Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Premier o rządzie: To było bardzo dobre 100 dni

Premier o rządzie: To było bardzo dobre 100 dni

Wyświetlaj:
real / 81.219.244.* / 2006-02-08 21:18
Kazimierz jest REWELACYJNY!!!! Występując w kabarecie miałby zawsze pełną salę. ""...Przez pierwsze sto dni działania rząd wykonał 90 procent tego, co zamierzał w tym okresie, poinformował premier Kazimierz "", ""...Zdaniem premiera, rząd działałby sprawniej, gdyby miał od początku większość w Sejmie."" Taaaak gdyby rząd od początku miał większość w Sejmie, to premier i rząd wykonałby 150% planu. A czy ktoś może wie JAKI PLAN MIAŁ RZĄD NA 100 DNI?? Skąd ja to znam!!??? Historia zatoczyła już koło, przepraszam - kółeczko.
Marek53 / 83.24.48.* / 2006-02-09 02:08
To Panowie jesteście po brudziu.?????

Trochę kindersztuby. Czy proszę o zbyt wiele.
real / 81.219.244.* / 2006-02-10 00:44
Z cyganami nie pijam. Mam swoje zasady. Czy to miało być jakieś pytanie merytoryczne?? O które pan tak namiętnie apeluje. Co, jak nie ma o co zahaczyć, to może choć o kindersztubę. Na końcu zostanie panu już tylko ortografia i interpunkcja. Ale to zawsze coś.
obserwator / 212.244.73.* / 2006-02-08 12:08
Nie ma to jak dobre samopoczucie i autoreklama!
m_icha_l / 83.30.121.* / 2006-02-08 12:26
popieram przecież ten rząd jest najgorszym jaki znam.... Ale widać wszędzie w mediach porónują ten rząd do poprzednich dwóch kadencji, a niech porównają do rządu T.Mazowieskiego najlepszy rząd w historii polski. A tu widać same wtygrane wybory prezydenckie i lech kaczynski mowi "...prezesie melduje wykonanie zadnia..." widac kto rządzi krajem nie premier p[rezydent ale Jarosłąw Kaczyński ksywka"STALIN2"
Premier do teraz nie wie kto jest na liscie osob do spółek skarbu państwa ani to że jest owa lista...
Mam nadzieje że społeczeństwo przejżało na oczy i pomyśli przy nastepnych wyborach... Bo na razie rząd robi wszystko by sie podlizac emerytom to rencistom tamto bezrobotnym to itp... A kto za to zaplaci ja juz odczuwam podwyzki tylko szkoda że nie pensji...
Mam dużo znajomych za granicą obywateel tamtejszych krajów i czasmi jak mnie sie pytaja czy to prawda ze u nas coś takiego itp.... po porstu mi wstyd za nasz kraj niech mi ktoś pokaże gdzie jest takie totalitarne państow w uni europejskiej nigdzie my polacy mamy takie duże możliwości i każdy zamiast coś zrobic dla kraju zawsze to oleją patrząc tylko do swojego KORTYA i PILNOWAĆ by mu nik nie podjadał...:(

Najnowsze wpisy