Forum Forum finansoweKredyty

pożyczka provident, polecacie?

pożyczka provident, polecacie?

kubol98 / 2011-04-26 12:39
witam, poelcacie moze pozyczke w providencie, duzo zlego slyszalem o tej firmie i mam mieszane uczucia, jak jest naprawde>ktos mial z nimi do czynienia?
Wyświetlaj:
plusminus15 / 178.36.115.* / 2013-06-25 19:45
Przede wszystkim jak brać u nich pożyczkę z opcja przelew a nie z obsługą domową. Przyjadą, spiszą umowę i potem nikt nie przychodzi co tydzień po pieniążki tylko się je wpłaca na konto.
Myślę, że doświadczenia różnych osób związane z Providentem zależą od tego, na jakich przedstawicieli się trafi. Ja na przykład już drugi raz musiałam zaciągnąć pożyczkę w Providencie z powodu trudnej sytuacji. Trafiłam na bardzo sympatyczną panią. Jeśli nie mogę danego dnia dokonać wpłaty nie ma problemu z przesunięciem terminu o kilka dni.
.doradca. / 81.190.61.* / 2013-06-18 00:49
Jak masz dużo kasy na spłatę swojego zadłużenia to brać.
sylwiaopa / 2013-06-18 00:24
raczej bym nie poleciła Providenta,
polecam raczej pożyczki w

Asa Kredyt
Pożyczka od 1000 do 3000 zł na dogodnych warunkach
Oprocentowanie 9%
Bez zabezpieczeń i poręczycieli
Dla osób w wieku 20-65 lat
http://sylwiaopa.ebrokerpartner.pl/short/l8kr
ulenkaa / 2013-06-10 10:51
mój mąż dzwonił do przedstawiciela prowidenta i jakaś pani usłyszała męża nazwisko i powiedziała że nie przyjedzie do nas po podpisanie umowy choć mąż niema żadnych kredytów i nigdy niemiał zadłużeń w żadnych bankach itp itd niepodała nawet na jakiej podstawie odmówiono mu pozyczki, jest jakas siedziba gdzie mozna sie do nich udac w tej sprawie?
ProvidentPolska / 77.252.86.* / 2013-06-12 18:35
Dokładamy wszelkich starań, by nasi przedstawiciele działali zgodnie z naszymi standardami. Dlatego, jeśli nasz klient ma uwagę do jakości pracy naszych pracowników lub przedstawicieli powinien skorzystać z procedury reklamacyjnej i skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

http://www.provident.pl/pages/Kontakt

Biuro Prasowe Provident Polska
nninna / 2011-04-26 14:03
niestety miałam, na początku zaciągnęłam niedużą pożyczkę, jednak miałam problem z jedną ratą i jak przyszedł pan jak co tydzień, oznajmił że jeśli nie wniosę teraz opłaty to muszę zaciągnąć kolejną pożyczkę w celu spłacenia poprzedniej, była ona dużo wyższa, tak wciągnęli mnie w spiralę długów i gdyby nie pomoc bliskich to sama nie byłabym w stanie tego spłacić

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: