Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prąd może być tańszy, ale tylko dla firm

Prąd może być tańszy, ale tylko dla firm

Money.pl / 2009-05-26 15:24
Komentarze do wiadomości: Prąd może być tańszy, ale tylko dla firm.
Wyświetlaj:
kobietka jedna / 83.18.138.* / 2009-05-27 13:00
rok temu za prąd płaciłam za mce grudzień styczeń około 1350 pln.Wkoorwiłam się że tyle płacę a używam doożo i zadzwoniłam do energetyki.Pytam ładnie że jak doożo biorę to chyba powinno być taniej nie? a oni że ni uja taniej nie bedzie bo to nie zależy od tego ile biorę tylko zależy od widzimisie urzędasów,którzy ustalają stawki jak im się spodoba i już! No to se zmieniłam taryfkę na weekendową dwu taryfową ze stawką droższą i tańszą i pozakładałam sterowniki i nawaliłam prądu 3 x więcej niż zwykle ale tego z tańszej srefy i wyszło teraz że nie oszczędzając i po podwyżkach mam rachunek za te same mce mniejszy niż rok temu o około 170 pln.
Czyli jest nienormalnie bo lepiej nieoszczędzać na strefie taniej a nie używać drogiej wcale i wyjdzie ekonomiczniej.Polecam ten sposób na ogrzanie haty,ciepłej wody i światełka i telewizorki itp......
złodziejka prądu / 83.18.138.* / 2009-05-27 12:55
prawda taka jest i basta że jak kraść to kraść dużo
Echh / 212.109.155.* / 2009-05-26 15:24
MIal byc tanszy po prywatyzacji bo konkurencja, zdrozal bo trzeba inwestowac w infrastrukture (inwestzycji gowno widac)., w zeszylm roku drozal bo juz sieic nie wytrzymuja tak polskie firmy ciagle wicej i wiecej korzystaja z sieci, przyszedl kryzys firmy bankrutuja zapotrzebowanie spada drsstycznie ceny stoja. Takie P*********** Cuda tylko w POlszy. TUskaszenko sie cieszy.

Najnowsze wpisy