Forum Polityka, aktualnościPolityka

Premier: Nie będzie podwyżek w służbie zdrowia

Premier: Nie będzie podwyżek w służbie zdrowia

Wyświetlaj:
Grizli / 196.203.244.* / 2007-06-22 19:47
Premier w sposob nieodpowiedzialny pozbawia nas powoli opieki medycznej, nie szanuje ludzi wyksztalconych i ciezkopracujacych, to drugi Katyn - planowe wyniszczanie inteligencji polskiej.
PiS do Mopa / 83.21.38.* / 2007-06-21 23:16
W naszej Przychodni wisi kartka ze poszukuja pielęgniarek i lekarzy 7 specjalności.
Ubezpieczenie płatne z NFZ stało się w wypadku mojej mamy fikcja ponieważ nie sposób się dostać do specjalisty "bezpłatnego" bo już są w Niemczech i Angli.

Tenze lekarz poprzednio "bezpłatny" ma teraz ładna prywatna przychodnie. Sliczną. I tam poszłam z mamą - staruszka.
W styczniu 55 złotcych. Ale wczoraj juz 75 złotych.
Chwile zaczekałam na korytarzu. Rozmawiałam z marynarzem który skorzystał z lekarza w Anglii i też czekał aż lekarz go przyjmie.
Dla mnie 75 złotych to nie jest tanio ale on powiedział ze to taniocha bo za to anglicy biora 90 funtów .
Mnie nie stać na zapłcenie za wizyte ponad 500 złotych.
Oto do czego prowadzą durnie z PiSu.

Od razu zapisałam sie na następna wizyte bo kolejka robi sie coraz dłuższa

Lekarz to jest lekarz a osiołki z PiSu jak SLD kopnie ich w tłuste zadki nadają sie tylko do Mopa.
......... / 84.10.234.* / 2007-06-21 21:32
Panie Premierze:
NIE MA PIENIĘDZY - NIE MA LEKARZY!!!
GordonGekko nielogo / 149.156.37.* / 2007-06-21 22:34
Nie ma lekarzy - nie ma łapówek!!!!!!!!!!!
admin. / 2007-06-21 23:09
Urzędniczyna rozdzielający mieszkania komunalne ( które będą uwłaszczone) to dopiero bierze łapówki !!! Byle jakie lokum kosztuje teraz ponad 100 tysięcy !!! Szukasz łapówek nie tam gdzie potrzeba !!!
poprawionyhumor / 83.24.213.* / 2007-06-22 19:24
licytujesz się kto bierze więcej, ale dobre
admin. / 2007-06-21 21:39
NIE MA LEKARZY - NIE MA STARUCHÓW/EMERYTÓW =
WIĘCEJ KASY DLA KOLESI KALATY I GRABARZY !!!
ortopeda / 2007-06-21 21:30
Zarabiam na rękę po podwyżce 1350 złotych za etat pracy.

Mówicie, że bez kasy nic nie załatwicie u lekarza?
Do tej pory załatwiacie. Wczoraj u fryzjerki żona zapłaciła 180 złotych (2.5h pracy). Za 16.35 h w ambulatorium urazowym dostaję 170 złotych na rękę (sto pacjentów - to nie żart). Praca dzień-noc.
Jaka jest realna wycena mojej pracy? Wielokrotnie większa.
Domagam się kasy fiskalnej. Niech każdy wyceni na ile jest warta moja porada i leczenie. Tak dłużej być nie może. I nie będzie. Polaków stać na to, żeby płacić za usługi , bez których mogą się obejść, to tym bardziej stać na to co konieczne.

Łapówki? 1/300 pacjentów próbuje coś wciskać. Zjawisko dla lekarza nie - ordynatora i profesora sporadyczne.

Nie szafujcie tak słowami przeciwko lekarzom. Nasze miejsce w społeczeństwie jest tam (i na równi) gdzie miejsce sędziów, adwokatów, prokuratorów.
fryzjer / 83.24.213.* / 2007-06-22 19:26
nie rozumiem - czy żoneczka biedaka nie mogła wyczesać sama swoich kłaków?
ktoś / 62.87.186.* / 2007-06-22 08:22
osobiście uważam, że nie można wszystkich wrzucać do jednego worka są lekarz i lekarze jedni są z powołania a drudzy to skorumpowani, którym jak się nie da łapówki to nic się nie wskóra. Pytanie za co biedni ludzie mają płacić za usługi świadczone przez służbę zdrowia skoro przeciętny człowiek zaraba 800zł
:)) / 62.97.226.* / 2007-06-21 21:10
"Pomimo zaproszenia do rozmów szef rządu jednocześnie jakiekolwiek konkretne zobowiązanie się do podwyżek dla służby zdrowia."

co oznacza to zdanie?? brak korekty w redakcji money.pl?? :p
Dosc złodziejstwa / 83.21.38.* / 2007-06-21 20:54
Nie mogę wkleić całego dokumentu. Tylko fragment gnojowiska zwanego dla gawiedzi Min Fin

10. Kaczmarek Pawel - p.o. z-cy dyrektora Departament Instytucji Finansowych Znajomy min. P. Morysiaka oraz B. Drabikowskiego. Bylego
Naczelnika Wydzialu Prawnego Departamentu Prawnego w MF. Awansowany ostatniego dnia pobytu w MF p. Igora Chalupca - Podsekretarza Stanu,
obecnego Prezesa ORLEN S.A. (ojciec Chalupca byl prac Dep. I MSW (wywiad SB) a rodzina przyjazni sie z rodzina Jozefa Oleksego). Zamieszany
zaginiecie sprawozdan finansowych EUREKO S.A. z M F. Udostepnial materialy sluzbowe zwiazane z afera prywatyzacyjna PZU S.A. min. Przemyslawowi Morysiakowi z MSP oraz Remigiuszowi Paszkiewiczowi - Dyr. Gabinetu Prezesa NBP. Czlonek RN Gieldy Papierow Wartosciowych.

11. Atlas Dariusz - dyrektor Departament Finansowania Sfery Budzetowej Absolwent KSAP oraz Politechniki Warszawskiej. Inz. elektromechaniki lotniczej

12. Markiton Barbara - z-ca dyrektora Departament Finansowania Sfery Budzetowej Znajoma bylego Podsekretarza
Stanu w MF Haliny Wasilewskiej-Trenkner. B. dzialaczka samorzadowa PZPR oraz SLD.
Czlonkini Rotary Club.

13. Paderewska Ewa - z-ca dyrektora Departament Finansowania Sfery Budzetowej Byla aktywistka PZPR. Nalogowa alkoholiczka.

14. Berger Alfreda - z-ca dyrektora Departament Finansowania Sfery Budzetowej Byla aktywistka SLD. Czlonkini Rotary Club.

15. Napiorkowska Anna - p.o. z-cy dyrektora Departament Finansowania Sfery Budzetowej Absolwentka KSAP. Pilnuje miejsca po Z-cy Dyr. FS, Departament Finansowania Sfery Budzetowej Pawlowi Sztwiertni - obecnemu Podsekretarzowi Stanu w Min.Zdrowia. Jest on na urlopie bezplatnym w M F (Jako absolwent KSAP) w apolitycznym korpusie sluzby cywilnej na okres wykonywania funkcji politycznej w rzadzie SLD-UP. Potem chce wrocic do MF i jako Z-ca Dyr.
FS oraz absolwent KSAP pracowac dla nowego rzadu prawicowego. Zamieszany w afery lekowe i nieprawidlowosci w NFZ.

16. Boniuszko Zbigniew - Dyrektor Departament Finansowania Gospodarki Narodowej B. pracownik w PRL central handlu zagranicznego oraz central budowlanych. Byl w PRL na placowkach w Libii oraz w ZSRR. Czlonek RN Daewoo S.A. Uzalezniony od alkoholu. W zamian za korzysci posredniczy w zalatwianiu RN w Spolkach z udzialem Skarbu Panstwa. Byla zona jest Dyr. Gener. MSP. Prawdopodobnie b. wspolpracownik Dep. I MSW (wywiad SB).

17. Blaszczewska Danuta - z-ca Dyrektora Departament Finansowania Gospodarki Narodowej Zajmuje sie przemyslem energetycznym
w RP. B. aktywistka PZPR

18. Grzyb Grazyna - z-ca Dyrektora Departament Finansowania Gospodarki Narodowej B. aktywistka PZPR, czlonek RN Banku
BGK razem z Markiem Ungierem- b. Szefem Gabinetu Prezydenta A. Kwasniewskiego(juz druga kadencje p. M. Ungier z ramienia Ministra Finansow -do chwili
obecnej -jest Z-ca Przew. RN Banku BGK). Wprowadzil go tam Min. Finansow M. Belka a na druga kadencje Min. Finansow A. Raczko. Miala negatywny
wplyw na wiele niekorzystnych decyzji podejmowanych przez BGK.

19. Kozlowska-Plewa Grazyna - z-ca dyrektora Departament Finansowania Gospodarki Narodowej
Zona b. V-ce Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, czlonka SLD.

20. Krzyskow Robert -p.o. Dyrektora Departament Integracji Europejskiej B. dzialacz UD i UW, byl na placowce w UE w Brukseli. Prawdopodobnie wspolpracuje z Agencja Wywiadu.
Grizli / 196.203.244.* / 2007-06-22 19:52
I te wszystkie osoby tam po co? Oni tam pracuja jako fachowcy czy political corectness? Bo szfeowi to sie chyba myli?
biedny polak / 62.87.184.* / 2007-06-21 20:30
zdecydowanie popieram twarde stanowisko rządu. skoro nie jest to protest który u żródeł powstanie ma podtekst polityczny to jak to jest że po lekarzach zaczynają strajkować pielęgniarki? tak sobie kombinuje kto przy zdrowych zmysłach w spoeczeństwie poprze lekarzy: łapówkarzy prywaciarzy właścicieli drogich aut i wystawnych domów. lepiej wypóścic na ulicę kobiety które zawsze znajdą współczucie wśród ludzi. Bo my naród polski kochamy matke polkę i skrzywdzić jej nie damy. jak do tego jeszcze dołączą biedni górnicy to juz mnie ogarnie całkowita złość. Wokół mnie żyje wiele ludzi którzy nie mają tak wielu przywilejów co górnicy a wypłate dostają w granicach 1000 zł lub mniej po 30 latach pracy. Panowie lekarze wstydcie się a panowie górnicy oddajcie te swoje działeczki które wykupiliście na południu polski biednym zapracowanym pielęgniarkom aby mogły spokojnie bez wrzasków pacientów zjadać kilogramy bobonierek kawek i innych słodkości.
dario1069 / 2007-06-21 23:21 / Bywalec forum
człowieku zastanów się co piszesz.Nie jestem zadnym lekarzem, nie mam nikogo takiego w rodzinie. Ale żyje w realu i wiem, że wiedza kosztuje. Znam przykłady kiedy ratownik po szkole medycznej i po 25 latach pracy w zawodzie zarabia 1400 zł. Jeśli uważasz, że to dużo to proponuję Ci zatrudnij się. Powodzenia.
Banio / 2007-06-21 23:14
Ciekaw jestem ile dałeś tych szmatławych bombonierek po 15-20 zł i kawek po 10 zł,a jeśli to czy ktoś cię prosił?Jak z własnej woli dałeś to nie wypominaj bo chamstwo a ak niedałeś to nie gadaj jak radio Erewań..,bo to już przerabialiśmy.
admin_ / 83.10.194.* / 2007-06-21 20:43
A dwadzieścia trzy tysiące nagrody za miesiąc p********* w stołek (Kalata i jej banda), to według "biednego polaka" jest OK ?
Nie tylko biedny, ale i głupi !!!

Najnowsze wpisy