Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

Praca dla opiekunek osób starszych w Niemczech

Praca dla opiekunek osób starszych w Niemczech

Agencja Doradca / 89.77.228.* / 2011-04-27 15:31
Agencja Pośrednictwa Pracy DORADCA Ewa Prus
od 2004 roku zajmuje się poszukiwaniem miejsc pracy dla opiekunek osób starszych w Polsce i na terenie Niemiec i w chwili obecnej poszukuje:
OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH DO PRACY W NIEMCZECH
Miejsce pracy: /NIEMCY

 
Opis stanowiska

Do obowiązków opiekunki należy m.in. kompleksowa opieka nad podopiecznym, wykonywanie prac domowych, robienie zakupów, towarzystwo,
wychodzenie na spacery z podopiecznym, organizowanie czasu, wsparcie emocjonalne.

Wymagania
- dobry stan zdrowia
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego pozwalająca na porozumienie się z podopiecznym i w sytuacjach dnia codziennego
- referencje potwierdzające doświadczenie w opiece
- mile widziane prawo jazdy
- chęć pracy z osobami starszymi
- gotowość podjęcia pracy na okres 3, 6, lub 12 miesięcy

Oferujemy
- legalne zatrudnienie
- opłacone składki ZUS: emerytalne, rentowe, chorobowe i wypadkowe
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- zwrot kosztów podróży
- pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka i doświadczenia
- osobom z podstawową znajomością języka niemieckiego oferujemy bezpłatne kursy doszkalające w Szczecinie

Aplikacje prosimy kierować na:
Agencja Pośrednictwa Pracy DORADCA Ewa Prus
Al. Powstańców Wlkp. 63 A lok.105
70-130 Szczecin
tel: 91 485 38 70
biuro@doradca.org.pl
www.agencja.doradca.org.pl

Z poniższym dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)
Wyświetlaj:
Kotlet44 / 5.173.56.* / 2021-01-22 13:21
Też byłam kiedyś z tą agencją ( portus) . Nie pamiętam już gdzie. W każdym razie również mogę polecić. Nie spotkała mnie żadna przykra sytuacja jak to miało miejsce w przypadku innej.
Ula Wolko / 178.36.192.* / 2020-10-21 08:57
Ja dostałam bardzo dobre warunki http://family-ski.pl/dobra-praca-dla-opiekuna/ zostałam do dnia dzisiejszego,dla mnie praca wymarzona.
6688maja / 5.173.56.* / 2021-01-22 09:50
To u mnie było podobnie. Dostałam super ofertę w agencji Opieka-Portus i jeżdzę z nimi do dziś.
zofia66 / 37.30.43.* / 2012-12-20 20:37
agencje pośredniczące w wyjazdach do pracy jako opiekunka osób starszych to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie dla tego typu sytuacji, sama wyjechałam wraz z firma http://www.pracaeu.pl i byłam bardzo zadowolona z warunków, placy jak i tego w jaki sposób dzięki zatrudnieniu w tej formie byłam zabezpieczona :)

Najnowsze wpisy