Forum Forum dla firmDotacje

Premier Grecji: Musimy wszystko zmienić

Premier Grecji: Musimy wszystko zmienić

skomentuj
Wyświetlaj:
sc / 173.32.52.* / 2010-04-27 17:23
Jedną z przyczyn upadku Cesarstwa Rzymskiego był rozwój demokracji i analogicznie upowszechnianie zasad socjalistycznych przyniesie upadek gospodarczy Unii Europejskiej co doprowadzi w końcu do jej degradacji. Ten kto nieakceptuje zdrowych zasad kapitalizmu sprowadzających się do stwierdzenia, że ten kto pracuje wydajnie ma wszystko a obibok może mieć tylko tyle aby mógł się skromnie utrzymać, sprowadza na nas wszystkich nieszczęście. Ponieważ ludzkość myśli w kierunku zaspokojenia swojego dobra a masą ludzką można dowolnie sterować więc upadek znaczenia Unii w świecie jest nieunikniony.
Elektro Devil / 2010-04-27 18:35 / Tysiącznik na forum
Moim zdaniem USA ma z socjalem jeszcze większy problem szczególnie od czasów tej "pożal się Boże" prezydentury Obamy. Tyle, że Amerykę ratuje pozycja mocarstwa i dbałośc o polityke zagraniczną.
Unia niestety nigdy nie będzie mówić jednym głosem "na zewnątrz" i pogłębia swoją słabość.
sc / 173.32.52.* / 2010-04-28 06:02
Zrobiłeś kardynalny błąd niedoceniając USA. Program Obamy był skierowany do ludzi w określonym celu, poprawy losu części społeczeństwa. Obama nie starał się złamać żelaznej zasady kapitalizmu, którą jeszcze raz przytoczę tobie: ten kto pracuje wydajnie ma wszystko a obibok może mieć tylko tyle aby mógł się skromnie utrzymać. Musisz zdać sobie sprawę, że USA to też Unia. Nawet nie chodzi o mówienie jednym głosem bo to nigdzie nie jest to ani możliwe ani potrzebne. Chodzi wyłącznie o przestrzeganie tej powyższej podanej przeze mnie zasady. Obecnie USA przechodzi przez okres szukania nowych wartości i nowych bodźców co w końcu przyniesie coś bardzo interesującego. Za kilka lat może przyjść nowy rząd republikański i zobaczysz następnego dnia zregenerowaną Amerykę. Kontynuacja tematu nie ma sensu bo skręciła zupełnie w bok od sedna sprawy. Zacząłem o demokracji, słowie greckiego pochodzenia, która w obecnej formie przyprawia tyle kłopotu Grecji a w przyszłości może doprowadzić do zaniku Unii Europejskiej.
~reformator / 149.156.124.* / 2010-04-27 14:02
niewypłacalność i własna waluta. towary importowane przejściowo zdrożeją, ale ludzie odzyskają pracę i dobrobyt. grozi to jednak interwencją międzynarodowych organizacji.
Elektro Devil / 2010-04-27 13:42 / Tysiącznik na forum
Powinno się pozwolić ogłosić Grekom niewypłacalność !!! Reanimacja Socjalizmu i tak nie zadziała...
skomentuj

Najnowsze wpisy