Forum Forum finansoweKredyty

Pożyczka przez internet - na co uważać?

Pożyczka przez internet - na co uważać?

Polak pracownik / 2012-08-10 13:24
Wiele banków , czy też parabanków proponują nam pożyczki przez internet... powiedzcie mi proszę na ile wiążące są takie umowy zawierane przez internet i na co należy przede wszystkim zwracać uwagę przy wzięciu takiego kredytu?
Wyświetlaj:
oewonga1 / 79.185.136.* / 2020-03-11 21:06
Witam! Jako przedstawiciel wonga com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:
- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
KamilaKowalczyk / 2020-03-05 11:03
Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.
Weronika803 / 94.75.103.* / 2018-11-08 10:41
Jeśli chodzi o pożyczki pozabankowe to warto przede wszystkim sprawdzić czy firma jest wpisana do rejestru firm pożyczkowych w KNF. Następnie warto zapoznać się ze wzorem umowy (wiarygodna instytucja powinna mieć taki dokument na swojej stronie. Poza tym warto przeliczyć sobie wszystkie koszty takiej pożyczki (zazwyczaj firmy mają specjalne kalkulatory na swoich stronach). Moja sprawdzona w ten sposób pożyczka to taratatu.pl.
Okus90 / 79.98.151.* / 2013-06-25 09:54
Przy pożyczkach warto wziąść uwagę na oprocentowanie i prowizje. Z tego co ostatnio słyszałam to PKO wprowadziło mini ratkę remontową i na dowolny cel. W Mini ratce remontowej otrzymuje się zniżkę na produkty firmy porta drzwi , barlinek , cersanit. Jest niskie oprocentowanie. Wniosek mozna zlozyc przez neta.
Aleksy22 / 2013-06-14 13:57 / Bywalec forum
Sprawa jest jasna firmy takie jak Vivus, czy też Żyrafa, chętnei zaproponują Ci pożyczkę i to nawet bez BIK-u... wszystko ładnie i proste prawda? Otóż nie, większość tych firm narzuca bardzo duże orpocentowanie , z którego de facto bierze największy zysk!! Często bywa tak że Ci ludzi ektó¶zy wzięli w takich placówkach pożyczki później nawet nie mają problemu ze spłata tego co pożyczyli , ale mają problem ze spłata procentów :)
zanamerte / 2023-10-04 09:56
Sprawdź http://mediapak.pl/najlepsze-chwilowki-bez-baz/ naprawdę polecam.
Korser / 87.207.111.* / 2012-08-11 23:51
Takie umowy są tak samo wiążące jak każde inne (czyli nie ma się co łudzić - trzeba spłacać ;) ), a tak poza tym to często przez Internet tylko wypełnia się wniosek. Uważaj też na to gdzie zaciągasz taką pożyczkę - wybierz wiarygodną firmę, bank albo Profi Credit, jeśli zależy Ci na pożyczce bez sprawdzania BIK.
Aleksy22 / 2012-08-10 14:03 / Bywalec forum
Wydaje mi się że lepszą opcją jest po porstu przejście sie do oddziału danego banku i tam dopytanie wszystkich szczegółó, ja szczerze bałbym się wziąć kredyt przez internet, nie wiedziałbym w co się pcham?

Najnowsze wpisy