Forum Forum finansoweInne

Pożyczki społecznościowe

Pożyczki społecznościowe

jakubmichalski / 83.8.124.* / 2008-08-24 12:25
Co myślicie o tej formie inwestycji? Warto? Takie możliwości oferuje nasz polski KOKOS i amerykański PROSPER.
Wyświetlaj:
AdPozo / 83.23.246.* / 2009-09-25 08:59
Cześć, Inwestuje tylko na kokos.pl od roku i wycofuje się z tego interesu. Początki były piękne pożyczki na wysoki procent 100% spłacalności. Kokos robi wszystko żeby weryfikacja osób była jak najlepsza ale mimo to ludzie naciągają podając to coraz nowsze powody pożyczki, a to ślub albo coś innego byle inwestora nakłonić. Ostatnio modne są pożyczki z obietnicą wcześniejsze spłaty. Jest taka część osób która faktycznie spłaca ale większość niestety ma bardzo duże opóźnienia w spłacie. Ja mam teraz 60 inwestycji (udzielonych pożyczek) spłacalność we wrześniu niestety 68% !!! miesiąc wcześniej trochę lepiej 79%. Dlatego zdecydowałem że rezygnuję... 10 pożyczek w windykacji. 5 robię swoją drogą a 5 przez firmę Cross (przez kokos.pl)
To trochę taka loteria.
WiolaR / 37.47.103.* / 2012-09-23 17:59
Widzisz,nie szanują osób które dla Ciebie pożyczki spłacały,ja swoje zawsze spłacałam w terminie lub wcześniej i też się przejechałam....
Balrog1 / 2008-08-31 19:52 / Bywalec forum
Nie spotkałem się z negatywnymi opiniami na ten temat choć sam jeszcze się nie zdecydowałem na tego typu inwestycje. Pozostaje przy inwestowaniu poprzez Unisieć i platformę mBanku. Teraz jestem na etapie przyglądania się temu typowi inwestycji i kto wie może się skuszę. Wygląda na pewny zysk.
finansjer / 212.244.99.* / 2009-07-15 14:35
Taką możliwość oferuje też smava.pl - to jedyny portal oferujący pożyczki społecznościowe z rodowodem niemieckim o szerokim zapleczu ekonomicznym. Ja działam na smava.pl bo liczy się dla mnie bezpieczeństwo. Pozostali gracze oferują to samo co smava, tyle, że ryzyko utraty inwestycji jest bardzo wysokie...
mominkara / 83.18.169.* / 2011-02-01 08:14
ja zamierzam skorzystać z portalu Pożycz.pl ale jeszcze się waham więc proszę podajcie opinie jeśli z niego korzystaliście! Dzięki
Grzegorz_82 / 77.254.180.* / 2011-03-29 00:04
Ja inwestuję na pożycz.pl. Na razie nie mogę się wypowiadać wielce o spłacalności, bo dopiero zainwestowałem ok 15K, ale pierwsze spłaty wpłynęły w terminie i dopiero widzę jak to jest wspaniała machina, że moja praca polegała jedynie na kliknięciu pożycz przy danej osobie. Teraz siedzę i dostaję raporty mailem.
Sprawdzałem wcześniej gdzie zainwestować (koks, finansowo, etc.) ale pożycz.pl zabezpieczenia ma podobne, a widać, że goście od tego serwisu się starają, co najważniejsze nie ma prowizji. A jak się starają to maja lepsze usługi, zobaczymy tylko jak długo. Na razie jestem zadowolony.
heema / 84.10.96.* / 2011-04-26 22:26
pożycz.pl ma bdb system weryfikacji profili dlatego sytuacje nie spłacalności czy inne nie są częste ;)
redall / 2011-03-31 14:23
a ze strony biorącego pożyczkę? szukam tematu w którym ktoś poleci mi jakiś portal, wszyscy piszą o tym pożycz.pl
czy to rzeczywiście dobre jest ?
TBBM / 2011-04-27 08:17
Pozycz jest nowe i ma kasę z UE na dzialalnosc. Kokos przyznal, ze w ciagu 3 lat dopiero ledwo wychodzi na prostą w tym biznesie (kasa), a to przeciez lider, wiec jak poradzi sobie takie Pozycz.pl kiedy im sie skonczy dotacja z UE, a na dzialalnosci nie beda zarabiac? Dlatego ja wole jednak lidera z pewnym kapitalem, a nie male dotowane firmy.
Loflorek / 84.10.96.* / 2011-05-28 10:45
pożycz.pl bardzo dobrze radzi sobie na rynku, a dla inwestora jest to teraz bardzo dobry portal ponieważ weryfikacja danych w większym stopniu eliminuje oszustów, dzięki temu jest dużo ludzi którzy mają zaufanie do tego portalu i z niego korzystają
dodam że są zadowoleni
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: