zatrudnić? Znaczy jakąś prywatną osobę?

Najnowsze wpisy