Forum Polityka, aktualnościKraj

Premier gwarantuje, że domy zostaną odbudowane

Premier gwarantuje, że domy zostaną odbudowane

Wyświetlaj:
kończwydmuchanydonaldzie / 213.158.197.* / 2008-08-18 12:04
Donaldzie DYZMO! A gwarantowane autostrady już wybudowałeś???
Gall# / 213.158.196.* / 2008-08-17 19:15
Tusk daje wszystkim jak ... pewna pani spod baru.

No terzeba przyznać, że masz konDonku gest i sporo pieniędzy - - - no chyba, nie rozdajesz cudzych pieniędzy (!) Dyzmo-Cudotwórco ?
tanste / 87.205.241.* / 2008-08-17 16:30
Panie premierze. A ile pan wyjął ze swojej kieszeni, albo pana świta? Pan chce rozdawać moje pieniądze? A jakim prawem? Ja pracuję, domy ubezpieczyłem, samochody też i nie czekam na pana łaskę. Zresztą obiecanki cacanki a głupiemu stoi. Premier Cimoszewicz miał naprawde rację. Jak się coś posiada to trzeba o to dbać i zabezpieczyć oraz ubezpieczyć. A tutaj widzę jakiegoś chłopka, który lamentuje, na wszystko jest go stać, tylko nie na ubezpieczenie. Durny Polak zawsze mówi, jakoś to będzie. W ten sposób dla pracujących i myślących jest to nowa forma podatku. A głupi ma zawsze szczęście. Jakoś nie widziałem pomocy od kleru, czyżby olali terroryzm swojego boga. Bo wg. nich to przecież ich bóg wie co robi. Czyli terroryzuje maluczkich i głupiutkich.
Pilsener / 2008-08-17 12:11 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Sąsiadowi kiedyś komin urwało, to już się zlecieli wszyscy lokalni działacze partyjni i licytowali - w końcu wyszło na to, że nowy komin będzie miał 30 metrów, no ale skala akcji humanitarnej przerosła możliwości urzędników.

Premier powinien też gwarantować, że jak mi ukradną rower to dostanę nowy - wtedy nie musiałbym go pilnować i zamykać. Dlaczego też premier nie może mi zagwarantować, że jak jem pączki (bo bardzo lubię) to będę chudy i zdrowy? Gdzie gwarancje rządu rp tutaj? Domagam się jako obywatel gwarancji na wszystko!
leiho / 2008-08-17 11:33 / "Tu Ne Cede Malis"
i tak to kur...wa w demokracji ludowej wlasnie jest. Ci ktorzy płaca ubezpieczenia, zasuwaja ciezko by w razie tragedii nie zostali na lodzie, sa oszukani podwójnie. Ci ktorzy leją na wszystko, nie ubezpieczaja sie moga spac spokojnie - SuperMan Tusk, w drodze do swojej prezydentury obieca WSZYSTKO, siegnie do mojej kieszeni by dac komus na naprawę dachu, ogródka czy płotu, a co tam, jego pieniadze? Skadze, wiec mozna rozdawac lekką rączką. Panie Tusk - to jest tragedia, ale JAKIM prawem bierzesz pan pieniadze innych ludzi i rozdajesz je nie wiadomo komu? Cimoszko mial racje - trzeba sie ubezpieczac, koniec kropka. Nie cierpie tych czerwonych złodziei, zawsze znajda okazje by wyprowadzic pieniadze na "słuszny cel". łapy won od naszych kieszeni. Gdyby to była wojna, powódz tysiaclecia gdzie zmyłoby 50 000 domów, zniszczenie kraju , rozumiem, mozna pomoc, ale zerwało pare dachów, a premierek z ambicjami na prezydenta juz leci lizac tyłki wyborcom. Załosne p. Tusk, po prostu żałosne.
taka prawda / 83.5.148.* / 2008-08-17 19:19
niesiolowski zenada jak on sie zachowywal w czasie swieta 15.08 skandal zenada i jeszcze zabrac chce pieniadze poniewaz sie nie ubezpieczyl
wolny człowiek / 83.27.40.* / 2008-08-17 10:47
Czas płynie, premierzy się uczą, a ludzie niestety nie. W 1997 r. Cimoszewicz powiedział: Trzeba się ubezpieczać i przegrał. Tusk obiecuje pomoc. Więc ja powiem: Trzeba się ubezpieczać!!!

Najnowsze wpisy