Pracownicy

Adam889 / 212.7.215.* / 2021-10-19 13:56
Niestety nie mogę u siebie nikogo zatrudnić na stawkach powiedzmy zbliżonych do minimalnej krajowej, dlatego coraz częściej zastanawiam się nad zatrudnieniem, legalizacją pobytu cudzoziemców, bo już jestem zmęczony tym, że nie jestem w stanie zdobyć dodatkowych kontraktów przez brak pracowników. Czy możecie mi coś sensownego doradzić?
Wyświetlaj:
cxcx / 212.7.215.* / 2022-12-20 13:49
Szczególnie w przypadku agencji WorkSol liczyć można będzie na kontakty z krajami dalekiego Wschodu, Azji, dzięki czemu do różnych prac szukać można pracowników. Na pewno istotna kwestia to między innymi formalności z jakimi trzeba się będzie zmierzyć więc jeśli agencja pomaga to też plus.
vvcvc / 212.7.215.* / 2021-10-20 10:23
Całkiem sporą bazę pracowników zagranicznych masz na https://worksol.pl/pl/. Wszystkie formalności związane z legalizacją przejmują na siebie, więc czasami korzystam. Nie jest źle generalnie. Miałem pewne wątpliwości na początku, ale kadry potrzebowałem i się zdecydowałem. Mają wszystkie usługi dedykowane pod legalizację pobytu, nawet pomoc przy zakładaniu biznesu przez osoby zza granicy. Niektórym pracodawcom B2B się opłaca i też proponują takie układy specjalistom. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób się dogadasz.

Najnowsze wpisy