Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Praca Dla młodego i starego. Dla mnie i dla Ciebie. Przeczytaj koniecznie

Praca Dla młodego i starego. Dla mnie i dla Ciebie. Przeczytaj koniecznie

niemczyk50 / 2009-08-05 21:47
Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek jak to by było zarabiać miesięcznie ponad 3tys zł i latać ze znajomymi na wakacje do egiptu siedząc wyłacznie w domu przed komputerem przez jakieś 2h dziennie?

Jeśli stać Cię na wszystko, osiągnąłeś wysoki poziom w finansach nie czytaj dalej ponieważ zmarnujesz tylko swój cenny czas.

Pamiętaj! To nie jest żadna Piramida Sieciowa ani MLM

Bądź szefem dla siebie! Czy jesteś gotów na coś INNEGO? Masz dość codziennego drążenia? Czy jesteś zmęczony patrzeniem jak inni ciągną korzyści z TWOJEGO wysiłku? Czy chciałbyś pracować w domu, poświęcać więcej czasu swojej rodzinie, przyjaciołom lub hobby? Dałeś już sobie spokój z tymi wątpliwymi ofertami, które obiecują wszystko, a zostawiają Cię z niczym? JA TEŻ!!! Prowadzę cały interes online, co oznacza, iż mam bardzo niskie koszty ogólne i mogę wykonywać cała moją prace w zaciszu i wygodzie mojego własnego domu, według Mojego rozkładu. Potencjalnie możesz zarobić 2.000 do 5000 zł w niepełnym wymiarze czasu lub 5.000 do 15.000 zł w pełnym wymiarze czasu! Zapewnione pełne przeszkolenie! Nie potrzeba żadnych opłat z góry.

Wszystkiego, czego potrzebujesz to komputer z dostępem do sieci, email, trochę wolnego czasu oraz chęć zmiany kierunku Twego przyszłego życia!

Zarób tysiąc lub więcej tygodniowo, wykorzystując własny komputer i własny czas.

Do zobaczenia na szczycie!

PS:

Musisz zdawać sobie sprawę z faktu, iż tak bardzo nie zależy mi na tym aby ś osiągnął niezależność finansową. Nic na siłę. To są Twoje pieniądze i Twoja decyzja. Jeśli się nie zdecydujesz, stracisz możliwość stworzenia dodatkowego źródła dochodu na lata. Stracisz podwójnie ponieważ nie dość, że nie zarobisz pieniędzy przez Internet to pozwolisz abym zarobił je ja i inni moi klienci. Cóż, w takim wypadku nie pozostaje mi do zrobienia nic innego jak Ci podziękować.


PS2:

Pamiętaj o gwarancji 100% satysfakcji. Jeśli zatem cokolwiek spowoduje, że nie będziesz chciał brać uczestnictwa w szkoleniu bez pytań w każdej chwili możesz zrezygnować a pierwsze 30 dni nic nie kosztuje, dodatkowo ty możesz zarobić.


PS3:

Jeszcze czytasz ? pamiętaj, że każda akcja niesie za sobą reakcję. Jak więc masz zarobić cokolwiek i zmienić jeśli nie podejmujesz żadnej akcji i nie dajesz sobie nawet szansy. Podejmij decyzję i napisz do mnie teraz!
Wyświetlaj:
sylwusss1234 / 79.185.226.* / 2009-08-31 15:36
prosze o wiecej szczegułów mój e-mail sylwusss@vp.pl
najarana4 / 83.23.209.* / 2009-08-26 18:26
Poprawka ostatniego postu!!! Z góry sorki
Witam!!!
Serdecznie zapraszam do zarabiani pieniędzy za pomocą wyszukiwarki ! http://scour.com jest wyszukiwarką internetową która płaci nam za wyszukiwanie, wystarczy mieć ukończone 13 lat by wziąśc udział w zarabianiu pieniędzy! Za wyszukanie każdej frazy otrzymujemy 1 punkt, za ocenienie pozytywnie lub negatywnie (palec w górze mówi 'Ale fajna strona' / palec w dół mówi 'Ale xxxxxx strona' ) wyszukanej strony otrzymujemy kolejny punkty, za dodanie komentarza o stronie otrzymujemy następny punkt, czyli w sumie 3 punkty od jednego wyszukiwania. Dziennie można zdobyć 300 punktów. (Wyszukanie 100punktów, zagłosowanie 100 punktów, komentarze 100punktów).

Na każdym wyniku możemy kliknąć na 3 łapki.
Tak więc dostajemy 3 pkt na wynik .
Czyli 3*100 = 300 pkt Dziennie.
300*31=9300 Tyle wychodzi na miesiąc :)

Za 6500 punktów 25$ (72zł)
Za 12500 punktów 50$ (144zł)
Za 25000 punktów 100$. (288zł)

Aby się zarejestrować wyślij mi na e-maila na adres: kochaniutka18@op.pl , w tytule wpisując "płatna wyszukiwarka" , a prześlę Ci zaproszenie na twój adres e-mail!!! W zamian za to, że zapisałeś się dzięki mojemu zaproszeniu otrzymasz za to dodatkowo 50pkt. Możesz również zarejestrować się z http://scour.com ale wtedy nie dostanie żadnych dodatkowych punktów!!! Wybór należy do ciebie - ale 50pkt - to nie mało! Co nie???!!! Polecam!

Jeśli zaprosisz jednego znajomego, a on dziennie będzie zbierał te 300 pkt (limit dzienny) to ty dostaniesz 25% pkt które on zarobił czyli dokładnie 75 pkt. Czyli on nic nie traci, a ty pozyskując znajomych możesz zyskać!

Strona jest w języku angielskim (dlatego wypłaty w dolarach), trzeba posiadać również konto na PayPal (darmowe konto i założenie go nic nie kosztuje).

Nic cię to nie kosztuje i w każdej chwili możesz zrezygnować (ale jest to najszybsza forma zarobku w internecie - wiem bo sprawdziłam wiele ofert - wiele razy zostałam oszukana - ale ten sposób naprawdę polecam - wypłacili mi już ponad 300 $)!

W razie jakichkolwiek problemów, pytań proszę pisać na adres e-mail: kochaniutka18@op.pl
kasiulka_194 / 89.230.120.* / 2009-08-14 11:14
poprosze o wiecej informacji kasiulka_194@wp.pl
anusss4 / 2009-08-06 17:55
Jestem zainteresowana tą ofertą dlatego proszę o szczegóły dotyczące tej pracy.
anusss4 / 2009-08-06 17:57

Jestem zainteresowana tą ofertą dlatego proszę o szczegóły dotyczące tej pracy.
Mój adres to anusss@tlen.pl
niemczyk50 / 2009-08-06 18:17
proszę podać prawidłowy adres e-mail lub bezpośrednio wysłać mi wiadomość na adres: niemczyk50@wp.pl

Najnowsze wpisy