Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Praca, w której można się p************?

Praca, w której można się p************?

osazosaki / 2017-12-24 13:28
Jak taką znaleźć?

W internecie widzę sporo osób, które korzystają z niego w typowych godzinach pracy, lub wręcz przyznają, że piszą sobie radośnie z biura. Jak wy to robicie? Jak znaleźliście taką, ekhem, "robotę"?

Słyszałem nawet o ludziach, którzy realnej pracy mają w tygodniu max. parę godzin, a resztę spędzają, bez specjalnego krycia się przed szefostwem, na oglądaniu Netfliksa. Chcę taką pracę!

Pytanie jest poważne, więc dam trochę backgroundu: jestem studentem (PW - więc szukam w okolicach Wawy), ale coraz bardziej zdaję sobie sprawę, że tych studiów nie ukończę. Wobec czego szans na dobrą, ciekawą, nieźle płatną pracę raczej nie mam.
A skoro mam zarabiać 3000 brutto, to wolałbym się przy tej okazji nie przepracowywać, ale raczej robić rzeczy, które lubię: błądzić po internetach, czytać książki, oglądać filmy, może nawet grać w gry?
A jeśli pojawią się u mnie problemy finansowe, to chciałbym także mieć czas, by zdobyć umiejętności pozwalające tę kasę zarobić.

Problem w tym, że nie mam żadnych znajomości w ministerstwach, ale chyba i bez tego są jakieś drogi dojścia do stanowiska marzeń? Poradźcie!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - osazosaki.]

Najnowsze wpisy