Forum Polityka, aktualnościPolityka

Premier krytykuje Giertycha

Premier krytykuje Giertycha

Money.pl / 2007-03-05 14:07
Komentarze do wiadomości: Premier krytykuje Giertycha.
Wyświetlaj:
Lala / 83.6.240.* / 2007-03-05 18:59
Najważniejszym problemem w tym wszytkim jest to, że Państwo zaczyna kontrolować pomału wszystko. To zakrawa powoli na totalitaryzm. Każdy kto myśli inaczej, kocha inaczej, wierzy w co innego niż "należy" jest wrogiem w tym kraju i jest piętnowany. Gdzie ta wolność, o którą walczyliśmy i która jest zapisana w Konstytucji, przy której władza chce już majstrować?

Nic dziwnego, że młodzi ludzie wyjeżdzają za granicę, również do Holandii. Ja chcę, aby to ile mam dzieci (i czy w ogóle) i z kim, czy stosuję antykoncepcję i czy wierzę (lub nie) w to czy tamto, czy jestem homo czy hetero, czy w końcu nie wiem kim jestem, było moją osobistą sprawą i władzy od tego wara.

Niestety u nas tradycje zamordyzmu sa tak silne, ze każda władza chce mieć rząd dusz i dązy do tego po trupach, kompromitując się na kazdym kroku. Całe szczęście, że na razie wybory są gwarantowane póki co - co 4 lata (może już niedługo).
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-03-05 14:07
Lewactwo twierdzi, że w UE nie ma propagandy homoseksualizmu, ale:
- w Holandii wprowadzono formularze, gdzie zamiast rubryk 'Ojciec', 'Matka' są 'RodzicA', 'RodzicB' (aby geje nie czuli się dyskryminowani)
- zakazano też personelowi szpitalnemu mówić do dzieci przyjdzie twój 'Tata', 'Mama' lecz wyłącznie 'Opiekun' (trzeba tępić homofobię wśród dzieci)
- dzieci w szkole nie robią laurek z okazji Dnia Matki by nie urazić dzieci z par gejowskich

Brawo. Marzę, by moje dziecko nie mogło zrobić własnej Mamie laurki z okazji Dnia Mamy
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-03-06 17:50
Do NoDucks: Bardzo słusznie i logicznie, że używa się słowa "opiekun", bo dziekiem prawnie może się opiekować babcia lub dziadek.

A z tymi laurkami to nie przesadzaj, wysyłaj swoje dziecko do szkoły katolickiej i będziesz miał wychowanie katolickie tzn. ksiądz może i będzie pedofilem, ale ty będziesz przekonany, że jest w dobrych rękach. Co kto woli, jeden hipokryzje a drugi otwartość poglądów.

Wiesz Giertych zacznie niedługo pogodę zmieniać ustawami.
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-03-07 12:05
i znowu nieudolna demagogia:
"że używa się słowa "opiekun", bo dziekiem prawnie może się opiekować babcia lub dziadek".

Owszem - w normalnym szpitalu jeśli dziecko przywiózł oraz troszczy się o nie dziadek - mówi się do dziecka "Zaraz przyjedzie po Ciebie dziadek".
Ale lewactwo nachalnie propaguje, by w szpitalu mówić do dziecka: "Zaraz przyjedzie do Ciebie opiekun" - mimo, że personel doskonale wie, że przyjedzie mama, tata lub nawet dziadek. Nic to, najważniejsze, by gejostwo miało dobre samopoczucie i nie czuło się dyskryminowane. A ja może życzę sobie, aby personel zwracał się do mego dziecka na mój temat per Tata? - bo taką mam "fanaberię". I g..no mnie interesuje, że nachalna gejowska propaganda być może wpisała taki zakaz do regulaminu placówek służby zdrowia.

Z największą rozkoszą wyślę dziecko do upatrzonej przeze mnie szkoły - pod warunkiem, że nie będę płacił za szkolnictwo podwójnie.
Z największą rozkoszą wyślę całą rodzinę do placówek prywatnej służby zdrowia - pod warunkiem, że nie będę płacił podwójnie.

Czyli raz w podatkach na państwowe, z którego nie będę korzystał, a drugi raz za to samo prywatnie. Bo nie lubię być frajerem, który płaci za coś dwukrotnie. Może są tacy co lubią, ja nie.

PS: A gdyby nauczyciel (choćby i ksiądz, choć nie jestem fanem katolickich szkół) w prywatnej szkole okazał się pedofilem - to będę miał wyłącznie do siebie pretensje, że posłałem dziecko do niewłaściwej szkoły
?T / 217.153.99.* / 2007-03-06 08:57
powiedz mi w którym miejscu rząd (a może nierząd) Holandii wprowadział zakaz robienia laurek z okazji Dnia Matki? to, że czegoś się nie robi, nie oznacza automatycznie zakazu. a może mówienie opiekun to też kłamstwo? zarówno matka jak i ojciec, są prawnymi opiekunami dziecka, nawet w polskim nazewnictwie.
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-03-05 14:30
Do NoDucks: Masz prawo i homoseksualista też ma prawo przynajmiej w cywilizowanej Holandii. To nie jest propaganda kolego tylko dostosowanie formularza. A poza tym ciekaw jestm co Ty lub Giertych, Wierzejski czy w******** Bosak zrobicie gdy wasz sym czy córka okaże się kochającym inaczej? Po pierwsze zaprowadzicie ich do lekarza tak? Potem jak nie pomoże to będziecie po prostu skrzętnie to ukrywać tak jak homoseksualizm czy pedofilię ukrywa koścół. Ot wasza pseudokatolicka "szczerość". Tylko, że nazywa się to "hipokryzja".
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-03-05 14:41
Popierasz w końcu demokrację czy nie? A jeśli tak - to większość jest hetero i w związku z tym mają prawo do robienia laurek swoim Mamom z okazji Dnia Matki. I żadna nachalna propaganda homoseksualizmu tego nie zmieni. A respektowanie demokracji chyba nie jest przejawem nietoleracji - nieprawdaż?
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-03-05 14:57
Do NoDucks: Kolego, widzisz z demokracją jest tak, że jak większość rzeczy jest dla mądrych ludzi. Nie należy mylić demokracji z decydowaniem za kogoś. Wyobraź sobie, że na podstawie badań rynku wyjdzie nam, że większość jada w Mc Donaldzie i w związku z tym jadać tam będziemy wszyscy?

Kiedyś na formularzach do głosowania nie było kobiet, ba w wielu krajach 3-go świata lub arabskich wciąż nie ma i Polska coraz bardziej kulturowo zmierza do tych krajów pod wodzą Giertycha, Wierzejskiego i innych skrajnych aparatczyków. W cywilizowanych krajach tacy politycy są owszem jako promil wyborczy, u nas tylko ze względu na to, że Kaczi wolały dać kupra niż oddać władzę przyzwalają na to, że Polska jest wytykana palcami. Cenę za to zapłacisz i Ty podczas pobytu za granicą.
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-03-05 15:15
ale ja jestem za legalnością zarówno MacDonalda jak i narkotyków, a każdy swój rozum ma i płaci za to, na co ma ochotę. O ile mi wiadomo - repertuar środków spożywczych nie jest jeszcze regulowany przez państwo oraz nie płacimy na taki mechanizm podatków.

Natomiast na szkolnictwo - i owszem. I państwo je reguluje, i zbiera na nie podatki. Dlatego tam reguły muszą szanować demokrację. A brednie Gieremka, że społeczeństwo nie dorosło do demokracji - też między bajki.
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-03-05 16:48
Do NoDucks: Kolego wyobraź sobie, że urodziłeś się z 3 nóżkami i w niczym Ci to nie przeszkadza a otoczenie uznaje Ciebie za chorego, nie pozwalają Ci zakładać rodziny żeby na potomstwo wada nie przeszła. Giertych zaproponował a reszta demokratycznie stwierdziła, że jesteś szkodliwy. Żyjesz zatem w ukryciu. Nie chcę Cię przekonywać, sam nie mam w tym interesu bo jestem hetero, ale wiesz nie przeszkadza mi z kim śpi George Michael oraz ksiądz w mojej parafi.
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-03-06 12:49
Mi też absolutnie nie przeszkadza, kto z kim i dlaczego. Co więcej - wcale mnie to nie interesuje, ale do momentu, gdy zaczyna to rzutować na zero-jedynkowe decyzje w szkole podstawowej - robimy czy nie robimy laurek dla Matek. A to dlatego, że 3% uczniów (i to nie z ich winy, tylko z powodu debilizmu lewicowych idiotów) nie ma matki lecz dwóch ojców. A wiele wskazuje, że "postępowcy" ku temu zmierzają. I nie zależy mi, czy ktoś obrzuci mnie epitetem 'homofob', bo na skutek nachalnej propagandy homosiów - z przekory powoli traci on swój pejoratywny wydźwięk. Pewnie dożyjemy takich czasów: "Homofob to brzmi dumnie."

Powiedz szczerze - podoba Ci się poniższy filmik?
http://www.youtube.com/watch?v=c0fXMnIfA2Q
Mi średnio...
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-03-06 17:28
Do NoDucks: powiem Ci z autopsji. Mieszkając kiedyś w NYC od czasu do czasu leciutko mnie irytowało, że tam gejoza jest wg mnie lekko nahalna... no bo wpda kolega do pracy i zaczyna na nadawać o tym jaki świetny weekend spędził ze swoim partnerem. Ale tak tez robią psiapsiółki koleżanki w mojej obecnej pracy. Nie mam ochoty słuchać to idę do swojego biurka albo zagaduje na inny temat. Poza tym w NYC są parady gejów i powiem Ci, że wielu ludzi chodzi pooglądać z rodzinami, babcie dziadkowie, każdy się bawi, śmieje i podziwia fantazję, że facet ubrał się w biustonosz. Wiesz luz, luz. Wolę to niż kij od szczotki wsadzony w dup... takiemu małolatowi Bosakowi, który dopiero co starcił dziewictwo i jest tzw starym młodzieńcem bez dystansu do samego siebie. Co do szkoły to nasze monolityczne społeczeństwo (98% katolicy, 99,9% biali) tolerancję religijną, czy kulturową odbieramy jako propagandę. Tu jest grajdołek i późne średniowiecze a nie zasady i moralność. Dobrze, że Polacy zaczęli jeździć po świecie za 100 lat nieco nabiorą ogłady. A narazie? No cóż Lepper, Giertych, Fotyga, kalata, kaczki sraczki, bufony i foby od wszystkiego czego zapragniesz. I z tego barachła dzieci mają brać wzorce?
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-03-07 12:16
dzieci mają brać wzorce ze swoich rodziców - taka jest ich naturalna rola i wszelkie próby zmiany tej śmierdzą lewactwem i zamordyzmem - stalinizm, hitleryzm (vel narodowy socjalizm), komunizm. Jeśli kiedyś zobaczę, że w jakiejś lewackiej parze hetero ich dziecko do nich zwraca się per Opiekun - to wtedy zmienię zdanie na ten temat. Co raczej prędko nie nastąpi.
marek 19-53 / 83.24.61.* / 2007-03-06 13:36
Szanowni dyskutanci, postawiliście nieco źle problem i stąd niemożność dojścia do sensownych konkluzji.
Ja postrzegam problem inaczej. Kompletny brak tolerancji, mamofobię, tatofobię, rodzinofobię, heterofobię prezentują mniejszości, które wcale nie są dyskryminowane lecz chcą uzyskać rządy dusz. Dezintegracja rodziny jest najskuteczniejszym sposobem zapanowania nad społeczeństwem. Partiom lewicowym Marx, Lenin, Komsomoł nie wypalił i szukają nowego sposobu.

Najnowsze wpisy