Forum Polityka, aktualnościKraj

Prawnicy bezpłatnie pomogą potrzebującym

Prawnicy bezpłatnie pomogą potrzebującym

Money.pl / 2011-02-18 11:38
Komentarze do wiadomości: Prawnicy bezpłatnie pomogą potrzebującym.
Wyświetlaj:
zalamana / 46.112.220.* / 2014-08-20 23:11
Witam mam pytanie zabrano mojemu tatcie prawa jazdy za jazde podwplywem alkoholu mial 0,27promila dostal kary 500zl oraz przez rok nie moze prowadzic auta czy moze sie ubiegac o wczesniejsze odzyskanie prawa jazdy niz rok? moze starac sie po pol roku ? nigdy nie mial problemow z prawem zadnych mandatow ani pkt karnych. niestety o godzinie 18 wypil piwo a o godz 5:30 mial jeszcze promile. sam sie zdziwil ze ma gdyby wiedzial nigdy by nie wsiadl za kierownice.
grazyna00 / 176.112.112.* / 2014-08-05 13:07
Czy biura windylacyjne maja prawo pobierac proccent za kredyt ktury sprzedal i m bank
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
grazyna00 / 176.112.112.* / 2014-08-05 13:02
Czy biura windylacyjne maja prawo pobierac proccent za kredyt ktury sprzedal i m bank
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
H Szatkowski / 2014-08-05 13:10
Nie ten dział forum.

http://www.money.pl/forum/katalog,5,0,0,40,0,prawo.html
małgorzata1977 / 83.10.166.* / 2014-07-09 19:40
mam pytanie moja mama zmarła piec lat temu na mieszkaniu został tylko ojciec a ja wraz z siostrami nie zzekłysmy sie co nam sie nalezy połowy po mamie jest to dzielone na jedna czwarta a zaraz po pół roku po smierci bylismy u notarjusza i po tej sprawie mielismy sie udac do skarbówki cos tam wypełnic o darowiznie chyba do dzis tego nie zrobiłysmy czy poniesiemy jakies konsekwencje
szeriwe / 2023-08-22 10:47
Sprawdź http://solveit24.pl/po-czym-poznac-doswiadczonego-adwokata/ naprawdę polecam.
H Szatkowski / 2014-07-10 11:33
Artykuł jest o inicjatywie prawników.

Z takimi pytaniami warto 'uderzać' tutaj:

http://www.money.pl/forum/katalog,5,0,0,40,0,prawo.html
slawek1234 / 83.15.230.* / 2013-03-27 14:17
witam.bardzo prosze o porade co zrobic.
jestem wlascicielem domu jednorodzinnego na ktory wzialem
kredyt hipoteczny.od 5 lat moi rodzice zamieszkuja w tym domu (bez meldunku ani zadnej innej umowy)
i płacą rate miesiaczna za hipoteke. od paru miesiecy nie placa ani moge uzyskac od nich pieniedzy na splate kolejnych rat.
chce ich wyrzucic z domu natomiast policja nie chce mi pomoc bez decyzji o eksmisji natomiast ja nie moge czekac tyle miesiecy
na rozpatrzenie wniosku oraz odbywajacych sie rozpraw bo moze to sie ciagnac miesiacami lub latami. co zrobic w takiej sytuacji
aby skutecznie pozbyc ich sie z domu?? dodam ze oboje maja meldunek w swoim komunalnym,lokatorskim mieszkaniu ktore wynajmuja komu innemu.
z gory dziekuje za pomoc
aniulka22222 / 178.37.88.* / 2013-03-01 14:13
POMOCY !
Dostałam wyrok kuratora sądowego na 2 lata. i 200 zł kary na fundacje.
Ale pytanie brzmi czy moge odwołać się na początku od kuratora kiedy go dostałam ? Znalazłam telefon na kwote 330zł nie oddałam go tylko przywłaszczyłam zeznawałam powiedziałam prawde ze znalazłam nie wiedziałam ze to grozi karą była sprawa w sadzie dali mi kare 200 zł i kuratora sadowego na 2 lata. chce sie odwołać ;/ mam przeerypane ;/ Nie wiem co robic ;./ prosze pisac na mayla aniulka222-1992@o2.pl
Anzelm / 2013-03-01 14:35
A czy czasem nie jest tak że prawników w naszym kraju po prostu jest za dużo? Wydaje mi się że po prostu jest już przesyt prawników , a przecież szkoli się ich coraz więcej...
angelika8956 / 78.131.183.* / 2013-01-22 11:42
czy napewno porady u panstwa sa bezplatne
luki2 / 2013-01-10 10:20
Pytanie: witam mieszkam domu jednorodzinnym i w nim miszkaja 2 rodziny

szwagier nie miszkał juz kilka lat i chce teraz wrucis .w tym domu jast podział szwagier ma 1/3 moja zona ma 1/3 i szwagierka 1/3 szwagier nie płaci podatku za grut co cos takiego .szwagier juz kilka lat nie mieszka pod stałym adresem czy mozna go wylmedowas prosze cos poradzic
karolina2871 / 188.33.97.* / 2012-11-26 10:37
prosze o pomoc.jestem samotna matka mam 7 letniego synka. od dziecinstwa wychowywalam sie w rodzinie patologicznej.moja matka piła,notowana byla na policji kilkaset razy na izbie wytrzezwien tak samo.moj tato nas wychowywal odkad pamietam.kiedy na swiat przyszedl moj synek bylam szczesliwa ze wkoncu sie stad wyniose.wtedy moj tata tez sie wyprowadzil,moja siostra az wkoncu matka zostala sama. zadluzyla mieszkanie,zaniedbala ruina normalnie bo ona stale ino chlała. po roku mieszkanie z moim facetem,ktory okazal sie draniem i nieodpowiedzialnym typem wprowadzilam sie tu spowrotem.caly czas mialam nadzieje ze matka sie zmieni itd.no ale niestety bylo tak samo.wkoncu wzielam sprawe w swoje rece interweniowalam na policje grozila mi nozem,ze mnie zabije itp.az wkoncu po paru takich akcjach zostala zmuszona pojsc na odwyk.do tej pory nie pije tzn juz 3 lata ale rujnuje mnie i synka psychicznie.nastawia go przeciwko mnie,msci sie za to ze tu jestem.nadal mi grozi,boje sie i trzese jak tylko ona podniesie głos,to juz chyba zostalo z dziecinstwa.od maja choruje na silna depresje bo juz tego niewytrzymuje.robi mi awantury o cokolwiek ze piore,ze pale w piecu,ze zle wychowuje dziecko,jakby ona miala jakies doswiadczenie w tym. chce to dziecko wychowac w normalnym domu poniewaz nie chce aby kiedys cierpial tak jak ja i byl taki znerwicowany bo to jest straszne bac sie zyc we wlasnym domu.napisalam pismo do prezydenta o jakikolwiek mieszkanie dla nas jednak jeszcze bez odpowiedzi i watpie zeby cokolwiek zrobil.wniosek mam zlozony w urzedzie miasta o przydzielenie mieszkania napisalam rowniez do mopsu by mi pomogli.juz niewiem gdzie mam isc dokad zeby ktos mi pomogł wyrwac sie z tej traumy.prosze o porade. marze tylko o tym by moje dziecko moglo sie czuc bezpiecznie.
teresa1591 / 109.115.231.* / 2012-03-28 23:16
proze mi pomoc ! moja mama 88 lat lezy cora w zakladzie opiekunczym tj.ZOL spolka prywatna.Koszt pobytu 1400 zl mamy emerytur wynosi 110 mama ma komornika bo mieszka od 62 lat z chorym psychicznie synem i a sama nie chodzi i pieniadze szly na leki i jedzenie swiato nie byli w stanie oplacac mieszkania i powstal dlug3700 zl gdy sie starali o dodatek mieszkaniowy to zawsze im mowiono ze za duze maja dochody Ja nie moglam im pomoc bo sama bylam bezrobotna Teraz wyjechalam za granice i toche dorabiam i pomagam w splacaniu dlugow i wnosze oplaty jednak tez jestem juz stara i dobrze platnej pracy nie dostane bo to dla silnych i mlodych.W czerwc 2008 roku mame zabralo pogotowie po dwutygodniowym leczeniu szpitalnym lekarz nie zgodzil sie na wypis mamy do domu anakazal zalatwic ZOL .Rzeczywiscie w domu brat nie dawal rydy a ja musialam pracowac zeby to wszystko utrzymywac.W 2009 roku ponownie zlozylismy wniosek o dodatek mieszkaniowy i prosbe do Burmistrza o umorzenie zadluzenia w odpowiedzi podano do sadu mame i mojego brata jednak awizo wrocilo do sadu bo listonosz nie dostarczyl mamie do szpitala chociaz cala emeryture dostarcza do szpitala i dobrze wie gdzie mama jest bo urzad pocztowy zostal poinformowany Brat przebywal od miesiaca w szpitalu psychiatrycznym Wyrok wydano zaocznie i kwota zadluzenia wzrosla okolejne 3700 bo naliczone zostaly koszty komornika.sadowe i radcy prawnego. O tym dowiedzialam sie w lutm 2011 roku jak komornik zaczol mamie sciagac pieniadze o zadnym odwolaniu nie moglo byc juz mowy.co miesiac komornik potraca mamie 380 zl dla Zakladu Gospodarki Komunalnej a mieszkanie oplacane jest co miesiac Jednak ZGK wyslal pismo aby zwrocic 3700 zl nie moge sobie z tym poradzic bo musze doplacac do pobytu mamy ipomagam bratu finansow a musze pomagc synowi ktory studiuje Prosze o pomoc Wyskosc renty brata 780 zl Mieszkanie 29m kw. Zameldowani od 1960roku
ANGEKLIKA / 175.138.252.* / 2011-07-20 05:25
PROSZE O POMOC. JAK JESTEM ZA GRANICA,JEST MOZLIWOSC POZBAWIENIA MOEJ 4LETNIEJ CORKI,OJC PRAW RODZICIELSKICH??? NIE UCZYMUJE ON NIE PLACI NA MOJA CORKE I NIE CHCE NAS ZNAC...!!!
PROSZE O PORADE CZY MUSZE BYC W POLSCE ABY ODEBRAC MU PRAWA O JAK MOGE WYROBIC CORCE PASZPORT BEZ NIEGO???
ZDESPEROWANA MATKA:(
jolanta280760 / 2011-05-24 18:54
26 LAT TEMU MIALAM ZASADZONE ALIMENTY DO TEGO ROKU NIE ZOSTALY JESZCZE SPLACONE CZY KOMORNOK Z TYCH 26 LAT NALICZY ODSETKI
jolanta280760 / 2011-05-24 18:52
26 LAT TEMU MIALAM ZASADZONE ALIMENTY I DO TEGO ROKU NIE ZOSTALY JESZCZE SPLACONE CZY KOMORNIK Z TYCH 26 LAT NALICZY ODSETKI
BaskaaW / 2011-02-18 11:38
Jesteśmy Rodziną Zawodową, chcę uzyskać informacji na temat dzieci, które są w Rodzinie Adopcyjnej na okres próbny (3 miesiące) czy Nam przysługuję wypłata z tytułu Rodziny Zawodowej. Na dzień dzisiejszy mamy w rodzinie tylko 1 dziecko, niespokrewnione.

Najnowsze wpisy