Forum Polityka, aktualnościPolityka

Premier: Koalicja się sprawdzi, albo będą wybory

Premier: Koalicja się sprawdzi, albo będą wybory

skomentuj
Wyświetlaj:
zielonka / 83.23.161.* / 2006-05-01 09:05
niech ktoś przełączy przyciski w glowie premiera,aby ten gorzowski robot zaczął wreszcie patrzec realnie na otaczający go świat.
menda / 83.22.200.* / 2006-04-30 00:02
Do słów Pana Premiera nie przywiązywałbym zbyt dużej wagi. Przecież "wszem i wobec" wiadomo,że Premier wykonuje jedynie zadania partyjne nakreślone przez Prezesa.
myśliciel / 212.76.37.* / 2006-04-29 09:39
Przyznam się wam szczerze, że w ostatnich wyborach 3 razy głosowałem na PiS, i to były 3 największe błędy jakie popełniłem. Zobaczcie co oni robią z Polską. Prezydent pionek, który boi się powiedzieć własne zdanie, premier pionek, robi co mu musi, poniżająca koalicja z bandytami z samoobrony i to po 7 miesiącach nie potrafili jeszcze stworzyć większościowej koalicji. O nie. Kredyt zaufania został wyczerpany. Bezrobocie wzrosło znowu do 18%!!! W NADCHODZąCYCH WYBORACH GłOSUJę NA PLATFORMę OBYWATELSKą!!!!!!
Olejniczak / 87.99.32.* / 2006-04-29 10:12
PO jest prawie tyle samo warta co PiS, prą wbrew opinii Polaków do EURO, PIS natomiast wypina sie na EURO. PO jest na tyle głupia, ze nie uwzględnia tego w swoim programie gospodarczym. Wszystko jedno czy rządzi PIS czy PO, obie partie chcą ograniczania deficytu budżetowego i zadłuzenia POlski. SLD, lumpen inteligencja zadłuzyła najwiecej POlskę, co im powiedziała unia przyjmowali jako prawdę objawioną bez sprzeciwu, chcieli na siłe przekonać społeczeństwo do mniej korzystnej dla Polski Eurooszołomskiej konstytucji. Kaczyński miał trochę racji ,ze SLD nalezałoby zdelegalizować bo zagraniczne państwa za pomocą tych cepów mogły osłabiać Pozycję Polski, SLD jako lewacka partia ma w genach zakodowaną głupotę. PiS natomiast słucha z namaszczeniem i bez sprzeciwu głosu z Watykanu , najpierw Jana Pałwa II terez Benedykta Niemca, pokazują swoją mniejszość bez szemrania tak jak SLD w stosunku do Brukseli., tylko ze głos Watykanu nie ma bezpośredniego i antychmiastowego przełożenia na gospodarkę. Jeden wniosek z tego wywodu , wszystko jedno czy rządzi PiS czy PO byleby nie cepy z SLD lub inne lawacko-oprogramowane LPR-y...
xvz / 83.144.113.* / 2006-04-30 15:58
generalnie zgadzam sie z tym co pisze olejniczak, choc wydaje mi sie (byc moze nieslusznie), ze watykan nie ma zadnego wplywu na nasza gospodarke. rzeczywistosc polityczna natomiast jest taka, ze jedyny wybor jaki mamy, to wybor miedzy zlym i gorszym. za kaczynskimi od zawsze szedl "negatywny" elektorat. malkontenci, pesymisci i ludzie, ktorzy nigdy z niczego nie byli i nigdy z niczego nie beda zadowoleni. po skonczonej kadencji wlasnie oni wystawia pis-owi najsurowsza ocene. przyznam takze, ze nie jestem milosnikiem platformersow pomimo, iz wybierajac (w moim odczuciu) mniejsze zlo, wlasnie na nich glosowalem. mam jednak pewnosc, ze za rzadow tuska nie doczekalibysmy swietlanej przyszlosci, ale za to mniej byloby awantur, gospodarka rozwijalaby sie znacznie szybciej, bezrobocie by spadalo i nie musielibysmy wstydzic sie mezaliansu pseudopolitykow, oszolomow i tandeciarzy ze skazancami i nieukami.

chyle czola przed ministrem spraw zagranicznych panem mellerem i jego decyzja o dymisji. widac, ze tylko on jedyny w tym towarzystwie ma charakter i klase.
Brawo Premier / 87.99.32.* / 2006-04-29 09:16
Spróbujcie nawrócić wszystki Polaków na katolicyzm, wprowadzcie listy obecności na mszach niedzielnych, Marszałek Sejmu Marek Jurek byłby w tym zadaniu bardzo pomocny to dobry NKWDzista- koscioła kataolickiego. Dobre pańśtwo wyznaniowe to podstawa monolit jednoczący , na takich podstawach można budować, tolerancja w obecnym świecie jest niewiel warta. Marcinkiewicz nie bądź cieniasem, wygnij usta w swoim grymasie i do dzieła , IV RP czeka, twoja ekipa to ludzie nie prymitywni nie nastawieni na jeden pogląd wiec porwiecie wielu ciemniaków do życia w duchu i eucharysti , kosciół to postęp i oswieceniowa postawa...
menda / 83.22.223.* / 2006-04-29 10:09
Masz dużo racji w tym co piszesz. Wydaje mi się ,że w tym miejscu warto wspomnieć zapomnianą już postać polskiego życia politycznego ,Pana H. Goryszewskiego o pseudonimie ( jak sam powiedział) Kobra. H.Goryszewski był wicepremierem w rządzie H. Suchockiej odpowiedzialnym za sprawy gospodarcze. Wielkich sukcesów gospodarczych w tym czasie Polska nie odniosła . Wicepremier wsławił się jednak czymś innym. Otóż powiedział w pewnym momencie ,że nie ważne czy Polska będzie biedna czy bogata, ważne żeby była katolicka. H. Goryszewski był członkiem istniejącej jeszcze wtedy partii pod nazwą Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowe.
Alonzo / 87.99.32.* / 2006-04-29 15:47
Taka Menda , która bezustannie lubi przesiadywać na penisie, bo przyznam się szczerze innych Mend nie akceptuje???
menda / 83.22.200.* / 2006-04-29 23:27
Szanowny Alonzo,
Obsesje seksualne tego typu skutecznie leczy dr. Krantz ,Warszawa ,ul. Towarowa 17C (wejście od bramy).
Kaziczek / 67.85.13.* / 2006-04-29 06:36
Kaziuk, prosze juz przestan. i sie nie smiej bo to boli ...
Henryczek / 83.5.1.* / 2006-04-30 01:10
Rząd oraz sejm należy rozwiązać i zgodnie z zasadą taniego Państwa głową państwa powinien być Przewodniczący Episkopatu
skomentuj

Najnowsze wpisy