Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Praca w Skoku Stefczyka, albo w Aliorze

Praca w Skoku Stefczyka, albo w Aliorze

Hanna K. / 2011-05-13 15:32
Witam serdecznie!! Zamierzam złożyć CV to któregoś z tych banków, zastanawiam się tylko który wybrać , jeżeli dostanę pozytywna odpowiedź!! Czy ktoś ma doświadczenia jako pracownik z którymś z tych banków?
Wyświetlaj:
mariia77 / 213.192.104.* / 2016-05-13 16:17
Ja od ponad 2 lat pracuje w Stefczyku w Białymstoku i jest całkiem nieźle. Od początku umowa o pracę i jasne warunki zatrudnienia.
Pracownik 20111 / 82.160.125.* / 2011-11-14 10:30
Niestety, o tej firmie nic dobrego nie powiem. Szkolenia jak najbardziej ok. Praca w oddziale już niestety MASAKRA. Mielenie wniosków ludzi którzy nigdy nie powinni dostać kredytu. Egzekujce komornicy i potworne zadłużenia. Plany odbiegające od realiów. Nie dają nawet bazy klientów, każą dzwonić z Panoramy Firm chociaż firm nie obsługujemy ( SKOK Wspólnota.). Zarobki małe, duże ciśnienie. NIE POLECAM do tego pracownicy dość zawistni :(. Szkoda bo forma wydaje się godna zaufania
oli79 / 79.190.240.* / 2011-05-25 15:36
Nie wiem jak jest w Aliorze, ale w Stefczyku w makro centralnym nie polecam Ci składać CV. Pani dyr regionalan jest osobą, która lubi się znęcać fizycznie nad swoimi pracownikami, MOBBING jest dla niej chleb powszedni. Naprwde zastanów się nad swoją decyzja. Uwież wiem co mowie bo mam do czynienia z tą panią.

Najnowsze wpisy