Forum Forum emerytalneOFE

Praca w GMD? Wasze opinie

Praca w GMD? Wasze opinie

Franek00 / 2011-01-26 00:03
Interesują mnie wasze komentarze na temat firmy Grupa Marketingowo Doradcza? Czy ktoś miał już kontakt z nimi? Natknąłem się na ich ogłoszenie w internecie i chciałbym uzyskać trochę informacji od ludzi którzy mieli kontakt z tą firmą? Wiem, że współpracują z PKO BP Bankowym i słyszałem też, że podobno nieźle płacą za umowy OFE. Choć po zmniejszeniu składki do OFE prowizja się pewnie posypie, jak pewnie w wszystkich tego typu firmach. Proszę o fachowe opinie.
Pozdrawiam!
Wyświetlaj:
G.Krosno / 46.148.149.* / 2012-07-18 18:38
W GMD pracuję już niemal 3 lata. Jestem bardzo zadowolony. Fakt: OFE to historia, a wojny w stylu: "x ofe jest lepsze niż y ofe" pokazują jedynie poziom przygotowania do wykonywanej pracy :). Ja nigdy nie zasłaniałem się wynikami, tabelkami i wykresami... Jeżeli klient tego potrzebował, owszem, pokazywałem mu najaktualniejszy jaki w danym momencie był dostępny, ale istotna (przynajmniej dla moich klientów) była i jest nadal obsługa, wykonana dla nich praca, przekazana wiedza i kontakt na lata. ps. dziś rozmawiałem z klientką, której nie widziałem prawie 2 lata... jestem umówiony na poniedziałek, bo chce skorzystać z tego, co w tej chwili oferujemy, bo słyszała, że poszerzyliśmy mocno swoją ofertę.

To jest właśnie istotne w pracy z GMD - wskazują jakie wartości liczą się na rynku finansowo-ubezpieczeniowo-bankowym i umożliwiają dzięki temu przetrwanie. POZDRAWIAM wszystkich, którzy zakończyli swoją przygodę z tą branżą na OFE i nie utrzymują kontaktu ze swoimi "klientami" ;)
GMD / 94.42.117.* / 2011-11-18 10:35
osoby zainteresowane pracą prosimy o wysyłanie CV na adres: pracagmd@vp.pl


Pozdrawiam...
rerith@ / 2011-06-25 14:38
tak się składa, że współpracuję z nimi. jeśli tylko masz okazję, by z nimi współpracować, to skorzystaj z niej. co prawda, sprzedaż ofe się kończy i trwać będzie tylko do końca tego roku (a były naprawdę dobrze płatne), za to jednak rozpoczyna się sprzedaż innych produktów finansowych (ubezpieczenia, ike, kredyty).
wiesława1l / 83.28.183.* / 2011-02-06 21:23
Z tego co wiem są największym dystrybutorem pko bankowy ofe w kraju, czyli chyba wiedzą co robią. Najlepiej z nimi się skontaktować i samemu sprawdzić.
tomek finanse / 88.156.10.* / 2011-01-31 17:24
A bardzo uczciwa firma, ma rówież w ofercie ubezpieczenia i kredyty hipoteczne, a niebawem również III filar, czyli praktycznie wiele produktów w porfelu dla swoich klientów.
Warto współpracować, polecam!
spider30 / 83.7.51.* / 2011-01-26 15:25
Jakaś Kolejna powstała firma nabijająca potencjalnych klientów w butelkę!
OFE to już powoli przeszłość, a firma o której nic nie wiadomo na rynku jeżeli ciągnie tylko z tego produktu to lepiej z nią nie zaczynać, chyba, że do momentu póki funduszy nie rozniesie rząd PO, to można udrzeć trochę pieniędzy.Warto popytać, chodź są inne firmy które mają w swojej ofercie OFE o lepszej opinii niż Bankowy!Pozdro
Platinium / 88.156.53.* / 2011-07-29 13:36
Tak się składa, że akurat Bankowy za ostatnie trzy lata jest na trzecim miejscu jeśli chodzi o wyniki (zyski). GMD z kolei ma w ofercie nie tylko OFE, ale również produkty Amplico, AEGON i inne.
RobertK / 83.15.183.* / 2012-06-15 17:16
to jeśli chodzi o produkty Amplico czy Aegona to czy nie łatwiej i bezpieczniej bezposrednio w tych firmach szukać?

Najnowsze wpisy