Forum Polityka, aktualnościKraj

Pracodawcy: Upadłość konsumencka jest OK

Pracodawcy: Upadłość konsumencka jest OK

Money.pl / 2008-07-14 14:22
Komentarze do wiadomości: Pracodawcy: Upadłość konsumencka jest OK .
Wyświetlaj:
saccc / 94.254.147.* / 2018-01-04 13:35
Legalnie mnie oddłużyli w kancelarii Lexa. Mają siedzibę w Krakowie, ale najlepiej się kontaktować przez ich stronę kancelarialexa.pl – z tego co wiem obsługują ludzi z całego kraju. Rozbili mi dług i zniwelowali na tyle, że mogę w końcu regularnie go spłacać, wcześniej to było niewykonalne
dsa / 91.196.9.* / 2008-07-14 14:51
Mnie tylko interesuje kto ma za to zapłacić?
..-oo3d / 83.17.193.* / 2008-07-14 15:03
jak to kto, TY, jako podatnik :)) To jest idea - dac nieodpowiedzialnym idiotom jeszcze jedną mozliwosc wyrwania się z długów, CZYIMS kosztem. Bo przeciez to z powietrza się nie wezmie. Oficjalnie, z majatku licytowanego, ale to mozna zrobic i dzis, wiec po cokombinowac? Jest to TYLKO i wyłącznie po to, by dac kretynom mozliwosc oszukiwania uczciwych ludzi - wezmie taki baran kredyt, pozyczkę, kui sobie nowego Matiza i hulaj dusza, nie spłacam, a co...

to jest katastrofalny pomysł.
absurd / 83.11.48.* / 2008-07-14 15:41
chyba jesteście wierzycielami ?

ten kto udziela pozyczek tez chyba kieruje sie rozumem czy rozsadkiem?

jezeli ktoś nie moze spłacic, wskutek zdazeń losowych, niezaleznych od niego, to dlaczego nie ma miec mozliwosci , ogłoszenia upadłości?

oczywiscie, nie mam na mysli cwaniaków, ale chyba , ustawodawcy w tym głowa, oraz tego kto wyda odpowiednie rozporzadzenia, aby cwaniactwo wyeliminowac w stopmiu mozliwie maksymalnym

znam takie, przypdki, w pollandi, ze ktos został dłużnikiem w spadku po dalekim krewnym , ktorego nawet nie znał, nie mówiac juz o poreczycielach, oczywiście wielu dłuzników staje sie niewypłacalnymi skutek zdazen losowych np wypadków ..

w polandi zaraz uwazacie, ze wszyscy , nagminnie , beda oszukiwac,

moze jednak nie wszyscy, jezeli nie da sie mozliwosci cwaniakom, jeżeli ustawodawca nie zostawi furteczek dla znajomych króliczka, to moze sie udac
Sławek__ / 78.31.139.* / 2008-07-14 14:22
w głowie się nie mieści... niech to tylko wprowadzą a statystyczny polak będzie bankurtem 6-7 razy w życiu...
pman / 81.210.12.* / 2008-07-14 17:46
A czy pożyczyłbyś cokolwiek bankrutowi? Więcej jak raz się raczej nikt nie da nabrać ;)
lala74 / 213.92.195.* / 2008-07-19 20:08
To prawda. W Polsce będą korzystali z tego cwaniacy, a czyim kosztem? Oczywiście nas wszystkich. Znam takich , co już zadłużali się w tym celu, aby ich oddłużyć, bo mówiło się już na ten temat znacznie wcześniej i proszę? Jednak prawda?Cwaniak tak się zadłuży ,że będzie mu przysługiwało takie prawo. Dlaczego Rząd wymyśla podobne głupoty"?Naprawdę nie ma ważniejszych spraw tylko pomoc cwaniakom?
Amok / 157.25.137.* / 2008-11-17 15:17
Sam jestes cwaniak - i do tego bezmyslny ...
Przeciez z przyjetego juz projektu wynika, ze prawie nikt nie spelni warunków sadowych do upadlosci.
Zatem jest to typowa kielbasa wyborcza - i niech nikt tu nie mydli oczu likwidacja spolecznego wykluczenia ...
TEN RZAD JEST O PROSTU ZALOSNY

Najnowsze wpisy