Forum Forum finansoweKredyty

pożyczka 1500zł na 6-12 miesięcy bez zaświadczeń o dochodach ????

pożyczka 1500zł na 6-12 miesięcy bez zaświadczeń o dochodach ????

egzoenergetyczny / 82.143.187.* / 2016-04-18 11:51
Witam, chciałbym dowiedzieć się czy istnieje taka pożyczka, której wzięcie możliwe byłoby bez przedstawiania zaświadczeń o dochodach. Obecnie nie pracuję, od kilku miesięcy leczę się , posiadam jednak drobne oszczędności oraz wsparcie pozwalające mi się utrzymywać. Do pracy wracam jednak dopiero na jesień i do tego czasu nie będę miał dochodów, a tym samym możliwości ich poświadczenia. Pasowałoby mi wziąć w tej chwili pożyczkę 1500zł i spłacać ją w kilku malutkich ratach miesięcznych, jednak nie wiem czy ktokolwiek na rynku takowej pożyczki mi udzieli skoro nie mam jak poświadczyć swojej wypłacalności. Czy ktoś z was orientuje się gdzie taką pożyczkę mógłbym uzyskać i spłacać ją przez kilka miesięcy w ratach? Jeśli ktoś byłby w stanie podać mi jakiegoś wiarygodnego pożyczkodawce, który nie wymaga zaświadczeń o dochodach i udziela takich bądź co bądź drobnych pożyczek, to byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam i z góry dziękuję za możliwie szybką odpowiedź gdyż jest to sprawa nie cierpiąca zwłoki
Wyświetlaj:
KamilaKowalczyk / 2020-03-09 15:10
Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.
aaad / 37.47.72.* / 2018-02-01 11:59
Witam, dla osób z niską zdolnością lub złą historią kredytową mogę polecić formularz25.pl !

Najnowsze wpisy