Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Prawie milion złotych kary dla Cersanitu

Prawie milion złotych kary dla Cersanitu

skomentuj
Wyświetlaj:
JB / 2009-12-31 18:13
Pisałem już w innym wątku.
Ten urząd to jakaśkomuna. Karają za to, że ktoś ma zyski. Póxniej będą powstawać Techmexy co to robią wojne cenową i sprzedają poniżej kosztów... a na koniec bankrutująi zostawiają po sobie długi.

Jak byłem pół roku w Szwecji to tam reklamowali się w sklepach że mają najwyższą jakośc... a u nas reklamują się, że najniższa cena... która oczywiście świadczy i o najniższej jakości.

Dziś w marketach hiciorem jest "szampan" za 5PLN... wyrób, który nawet z winem musującym ma tylko musowanie i alkohol wspólne.

Wracając do Szwecji to tam jest jedna wielka zmowa cenowa. Jak jakiś towar znajdziemy w Media Markt to można być pewnym, że w ElGiganten (szwedzka wersja Electroworlda) cena będzie identyczna i nawet nie ma sensu iść sprawdzać... i ceny są kilkadziesiąt procent wyższe nizu nas... no ale pensje są kilka razy wyższe i nikt na cenę nie zwraca uwagi.
rysiul20 / 77.253.92.* / 2009-12-31 14:56
Dobic własnymi rekami wszystko co jeszcze w miare sobie radzi .
Idzmy wszyscy na zasiłki
bezsens / 200.222.64.* / 2009-12-31 16:41
ale durny komentarz; chcesz doplacac oszustom kupujac po zawyzonych cenach,twoja sprawa.Ale nie pisz bzdur
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy