Forum Forum ubezpieczeńInne

Prawnicy łamią prawo w pogoni za zyskami

Prawnicy łamią prawo w pogoni za zyskami

Money.pl / 2007-08-20 09:37
Komentarze do wiadomości: Prawnicy łamią prawo w pogoni za zyskami.
Wyświetlaj:
?! / 2007-08-21 15:00 / Tysiącznik na forum
Prawnik łąmiący prawo.... To czego oczekiwać od zwykłego śmiertelnika-laika? A może to nowy standard???
biksar / 80.48.246.* / 2007-08-21 08:24
dlaczego nikt nie zauważa, że ktoś naruszył dane osobowe pacjentki szpitala, najzwyczajniej w świecie handlując jej imieniem nazwiskiem, adresem, to porażające z ilu miejsc te dane moga swobodnie i bezkarnie "wyciekac"
sartemukki / 2023-08-04 13:18
Dobrze wybrałem http://p6stwola.pl/wsparcie-kancelarii-przy-upadlosci-konsumenckiej/#page-content polecam.
tatazzz / 83.31.234.* / 2007-08-20 22:51
Co to za prawo,miałem wspólników którym uruchamiałem produkcje bo nie mieli pojęcia jak to się robi.
Umowa była ,że będą mi płacić normalną pensje.Jak uruchomiłem firme to nawet nie zafiksowali moich poborów.Jak zgłosiłem do prokuratury o przestępstwie to mnie olali i odpisali ,że wszystko co napisze do nich to będa odkładać ad akta.No to zgłosiłem do adwokata
to mówi że on się nie będzie bawił w tą sprawe bo on jest
od spraw specjalnych,alimenty a na tym się nie zna.
Wydaje się ,że na dzień dzisiejszy 80000zł .to nie mało.
Tacy są prawnicy,drugi chciał z góry ,żeby mu płacić.
Paranoja zarabiania.Już przestałem wierzyć w prawo ,sprawiedliwość i zawodowe podejście do tematu adwokatów.To są producenci zysku,przynajmniej ci z którymi miałem do czynienia.Gdybym miał kase i sypnął to stała by kolejka prawników a tak dałem sobie spokój może w innym świecie będzie inaczej albo jak wygram w totka to wrócę do tematu,może będzie przedawniona?
ILLIAN / 195.94.208.* / 2007-08-20 21:09
a moze ktos zna dobra i w miare nie droga kancelarie ktora pomaga ofiarom wypadkow. Pol roku temu mialem wypadek - wjechal we mnie facet i do dzis mam problem z chodzeniem... wkrotce mam rozprawe i szukam kancelarii...
pozdrawiam
gabinia / 2008-03-02 17:29
do ILLIAN poprosze na mojre gg 9841224 mam kilka dodatkowych pytań Pozdrawiam
watt / 195.238.227.* / 2007-08-27 08:37
A nie lepiej samemu złożyć roszczenia? Firmę "specjalizującą się dochodzeniu roszczeń" zawsze może wynająć, ale po co masz jej oddawać swoje odszkodowanie? A są takie, które biorą nawet 40%, choć ich praca często ogranicza się do wysłania jednego lub dwóch pism. I pamiętaj, że wszyscy ci pełnomocnicy nie pomagają dlatego, że im Ciebie szkoda, tylko chcą zarobić na tym kasę.
mariow-wa / 83.31.81.* / 2007-08-20 22:16
mariow-wa@o2.pl to dobry kontakt
monika kozak / 83.15.167.* / 2007-08-20 22:12
jeżeli potrzebuje pan pomocy w uzyskaniu odszkodowania to chętnie pomogę i nie trzeba będzie iść do sądu. na dodatek usługa jest bezpłatna dla pana do momentu uzyskania odszkodowania z oc sprawcy. odzyskujemy dla naszych klientów mniej więcej 80 procent należnej kwoty a zakłady ubezpieczeń placą nieświadomym niczego klientom około 20 procent
mś / 193.151.55.* / 2007-08-20 11:49
Przynajmniej nie oni sami. Jak się ma to do obciążeń nakładanych na budżet państwa, miasta, gminy za SPOŁECZNIKOWSTWO ! Mam na uwadze : senatora, posła, radnego.
ALII / 193.110.99.* / 2007-08-20 09:51
Tytuł artykułu jest conajmniej naciągany i niesprawiedliwy. Przecież prawnicy nie naciągają prawa, a pomagają ofiarom wypadków w dochodzeniu słusznych odszkodowań. Zobaczcie jakie wyniki finansowe mają firmy ubezpieczeniowe na tzw ubezp komunikacyjnych. "Kroją" ubezpieczonych i dobrze, że w końcu prawnicy zaczęli coś pomagać. Po tytule artykułu wnioskuje, że pewnie mocne lobby ubezpieczeniowe już pisuje dla portalu money - i nikt się pod tym na dodatek nie podpisał. Wstyd.
djDjena / 213.25.198.* / 2007-08-20 10:27
Tyle tylko, że Ci prawnicy nie walczą z firma ubezpieczeniową a raczej od sprawców wypadków: "Prawnik zaoferował pomoc w uzyskaniu wysokiego odszkodowania od sprawcy wypadku."
A lobby ubezpieczeniowe podniesie obowiązkową składkę OC jak im stopa zwrotu sie obniży, więc znów "społeczeństwo" zostanie "skrojone". A skoro w polskim prawie (nie znam sie na tym) jak podaje autor zabronione jest reklamowanie usług adwokackich (sic!) to opisane działanie jest nielegalne.
abe / 212.182.76.* / 2007-08-20 09:37
Nic nowego! W USA prawnicy biegna za karetka i oferuja swoje uslugi, najczesciej wynagrodzenie waha sie od 30-35 % kwoty odszkodowania. Jest to najgorsza kategoria prawnikow zwanych "lapiduchami". Poza tym tak naprawde nie ma to nic wspolnego z reklama. Warto aby autor artykulu spojrzal na definicje reklamy zawartej w ustawie....

Najnowsze wpisy