Forum Polityka, aktualnościKraj

Prawnicy nie chcą się łączyć, mają poparcie prezydenta

Prawnicy nie chcą się łączyć, mają poparcie prezydenta

BARDZO WAŻNE / 113.190.132.* / 2010-03-06 19:18
płacicie przez 40 lat, właściwie ok 45 lat, czasami nawet i ponad tyle, jak ktoś zaczyna pracę po szk. średniej albo i studiuje i pracuje ( albo i studiuje i pracuje ) żyjemy dziesięć lat na emeryturze ( średnia mężczyzn 6 lat, kobiet - 11 ) i dopiero człowiek może po obejrzeniu FAKTÓW pomyśleć, człowieku, tak serio, usiądź na taborecie gołym tyłkiem i przemyśl, a jak nadal będziesz tak głupio myśleć to jeszcze weż sobie lód na głowę! płacisz 40lat, a dostajesz kasę 10 lat, NIE LICZĄĆ ŻADNYCH ALE to ZADNYCH procentów z lokat, inwestycji, nieruchomości, biznesów etc, to wychodzi średnia, że muszisz 4 mce odkładać na 1mc emerytury ( czy tak??, nadal nie licczę procentów, lokat, nieruchomości, biznesow etc ) czyli jak ktoś sobie odłoży 400zł ( a ile to są składki całe?? pon ad to przecież ) to POWINIEN MIEĆ 1600zł co mc I BA! NIE LICZYC! JESZCZE PROCENTÓW, LOKAt etc, W TAKIM WYPADKU MOŻNA tylko uciec z tego chorego kraju!! kupując mieszkanie raz na 10lat ( bo nie płacisz tych głupich podatków od marzeń o długim życiu albo podatków od strachu, że będziesz stary i nie będziesz mieć na lekarstwa ) to mając np 60 lat zaczynasz sobie żyć jak rentier i sprzedajesz 1 nieruchomość, biznes etc ( co tam sobie zarobiłeś ) a resztę nadal wynajmujesz innym a to na jakieś biuro albo mieszkanie itd, wynajęcie mieszkanie to dziś ok. ( zalezy gdzie ALE, ALE... ) 1000zł nawet do 2000zł/mc a więc w wieku 60 lat masz powiedzmy 3-4 mieszkania i to jest nawet 4000-8000tys zł, nie licząć twojej pracy, twojej firmy, czy nawet mozesz 1 mieszkanie sprzedac na WYGODNA ZASLUZONA JESIEN ZYCIA, i po tym dzieciom zostaja np 3 mieszkania i wszyscy soa szczesliwi, a ZDROWOTNE "UBEZPIECZENIE" LUDZIE MOGA SOBIE SAMI OPLACAC TO JEST STOWA Z HAKIEM I TAK MASZ OPIEKE I TAK! a ja? ja juz od 10 lat zmienilem miejsce mojego obowiazku podatkowego na inny kraj, bo wyjechalem, otworzylem kilka firm, pare w miejscach gdziemozna po ludzku prowadzic firme, nie ma dochodowego i przymusowych skladek i ani mysle wracac, jezeli ktos chcialby sie jakos przecisnac z szarej polskiej rzeczywistosci, to moze ew. napisac, jak znajde czas odpisze, doradze eu.toys[at]gmail.com

Najnowsze wpisy