Forum Polityka, aktualnościKraj

Premier dał zgodę na zagłuszanie telefonów?

Premier dał zgodę na zagłuszanie telefonów?

Wyświetlaj:
Tuskolamacz / 89.78.15.* / 2008-02-16 12:34
KIEDY TEN RZAD NIEUDACZNIKOW PODA SIĘ DO DYMISJI??? PO-KOMUCHY CHRONIA KOMUCHOW JAK ZLOTA RYBKE W AKWARIUM!! TRZEBA BYC SLEPYM ALBO SPOZYWAC NARKOTYCZNE DAWKI "JEDYNEJ PRAWDY" NAPISANEJ W GW CZY PODANEJ W TVN24, ZEBY TEGO NIE DOSTRZEC!!!! KIEDY KOMUCHY ODPOWIEDZA ZA SKAZYWANIE NA SMIERC LUDZI ZA ICH POGLADY?? KIEDY KISZCZAK POJDZIE DO P.I.E.R.D.L.A.ZA ROZKAZ STRZELANIA DO ROBOTNIKOW ?? KIEDY STEFAN MICHNIK, STALINOWSKI SEDZIA I KAT - BRAT ADAMA MICHNIKA ODPOWIE ZA SKAZYWANIE POLAKOW NA SMIERC W LATACH 50.??? KIEDY ZOSTANA ODEBRANE TAKIM SZUJOM I STALINOWSKIM KATOM JAK MICHNIK TLUSTE EMERYTURY ZA KTORE ZYJA JAK W PUCHU A ICH NIEDOSZŁYM OFIAROM PRZYWROCONE GODNE ZYCIE ?? KIEDY PSEUDO-PREMIEREK TUSEK PRZESTANIE CHRONIC UCZESTNIKOW NOCNEJ ZMIANY I OBALENIA RZADU OLSZEWSKIEGO W 1992 ROKU??? GDZIES TU NAPISANO, ZE PRZELOMU Z ROSJA NIE BEDZIE. JAK TO NIE BĘDZIE?? NAJWIEKSZA ROSYJSKA GAZETA NAPISALA W TYTULE" NASZ CZLOWIEK W WARSZAWIE" O TUSKU!!! TO SKANDAL !!! WIADOMO,ZE PSEUDO-PREMIEREK TUSEK POLECIAL DO MOSKWY Z NAKOLANNIKAMI. WSTYD ZA TAKIEG CIENIASA!!! ALE AZ TAKIE WASALSTWO??? PUTIN NAWET KWASNIEWSKIEGO NIE NAZWAL "NASZYM CZŁOWIEKIEM W WARSZAWIE"!!!! SERIE CIAGLYCH PORAZEK I STRAJKOW PARALIZYJACYCH CALY KRAJ ZAJMUJA TEMATY ZASTEPCZE TYPU LAPTOP ZIOBRY CZY OBERWANY GUZIK KAZIA KOWALSKIEGO !!! A TUSK SPRZEDAJE POLSKE!!!! MACIE SWOJA TARGOWICE BIS, NA KTÓRA SAMI GLOSOWALISCIE !PLATFUSY OBYWATELSCY I NAIWNIACY UWAŻAJĄCY SIĘ „EUROPEJCZYKOW”!! TRZY DNI TEMU BYLA 66 ROCZNIC POWSTANIA AK. I CO,TYLKO KROTKIE WZMIANKI W TZW. WOLNYCH MEDIACH A ZAMIASTE TEGO PISMAKI ROZPISYWALY SIE O TZW. WALENTYNKACH !!! POLSKA SPRZEDAWANA JEST NA WASZYCH OCZACH PRZEZ ZDRAJCE TUSKA I JEGO FERAJNE !!!
e.gon / 198.28.69.* / 2008-02-12 08:45
Ciekawy jestem co tym razem ma zagłuszyć rozdmuchiwanie tej aferki...
lusterko / 80.55.154.* / 2008-02-11 20:07
Redaktor Wołoszański z programu ''Sensacje dwudziestwgo wieku''powiedział by tak:
Jest godzina 19,30.Po południu tego dnia w programie TVN24 wystąpił marszałek sejmu Komorowski.Z wyrazem twarzy-A MNIE TO WSZYSTKO ZWISA,A NAWET DYNDA-powiedział.Nie było żadnego zakłócania telefonów.Gabinet ma normalne zabezpieczenie antypodsłuchowe zagłuszające sygnał.Po czy spadł ze schodów ze śmiechu,że po raz kolejny udało się wpuścic w maliny wszystkich za a nawet przeciw (o czym świadczą poniższe wpisy) A Hitler i Stalin nadal nie żyli.
Koniec tego odcinka,następny w trakcie realizacji!!!
Gall# / 213.158.197.* / 2008-02-11 13:58
Wie ktoś może:
Kto jest odpowiedzialnu za paraliż na wschodnich przejściach granicznych i ofiary śmiertelne blokad.
Kto odpowiada za ewakuację oddziału noworodków w Jędrzejowie?
Kto odpowiada za bezczynność Sejmu - brak ustaw.
Co robi rząd (jest jakiś?) i premier prócz lansowania się przez plucie na poprzedni rząd?
KAP / 2008-02-11 12:41 / Tysiącznik na forum
W czerwcu ekipa Kaczyńskiego zaprzeczała, że telefony są zagłuszane. Kilkanaście dni temu BOR przyznał, że taką decyzję wydało MSWiA. Dziś wiemy, że podpisał ją sam ówczesny premier.

Sadze ze decyzja byla legalna.
Sadze ze klamstwo w imie realizacji politycznego celu jest klamstwem.
@@@ / 195.90.107.* / 2008-02-11 12:47

Sadze ze decyzja byla legalna.

Podaj paragraf ktory zlamano.


Sadze ze klamstwo w imie realizacji politycznego celu jest klamstwem


Masz racje, Tuska za klamstwa wyborcze trzeba rozliczyc.
Aramis 10 / 83.22.227.* / 2008-02-11 13:19
Ja tam nie chcę Tuska bronic bo takiej potrzeby nie widzę. Chcę jednak zwrócić uwagę na jakąś paranoję wyzierającą z Pańskich wpisów. Otóż, jak Pan pewnie doskonale wie , Tusk kadencji jeszcze nie zakończył, ba tak naprawdę to dopiero niedawno ją rozpoczął. Gabinet premiera Kaczyńskiego zaś zakończył swą misję i to jego może Pan z czystym sumieniem rozliczyć jeśli ma Pan takie rozliczeniwe zapędy. Z dobrego serca mogę podrzucić tematy jeśli czasami zdarzyłoby się ,że Pan nie pamięta: trzy miliony mieszkań, obniżenie podatków, odnowa moralna...
@@@ / 195.90.107.* / 2008-02-11 13:24
Ja pisze jedynie o obietnicach z ktorych Jasnie Nam Panujacy juz sie oficjalnie wycofal.
Czyli przyznal sie do klamstwa wyborczego.
JAW / 87.207.207.* / 2008-03-09 12:48
A pamiętasz 3 miliony mieszkań? Rozliczysz to, czy ci przeszło?
@@@ / 195.90.107.* / 2008-03-09 13:17
A ty to kolejny wyznawca Chruszczowa.
KAP / 2008-02-11 13:16 / Tysiącznik na forum
za obietnice wyborcze rozliczamy pod koniec kadencji (lub przy okazji wyborów). klamstwo jest w tedy gdy znajac fakty twierdzi sie co innego.
@@@ / 195.90.107.* / 2008-02-11 12:49

Podaj paragraf ktory zlamano.

Przepraszam. Rozpedzilem sie. Jesli legalna to nie zlamano :)
Aramis 10 / 83.22.196.* / 2008-02-11 11:36
Legalność zagłuszania zbada prokuratura. Ja jednak pamiętam jak przedstawiciele rządu twierdzili ,że nie ma żadnego zagłuszania.
Okłamywanie społeczeństwa jak za komuny.
zdenek3dot / 2008-02-11 11:50 / Bywalec forum
jak jedzie kolumna z prezydentem premierem czy też papieżem, to też zagłuszają pobliskie nadajniki , przed pojazdem prezydenta stanów zjednoczonych też jeździ pojazd zagłuszający, w sejmie też oficjalnie zagłuszano rozmowy komórkowe w czasie tajnych obrad.
nie demonizujmy PIS-u z tego powodu iż zagłuszano transmisję radiową na terenie kancelarii tegoż rządu, nie wiemy nawet czy działania takie nie są prowadzone nabierząco (codziennie) odnośnie konkretnych pomieszczeń czy też części budynków KPRM nawet teraz za rządów PO , ze względów bezpieczeństwa i przeciwdziałaniu obcych służb, zdziwiłbym się gdyby takiego codziennego zagłuszania nie było np. w siedzibie wywiadu i kontr wywiadu- mteraz za rządów PO jak i wcześniej.
Proponuję opanować emocje i nie podniecać się podsuwanymi nam przez PO tematami tylko na chłodno oceniać działania tego jak i wcześniejszych rządów.
KAP / 2008-02-11 12:35 / Tysiącznik na forum

przedstawiciele rządu twierdzili ,że nie ma żadnego zagłuszania

i tyle. jakos nie odnosisz sie do tego....
Aramis 10 / 83.22.227.* / 2008-02-11 12:05
No właśnie. Niech Pan opanuje emocje i spokojnie przeczyta jeszcze raz to co napisałem. A napisałem ,że o legalności zagłuszania zadecyduje prokuratura bo właśnie do niej sprawa trafiła. Ja nie przesądzam niczyjej winy. Mówię tylko o tym , że członkowie poprzedniej ekipy kłamali w żywe oczy. A to niezbyt mi się już podoba.
Wnioski z tego nasuwaja się dwa: po pierwsze zwolennik PiS będzie kluczył, motał oraz kombinował jak koń pod górę byle tylko wybronić "swoich". Wbrew logice i faktom oczywiście. Po drugie: daje przyzwolenie na kłamstwa władzy. Oczywiście "swojej" władzy.
Dokładnie tak działo się w komunie. Dlatego proszę przestać bredzić i robić kpin z demokracji.
@@@ / 195.90.107.* / 2008-02-11 12:29
Wszyscy uzywaja okreslenia "Prokuratura zbada". Oznacza to ze zglaszajacy nie wie czy zlamno prawo a mimo to zglasza jego zlamanie. Poniewaz zglasza to polityk mozna sie domyslic ze sprawa jest "polityczna" a nie karna.
Moze byscie podali jakie prawo zlamano.
Aramis 10 / 83.22.227.* / 2008-02-11 12:54
A czemu to przez Wy się Pan do mnie odnosi? Jakieś stare nawyki wychodzą?
Natomiast jesli chodzi o meritum to proszę się troszkę zastanowić. Po pierwsze polityk jest równiez obywatelem i jako taki ma prawo a również i ustawowy obowiązek złożenia doniesienia do organów ścigania w przypadku podejrzenia popełnienia przestępstwa. Ja wniosku nie widziałem więc nie wiem co tam zawarto. Jeszcze raz ( po raz trzeci już podkreślam to z uporem niczyjej winy nie przesądzam). Właśnie prokuratura ma zbadać czy przestępstwo mogło zostać popełnione i czy wszcząć w tej sprawie postępowanie . Jakie prawo zostało złamane ( i czy zostało złamane) dowiemy się jak odpowiednie instytucje to określą. RMF podaje ,że antydatowano pismo w sprawie zgody na podsłuchy . Może więc chodzić o przestepstwo przeciw dokumentom? Może chodzić o przekroczenie uprawnień ,o bezprawne narażenie zdrowia osób poddanych promieniowaniu. Skąd ja mam to wiedzieć? Czytaj Pan doniesienia prasowe to ię Pan dowie.
Nie ma czegoś takiego jak "sprawa polityczna " czy "sprawa karna". Kodeks Karny ściśle określa kategorie oraz zagrożenia kara w przypadku ich popełnienia.
Jeszcze raz powtarzam : w całej tej sprawie mniej mnie interesuje wątek karny lecz sposób traktowania społeczeństwa przez miniona władzę. Piszę to po raz trzeci choć widze ,że przeciętny zwolennik PiS ma ograniczoną zdolność pojmowania i nie wykluczam ,że za chwilę znowu wykręci kota ogonem.

Na zakończenie pozostając w Pańskiej konwencji: może wy wyjaśnicie mi sprawę tzw. afery bilboardowej? Wówczas pewnie nie pisaliście ,że doniesienie do prokuratury składał polityk i może byc to sprawa polityczna. Jak znam życie odżegnywaliście od czci i wiary Tuska oraz cała PO. Jakoś nie liczyliście kosztów tego działania ( nalot CBŚ, poaraliż firmy ubezpieczeniowej, zbędne postępowania prokuratorskie oraz procesy sądowe).
@@@ / 195.90.107.* / 2008-02-11 13:22

o bezprawne narażenie zdrowia osób poddanych promieniowaniu

Wie Pan co nawet sie bede cieszyl jezeli to jest zlamanie prawa.
Wtedy wszystkie firmy komorkowe beda musialy pozdejmowac z dachow domow mieszkalnych swoje BTS-y.

Jesli chce sie Pan licytowac to prosze mi wyjasnic dlaczego "afera mostowa" w Warszawie nie zostala wyjasniona? Jak to sie stalo ze HGW zarobila miliony na sprzedazy cudzej kamienicy?
Aramis 10 / 83.22.227.* / 2008-02-11 13:42
A nie mówiłem ,że przeciętny wyborca PiS to człowiek niezdolny do logicznego rozumowania? Jeszcze raz ( czwarty raz!!!) powtarzam ,że w tej sprawie interesował mnie nie tyle wątek karny co sprawa okłamywania społeczeństwa. To Pan generuje coraz to nowe tematy uporczywie uciekając od meritum.
Żadne firmy komórkowe nie będą musiały zdejmować swoich urządzeń gdyż jest to zbyteczne. Parametrem decydującym w tym przypadku jest wartość natężenia pola elektromagnetycznego ( tzn. czy jest ono zgodne z normą czy nie). Samo istnienie takiego pola jest przesłanką niedostateczną . Idąc torem Pańskiego obłędnego rozumowania należałoby wyeliminować nie tylko urządzenia nadawczo-odbiorcze telefonii komórkowej lecz również wszelaki sprzęt elektryczny czy elektroniczny włącznie z komputerem ,telewizorem , radiem, mikrofalą ,żelazkiem a nawet oświetleniem gdyż wszystko to generuje właśnie pola elektromagnetyczne. Gdyby uczył Pań się porządnie fizyki za młodu to obecnie nie pisałby Pan głupot.

Sugeruję zapoznanie się z pewnymi pojęciami. Proszę nie mylic licytacji z odpowiedzią na pytanie. Pan pytał ( choć nie w temacie) ja odpowiadałem podpierając się przykładem.
Sprawy "afery mostowej" nie znam na tyle abym mógł dyskutować na ten temat. Podobnie zresztą sprawa wygląda z opisaną przez Pana kamienicą. Jeśli ma Pan wiedzę w tej sprawie to proszę udac się do prokuratury gdyż jest to Pana obowiązkiem ustawowym. Dla mnie nie jest ważne kto dokonał przekrętu :czy był to czarny ,czy czerwony czy niebieski czy zielony. Dla mnie przekret jest przekretem dokonanym przez przestepcę. PiS jednak niewiele w opisanych przez Pana sprawach zrobił i to zarówno wtedy kiedy rządził jak i wtedy gdy Prezydentem Warszawy był L. Kaczyński. Należy więc przyjąć ,że albo tych spraw nie było albo PiS nie chciał bądź nie umiał ich wyświetlić. Jeśli Pan uważa inaczej i ma na to dowody to jeszcze raz nakłaniam do odwiedzenia prokuratury.
@@@ / 195.90.107.* / 2008-02-11 14:33
Pan sie pewnie uczyl fizyki i mimo to pisze Pan glupoty. Nie bede z Panem polemizowal na temat szkodliwosci BTS-ow bo to bezcelowe.
Co do generowania tematow to Pan to zaczal ja tylko probowale Panu unaocznic bezsensownosc takiego postepowania. Widze ze Pan tego nie zrozumial.
Oklamywanie spoleczenstwa odbywa sie codziennie w kazdym kraju i ukrywane jest pod okresleniami "racja stanu", "dobro sledztwa", "tajemnica panstwowa", "tajne", "super tajne" i ostanio "sejmowy wyklad z prawa w wykonaniu ministra sprawiedliwosci".
Niech Pan szuka tego oklamywania wszedzie a nie tylko w rzadach PiS bo wylazi z Pana hipokryta.
KAP / 2008-02-11 13:21 / Tysiącznik na forum
jesli realizuje sie rewolucyjny zamysl (np: IV RP) to zgodnosc z celem (czyli przyblizanie sie do niego) wyznacza co jest dobre a co zle. Po prostu inny uklad wspolrzednych wartosci.
zdenek3dot / 2008-02-11 11:35 / Bywalec forum
to jest zasłona dymna mająca zasłonić wypuszczanie bandytów i przestępców gospodarczych oraz przekręt Pawlaka czyli umożenie 400 mlnPLN kary nałożonej na J&S - firmy w której pracują dwaj działacze PSL.
zdenek3dot / 2008-02-11 11:38 / Bywalec forum
jakiś polityk policzył że suma ta wystarczyłaby na podwyżki w wysokości 500PLN dla każdej pielęgniarki .
marcin97 / 156.144.107.* / 2008-02-11 16:43
ale chyba powyzki jednorazowej...
man13 / 2008-02-11 11:28 / Tysiącznik na forum
Prawdziwe oblicze wladzy PiSuariatu. Jeszcze cos pochlebnego dla tow. Kaczynskiego, PiSiorki?
@@@ / 195.90.107.* / 2008-02-11 12:31
Podaj jaki paragraf prawa zlamano POpaprancu.
ryssok / 2008-02-11 18:38
Nie jestem ani POPaprańcem ani PISuarem ale ale argumentacja "trzech małp" jest dokładnie taka jaka byłaby tej jednej małpy na drzewie.
@@@ / 195.90.107.* / 2008-02-11 19:08
Ty sie najpierw naucz czytac a dopiero cos komentuj.

Najnowsze wpisy